Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

No specjalną wersje a do tego niema Xbox live w Polsce !!!!!! Taka wiocha to tylko u nas.Ale i tak na gwiazdkę do staje Xbox libe i zarejestruje się w Ameryce lub Anglii !!! A gra fajna zostało parę aczivy i kończy się żałośnie!!!!!:):D pozdro fan[/-\]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 00:19, adi087 napisał:

No specjalną wersje a do tego niema Xbox live w Polsce !!!!!! Taka wiocha to tylko u
nas.Ale i tak na gwiazdkę do staje Xbox live i zarejestruje się w Ameryce lub Anglii
!!! A gra fajna zostało parę aczivy i kończy się żałośnie!!!!!:):D pozdro fan[/-\]

Sorry za spam ale nie miałem opcji edytuj.Mam problem z jednym osiągnięciem "załóż w każdym mieście barwy Auditore"O co chodzi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Gdy zbierzesz sto piórek dostaniesz od swojej matki barwy Auditore. W opcjach w sekcji ekwpiunek, ubrania (czy coś takiego) wybierasz rzeczoną tkaninę, zakładasz ją i udajesz się do każdej lokacji w grze (tak, góry też są potrzebne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 01:06, adi087 napisał:

> No specjalną wersje a do tego niema Xbox live w Polsce !!!!!! Taka wiocha to tylko
u
> nas.Ale i tak na gwiazdkę do staje Xbox live i zarejestruje się w Ameryce lub Anglii

> !!! A gra fajna zostało parę aczivy i kończy się żałośnie!!!!!:):D pozdro fan[/-\]

Sorry za spam ale nie miałem opcji edytuj.Mam problem z jednym osiągnięciem "załóż w
każdym mieście barwy Auditore"O co chodzi??????

Spoiler

musisz zebrac wszystkie piora dostaniesz peleryne z barawami przejdzi sie w niej po wszystkich lokacjach i powinno wyskoczyc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo

Spoiler

to jest taka lokacja do której mamy dostęp tylko raz w grze i nie mamy możliwości wolnej eksploracji, po za tym jak wszystkie aczivy prócz tego za kopnięcie strażnika lecąc na maszynie leonarda, to i ten można :) Ja osobiście zrobiłem piórka przed Rzymem, ale można i po nim zrobić i założyć barwy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 11:43, Albii napisał:

Nie, bo

Spoiler

to jest taka lokacja do której mamy dostęp tylko raz w grze i nie mamy możliwości
wolnej eksploracji, po za tym jak wszystkie aczivy prócz tego za kopnięcie strażnika
lecąc na maszynie leonarda, to i ten można :) Ja osobiście zrobiłem piórka przed Rzymem,
ale można i po nim zrobić i założyć barwy. ;)




ile ci zajeło zbieranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłem, znajomi mówili, że to gdzieś 2-3h. Ja wczoraj usiadłem przed konsolką i na jeden raz powoli zebrałem. ;) Bardzo łatwo i przyjemnie się je zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem wczoraj grę i przyznam,

Spoiler

że zakończenie jest całkowicie pokopane. Np. pierwszą dziwną jak dla mnie rzeczą jest walka na pięści z papieżem. Ja rozumiem, że to gra, a Borgia to wyjątkowy bydlak, ale wyszło to jednak co najmniej śmiesznie i infatylnie, powiedziałbym nawet, że mogło by zniesmaczyć co niektórych. Kolejną rzeczą jest dziwność jaka sie trzyma gry od momentu pierwszej walki z Rodrigo Borgią tuż po wykryciu, że kurierem jest Ezio(pod koniec gry). Nie wiem np., jak taki boss mógł być obstawiony tak małą ilością straży, a kolejną nielogicznością jest to, że w tym momencie Borgia zwiał kilkoro asasynom. Trochę ciekawe, bo jestem pewien, że normalnie nikt by nie umknął tak wysportowanym zabójcom. No i wisienka na torcie czyli końcówka w kryjówce. Nie wiem jakim cudem Vidic przybył z tak małą obstawą, myślałem, że skoro chce dopaść Desmonda, to przybędzie ze 100 chłopa, a tymczasem wyszło to znowu śmiesznie.


Jednak wszystko to nie zmienia faktu, że w moim odczuciu nowe AC2 jest grą dobrą i nie żałuje wydanych pieniędzy :)

PS. Woko, Owca - dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 14:27, KloniskO napisał:

Ukończyłem wczoraj grę i przyznam,

Spoiler

że zakończenie jest całkowicie pokopane. Np. pierwszą
dziwną jak dla mnie rzeczą jest walka na pięści z papieżem. Ja rozumiem, że to gra, a
Borgia to wyjątkowy bydlak, ale wyszło to jednak co najmniej śmiesznie i infatylnie,
powiedziałbym nawet, że mogło by zniesmaczyć co niektórych. Kolejną rzeczą jest dziwność
jaka sie trzyma gry od momentu pierwszej walki z Rodrigo Borgią tuż po wykryciu, że kurierem
jest Ezio(pod koniec gry). Nie wiem np., jak taki boss mógł być obstawiony tak małą ilością
straży, a kolejną nielogicznością jest to, że w tym momencie Borgia zwiał kilkoro asasynom.
Trochę ciekawe, bo jestem pewien, że normalnie nikt by nie umknął tak wysportowanym zabójcom.
No i wisienka na torcie czyli końcówka w kryjówce. Nie wiem jakim cudem Vidic przybył
z tak małą obstawą, myślałem, że skoro chce dopaść Desmonda, to przybędzie ze 100 chłopa,
a tymczasem wyszło to znowu śmiesznie.


Jednak wszystko to nie zmienia faktu, że w moim odczuciu nowe AC2 jest grą dobrą i nie
żałuje wydanych pieniędzy :)

PS. Woko, Owca - dzięki :)


Nie ma za co, zawsze chętnie służe pomocą.mNie tez bardzo zdziwiło zakończenie ale to chyba przez to że nam wycieli trochę fabuły, w angielskiej wersj jest chyba 14 sekwencji, czy źle mówie? bo tak jakos słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiło mi się o uszy, że jedno z piórek jest okazja zdobyć tylko raz (w Santa Maria czy cośtam). Prawda to? A jeżeli tak, to w którym dokładnie momencie gry tam jesteśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Santa Maria Del Fiore? Ta bazylika we Florencji? Bujda, wszystkie piórka można spokojnie zbierać nawet po zakończeniu gry. Nie ma żadnych piórek, które można ominąć i zostawić na wieczność (albo do new game).

Poza tym wnętrze rzeczonej bazyliki możemy odwiedzić jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diverso już odpowiedział. ;p Na TrueAchievments od razu pisało, że

Spoiler

aczivment za przejście sekwencji "krypta" to jest za przejście 14 sekwencji, a wszędzie indziej pisało i pisze, że to jest dwunasta sekwencja

Chyba mają dobrych informatorów, lub znajomości. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 20:48, zajacisko napisał:

Czy w Assassin''s Creed II też jest motyw z Animusem i pamięcią genetyczną?

Tak, gra jest bezpośrednią kontynuacją jedynki więc raczej musi być ten motyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 20:57, knopfler napisał:

> Czy w Assassin''s Creed II też jest motyw z Animusem i pamięcią genetyczną?
Tak, gra jest bezpośrednią kontynuacją jedynki więc raczej musi być ten motyw.

A będzie coś ciekawszego do robienia poza Animusem? Tzn. nie spanie i oglądanie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować