Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Spoiler

6 = 3
0 = 17
3 = 31


Swoją drogą, to była jedyna zagadka, na którą wpadłem drogą wykluczeń - odgadując jedną liczbę i trafiając dwie poprzez metodę wszystkich możliwych kombinacji. Naprawdę, do dziś jak kombinuję, nie mam pojęcia, dlaczego to ma być właśnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 18:58, Siriondel napisał:

@adi087
Wykup tutorial walki bez broni na ringu w willi za 10000f, a od tej pory będziesz mógł
robić to wszędzie.


Nawet na kamiennym podłożu? Crepy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 19:54, Gvynbleidd napisał:

Dzięki. Nareszcie mam wszystkie :D


Nie ma sprawy. Pytałeś jeszcze o zasadę, jak to zostało zrobione. Mniemam, że nie chodzi Ci o zasadę ogólną, bo sam ją zdążyłeś zauważyć, tylko konkretne dotyczące logiki wspomnianych przez Ciebie dwóch zagadek. Tak jak mówiłem, nie wiem o co chodzi w Synapses, ale w The Bunker

Spoiler

symbole, które widziałeś na czerwonym kole są ułożone w kolejności (zgodnej z ruchem wskazówek zegara) według ilości ostrych zakrętów (wierzchołków) w danej figurze/liczbie. Czyli koło nie ma żadnych wierzchołków, potem znak ">", który ma jeden itd... Jedną cyfrę miałeś podaną z góry, musiałeś więc dopasować dwie wg tej zasady.



@Amperomierz
Fakt, nawet tam. Generalnie wszędzie, niezależnie od tego, czy jest piasek, czy go nie ma :P Ezio Czarodziej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o EK White Edition a dokladnie o dodatkową mapkę to dostałem taką odpowiedz od UBI :

Witam Pana,


Kod na dodatkowa lokacje nie jest dostepny w pudelku poniewaz lokacja jest już odblokowana w grze.

Przepraszamy za wszelkie niedogodnosci.


To chyba wszystko wyjaśnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może kiedy powstanie ten patch na wersje ps3? Jakaś orientacyjna data? Mam na myśli naprawiający ten błąd po 11 akcie. Zbliżam się nieubłaganie do tego momentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może, czy ten błąd występuje też na Xboxie ? Coś tam kumple mówili mi o tym bugu, ale nie wiem, czy to na każdej konsoli występuje.

Miodus@ Jak się nazywa ta dodatkowa lokacja, bo zapomniałem i nigdzie znaleźć nie mogę. Wiesz może co ona takiego konkretnego zawiera ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 14:27, Albii napisał:

Miodus@ Jak się nazywa ta dodatkowa lokacja, bo zapomniałem i nigdzie znaleźć
nie mogę. Wiesz może co ona takiego konkretnego zawiera ? ;p

wiesz ze nie pamietam dokladnie ale ta misja miała odbywać sie w kościele jeśli się dowiem to napisze ;p

@@John_McClane

co do zawiech to ja mialem tak ze musialem restartować konsole a patch na PS3 wychodzi dzis (ale to chyba juz wiesz;) :P )) a na xb 11 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 22:16, John_McClane napisał:

Gry nie wydaje cenega :)

Ja miałem tylko raz czy dwa spadki wydajności ale nie takie utrudniające grę, tylko na
sekundę przycięło lecz było zauważalne.


Co ty gadasz Cenega brala udzial w dystrybucji Assassin''s Creed 2. A Ubisoft polonizował oraz wycinal funkcje z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak i gdzie wpisać ten kod odblokowujący Palazzo Medici dodany do wersji White?? W głownym menu gry jest tylko opcja dodatki, a w nich trailer Avatara i Marketplace dla AC2, ale nie widać tej opcji "Exclusive Content", o której mowa w instrukcji z tyłu karteczki z bonusem.

A po za tym to moje wrażenia z gry są raczej pozytywne, może po za tym, że czyję się lekko zdezorietnowany tym, że chyba samouczek trwał aż do momentu uratowania Lorenzo de Midici(to troche długo?) i tak jakoś wogóle mi się troche dziwnie gra, chyba przez przywczajenie do prostego AC 1.

PS. Ale miałem Bug-a. W pewnym momencie wpadłem "pod" mapę i nie mogłem wyjść. To znaczy byłem jakby "w środku tekstur" i na dodatek mogę powiedzieć, że wszędzie jest tam woda :D. Czekał mnie reaload ostatniego save''a -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polską wersję AC masz ? Jakiegoś tam pre-odera ? Uplay został z polskiej wycięty w 100% i nie można kodu wprowadzić. W EK to ta mapa od razu jest w grze, więc zapewne tutaj też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w preorderze to on chyba był póki nie przełożyli wysyłki do 9 :/. Ale już mam. A co do sklepu to w empiku zamówiłem normalnie White Edition i się zastanawiam czy da się odblokować tą miejscówkę czy juz jest dostępna.
No i wersja Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm w sumie to mam pytanie... xD
niewiem czy juz wczesniej ktos o to pytal ale... czy bedzie mozliwosc kupienia angielskiej wersji nie przerabianej przez naszych rodaków na gram.pl ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 15:44, karolekx23x napisał:

widze daleko do premiery ale tamat o gierce sie rozwija , a co sie dziwic

Daleko tylko do premiery na PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować