Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2009 o 20:51, knopfler napisał:

> No to spoko:) W sam raz White Edition pod choinkę:)
To tak jak u mnie, tylko mam fory u Św Mikołaja i mimo że pod choinkę to juz gram :D.

Ty nie masz 5 małych dzieci w domu:( Tradycję trzeba utrzymać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 20:29, cypers napisał:

Pojutrze zabiorę się za test Assasin''s creed 2 na X360, więc na pewno się tutaj wypowiem
;). Ale z tego co widzę to nie zapowiada się o wiele lepsza gra niż pierwsza część. Dużym
plusem jest zmiana miejscówki, gdyż tereny z pierwszej części zbytnio mi się nie spodobały.

Z tego co słyszałem to właśnie jest lepsza, różnią się, i to bardzo. Po pierwsze podrasowany silnik graficzny, brak dającej po garach na każdym kroku monotonności, ciekawe misje, świetnie opowiedziana historia, upgrade''y. Sequel jest co najmniej o klasę wyżej od swojej poprzedniczki. O ile prequel zasługiwał imo max na 7, tak dwójeczka spokojnie zasiedla się na dziewiątym progu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę rozwiązać jednej prawdy. Jest to przedostatnia prawda. Może pamięta ją ktoś albo zna jakąś stronę z rozwiązaniami. Jest to to prawda która zaczyna się od pliku "medycyna" do którego się nie ma dostępu oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 21:02, Albii napisał:

Mnie najbardziej zastanawia, czy z polskimi wersjami będą działały DLC, ja uważam, że
powinny działać, ale słyszałem różne wypowiedzi...

John_McClane@
Chodzi Ci o "zagadki" obiektu 16 ?
http://www.gamesradar.com/f/assassins-creed-ii-glyphs-and-statuettes-guide/a-20091120161944695091/p-4#puzzle1



a jest mapka gdzie one są ,a nie jak je rozwiąząc? jak tak to bym prosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem grę i wciąż się nie mogę otrząsnąć. Scenarzyści odwalili kawał dobrej roboty, a ten filmik obiektu 16 to już w ogóle mnie zamurował.

Ale mam teraz takie pytanie. Jedyne co mi zostało w grze do zrobienia to pióra i jeden miecz (ten na stojaku z cięższą bronią). W żadnym sklepie w żadnym mieście nie ma tej broni. Czy jest ona nagrodą za zdobycie wszystkich piór czy może coś przeoczyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie opakowanie AC2 na x360 i tam jest napisane z tyłu "własne ścieżki dźwiekowe". Czy to oznacza, że jak podłączę do X360 mp3 to bedę mógł słuchać swoich nagrań w grze, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 22:36, Harrolfo napisał:

Przeglądam sobie opakowanie AC2 na x360 i tam jest napisane z tyłu "własne ścieżki dźwiekowe".
Czy to oznacza, że jak podłączę do X360 mp3 to bedę mógł słuchać swoich nagrań w grze,
czy jak?

Naciskasz środkowy przycisk do wywołania menu x360, przewijasz raz w prawo i masz odtwarzacz muzyki. Z dysku, lub z kompa lub z płyty lub z pendrive''a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zasmucić, tą broń można dopiero kupić po zebraniu 50 piórek, więc wszystkie Twoje domysły były błędne. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zasmucić, tą broń można dopiero kupić po zebraniu 50 piórek, więc wszystkie Twoje domysły były błędne. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 23:06, Albii napisał:

Muszę Cię zasmucić, tą broń można dopiero kupić po zebraniu 50 piórek, więc wszystkie
Twoje domysły były błędne. ;p


No to spoko bo mam 42 pióra więc nie ma problemu. A zebrałeś może wszystkie (albo ktoś inny). Jest może jakaś nagroda za to albo jakiś filmik? Może w końcu matka Ezio''a się odezwie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 23:25, John_McClane napisał:

> Muszę Cię zasmucić, tą broń można dopiero kupić po zebraniu 50 piórek, więc wszystkie

> Twoje domysły były błędne. ;p

No to spoko bo mam 42 pióra więc nie ma problemu. A zebrałeś może wszystkie (albo ktoś
inny). Jest może jakaś nagroda za to albo jakiś filmik? Może w końcu matka Ezio''a się
odezwie? :)


dostaniesz strój i jak pokazesz sie wnim w kazdym miescie to masz achievementa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować