Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Gra bardzo fajna , tylko nadal nie wiem jak zabiera się przeciwnikom broń czy tam podnosi z ziemi :( , ale w przeglądzie na gry-online było że można , dlatego jestem ciekawy :P , może ktoś wie jak to się robi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 21:22, Shiraco napisał:

Gra bardzo fajna , tylko nadal nie wiem jak zabiera się przeciwnikom broń czy tam podnosi
z ziemi :( , ale w przeglądzie na gry-online było że można , dlatego jestem ciekawy :P
, może ktoś wie jak to się robi ????


Ustawiasz pustą rękę, i dajesz (B)* czyli klawisz odpowiedzialny za łapanie przeciwnika

* B jest na Xboxie, nie wiem jak z pecetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podnosisz B, ale jeśli chcesz ją wyrwać przeciwnikowi podczas walki, to robisz to tak samo jak kontrę, z tym że wybierasz pięści jako broń. Przy okazji po wyrwaniu od razu atakuj, to od razu rozwalisz jednego przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 21:07, zajacisko napisał:

> > Czy w Assassin''s Creed II też jest motyw z Animusem i pamięcią genetyczną?

> Tak, gra jest bezpośrednią kontynuacją jedynki więc raczej musi być ten motyw.
A będzie coś ciekawszego do robienia poza Animusem? Tzn. nie spanie i oglądanie wszystkiego.

Nie przeszedłem jeszcze gry a już 2 razy było coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś kto przeszedł już ACII napisać które trofea (achievementy) można zrobić tylko raz w określonym czasie gry. Wiem tylko o tym kopnięciu strażnika z lotni, a nie chciałbym przegapić czegoś i zaczynać grę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 00:12, woko27 napisał:

> Ja zrobiłem piórka,
Ja piórka męczę właśnie teraz i za cholerę nie mogę znaleźć brakujących dwóch we Florencji.
Mogliby jakoś bardziej szczegółowo oznaczyć położenie brakujących piórek, a nie tylko
podpisali dzielnice...

Ta a gdzie to napisane??? ja zebrałem 38 piórek. i zostały mi 3 acziwy (piórka ,barwy auditore i statuetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 00:12, woko27 napisał:

Ja piórka męczę właśnie teraz i za cholerę nie mogę znaleźć brakujących dwóch we Florencji.
Mogliby jakoś bardziej szczegółowo oznaczyć położenie brakujących piórek, a nie tylko
podpisali dzielnice...

A w jakich grach pisze które znajdźki już zebraliśmy ? Tzn. gdzie, chyba nigdzie. ;p

http://www.achievementhunter.com/games/guides/ac2/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 20:27, Harrolfo napisał:

Nie wiem, czy ten filmik już był: http://www.hyper.pl/wideo-assassin-s-creed-2-prezentacja_762

Jak tak, to sorry, a jak nie, to polecam. W sumie i tak polecam ;)

Film sprzed miesiąca ale go nie widziałem. Ogólnie on chyba był słabo dostępny. Dzięki za linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 20:45, donard napisał:

Film sprzed miesiąca ale go nie widziałem.

Ja też nie - wpisałem po prostu na stronie Assassin''s Creed 2 (robię sobie smaka, bo jutro/pojutrze kupuję grę :) i było w wynikach

Dnia 14.12.2009 o 20:45, donard napisał:

Ogólnie on chyba był słabo dostępny. Dzięki
za linka.

Nie ma sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 14:33, zajacisko napisał:

No to spoko:) W sam raz White Edition pod choinkę:)

To tak jak u mnie, tylko mam fory u Św Mikołaja i mimo że pod choinkę to juz gram :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się mają te filmiki co można oglądnąć na youtube zatytułowane Assassins Creed 2 Lineage do gry. Czy mają one tylko promować grę czy będą one w grze jako przerywniki czy może jeszcze coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 18:36, adi087 napisał:

Ta a gdzie to napisane??? ja zebrałem 38 piórek. i zostały mi 3 acziwy (piórka ,barwy
auditore i statuetki.


Menu -> DNA -> szukasz sekcji Piórka/Feathers -> klikasz w poszczególne miasto

@Albii- No w sumie racja, ale w ostatnich grach, w których zbierałem sekrety (np. Uncharted 2) lokacja nie była tak otwarta jak w AC i nie było takich trudności.

Jeśli zaś chodzi o link, to dzięki, ale już wczoraj zebrałem wszystkie piórka, a tym samym zdobyłem wszystkie trofea/achievementy. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 21:10, GringoG3 napisał:

Jak się mają te filmiki co można oglądnąć na youtube zatytułowane Assassins Creed 2 Lineage
do gry. Czy mają one tylko promować grę czy będą one w grze jako przerywniki czy może
jeszcze coś innego ?


jest to opowieść o jakgdyby przygodach twojego ojca, dzieki temu dodaje to fabule smaczku jak sobie podczas gry przypominas zo to ten z lineage, nie chc epodawać przykładu, zostawie to dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojutrze zabiorę się za test Assasin''s creed 2 na X360, więc na pewno się tutaj wypowiem ;). Ale z tego co widzę to nie zapowiada się o wiele lepsza gra niż pierwsza część. Dużym plusem jest zmiana miejscówki, gdyż tereny z pierwszej części zbytnio mi się nie spodobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować