Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2009 o 21:52, Quistis napisał:

Witam,jak sprawuję się Assassins Creed 2 na ps3 w polskiej wersji językowej?Cenega nie
dała ciała jak przy okazji Fallout''a 3 kiedy to gra nie obsługiwała trofeów?Jaką wersję
językową lepiej wybrać,angielskim posługuję się dobrze,ale zawsze jeśli mam wybór wolę
spolszczoną wersję(o ile polonizacja jest na przyzwoitym poziomie).Z góry dzięki za pomoc.


BTW. Cenega nie mogła dać ciała, bo grę wydawało Ubisoft Polska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 10:39, owca95 napisał:

był taki błąd że jak przestaniesz grać w sekwencji 11 i nie przejdziesz jej do końca
za jednym zamachem to pozniej jak wlaczys zgre jestes w pomiesczze2niu i wyjsc nie możesz
tylko od nowa ci pozostaje grać

Bez kitu, autentycznie coś takiego jest? Ten błąd zawiera tylko polska wersja, czy angielska również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 14:27, Albii napisał:

Wszystkie! ;] Przynajmniej tak słyszałem.

Totalna porażka. Jeżeli tak się zdarzy, że będę musiał skończyć w połowie rozdział 11 i następnego dnia będę musiał rozpoczynać zabawę od samego początku - podziękuję i grę wystawie na gametrade. Chyba, że do świąt wyjdzie jakiś patch, łatka, update czy coś co to naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 14:41, Albii napisał:

Coś tam mówili o łatce, że ma wyjść lub wyszła, więc bądź dobrej myśli. ;)


ale nie zawsez mój qmpel chciał zobaczyć i jemu tak nie było, najlepiej z buta przejść 11 sekwencje nie ryzykować to chyba tlyko 40-60min gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Czy po skończeniu głównej fabuły można jeszcze chodzić Ezio i zbierać pozostałe fanty ? :)
Wiem, że w pierwszej części była taka możliwość, nie wiem jak jest tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By nie spojlerować to powiem prosto, po zakończeniu głównego wątku gry możesz normalnie grać, możesz eksplorować cały świat gry i robić co chcesz. ;) Są dwie lokacje do których po ukończeniu gry nie będziesz mógł się dostać, ale tam nie ma kompletnie nic, a nic do roboty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 17:55, Albii napisał:

By nie spojlerować to powiem prosto, po zakończeniu głównego wątku gry możesz normalnie
grać, możesz eksplorować cały świat gry i robić co chcesz. ;) Są dwie lokacje do których
po ukończeniu gry nie będziesz mógł się dostać, ale tam nie ma kompletnie nic, a nic
do roboty. :)

I mnożna tylko raz

Spoiler

latać machiną leo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczasz tekst do obspojlerowania i klikasz na S. Albo jedziesz na początek tekstu do obspojlerowania [s zamknij-nawias kwadratowy, jedziesz na koniec tekstu [/s zamknij-nawias-kwadratowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 20:47, Harrolfo napisał:

Zaznaczasz tekst do obspojlerowania i klikasz na S. Albo jedziesz na początek tekstu
do obspojlerowania [s zamknij-nawias kwadratowy, jedziesz na koniec tekstu [/s zamknij-nawias-kwadratowy


Dzięki. A więc pytanie

Spoiler

Jestem w momencie, tuż po walce z Borgią i okryciu, że moi "znajomi" to też asasyni. A dokładniej w wilii ze wszystkimi stronami kodeksu. I stoję przed tą ścianą i się gapię i wpadłem już na to, że trzeba użyć wzroku orła, pytanie tylko teraz co tu trzeba ułożyć, bo niby utworzyłem już regularne kształty, ale nic nie idzie dalej do przodu, nic się nie dzieje. Wie ktoś co z tych kodeksów ma wyjść/ma zdjęcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 21:12, owca95 napisał:

Spoiler

ma wyjść mapa świata


Dzięki, dziwne że nie wpadłem na to. Ale jeszcze jedno. Czy wszystkie elementy zbierackie, jak pióra, obrazy i np. punkty widokowe będzie można dalej ukończyć po zakończeniu głównego wątku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 21:22, KloniskO napisał:

>

Spoiler

ma wyjść mapa świata


Dzięki, dziwne że nie wpadłem na to. Ale jeszcze jedno. Czy wszystkie elementy zbierackie,
jak pióra, obrazy i np. punkty widokowe będzie można dalej ukończyć po zakończeniu głównego
wątku??


Jak najbardziej, jest cały świat otwarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem piórka, a dopiero po nich 12 sekwencję i "zakończenie" ;) Bardzo łatwe i przyjemne aczivy, szkoda, że to już koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 23:41, Albii napisał:

Ja zrobiłem piórka,

Ja piórka męczę właśnie teraz i za cholerę nie mogę znaleźć brakujących dwóch we Florencji. Mogliby jakoś bardziej szczegółowo oznaczyć położenie brakujących piórek, a nie tylko podpisali dzielnice...

Dnia 12.12.2009 o 23:41, Albii napisał:

a dopiero po nich 12 sekwencję i "zakończenie" ;) Bardzo łatwe i
przyjemne aczivy, szkoda, że to już koniec.

Chyba 14 sekwencję. ;) Koniec to niby jest, ale raczej nie całej opowieści. Pozostanie nam jeszcze poczekać na dodatkowe, płatne DLC z uzupełniającą 12 i 13 sekwencją. Ale niestety, oczywiście większość z nas w to nie zagra, bo mamy specjalną wersję od polskiego UBI. Brawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować