Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2009 o 23:26, Diverso napisał:

Może tak, a może nie. Za 100 piórek dostaniesz Auditore Cape (płachta, płaszcz, nakrycie,
nie wiem co to)


No właśnie miałem zapytać o to brakujące ubranie (mam tylko standardowe, dwa dodatkowe z florencji i wenecji i to altaira). Dobra dzięki panowie, w takim razie robię pióra wszystkie, szkoda tylko, że twórcy zrobili kilka osiągnięć możliwych tylko w określonych miejscach więc 100% nie będę miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie dzisiaj w AC2 i chociaż jestem dopiero po dostarczeniu listu od Giovanni, to przyznaję - gra miażdży! Nie dziwię się, że dostała tak wysokie noty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do gramowych Asasynów: Czy misja polegająca na obronie mieszkania Lorenza to jest jeden z DLC? Wydawało mi się, ze tak, a gram w AC2 (polską wersję) i jest tak jakby zaimplementowana na stałe w grze. Więc jak? To DLC czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, że to DLC, bo te wychodzą kolejno w styczniu i w lutym. :)

Polska wersja (zwykła i biała) mają już w sobie dodatki z angielskiej białej edycji. Niby to dobrze, ale z drugiej strony pozbawiono nas uplay (podobno przez brak polskiego oddziału xbox live, ale czemu ucierpiała na tym też PS3 nie mam pojęcia..), oficjalnego patcha i ww. dodatków DLC (chodź to nie jest jeszcze pewne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 18:18, woko27 napisał:

Polska wersja (zwykła i biała) mają już w sobie dodatki z angielskiej białej edycji.

Aa, dzięki. Fajnie :)
BTW: Czy ten problem z 11 segemntem występuje też w X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 18:40, Harrolfo napisał:

BTW: Czy ten problem z 11 segemntem występuje też w X360?


Prawdopodobnie tak, ale jeśli masz wersję ANG to nie martw się, bo wyszedł już patch podobno usuwający tego buga.

A jeśli masz wersję PL, to cóż... musisz się postarać przejść cały etap 11 za jednym razem. :) Nie jest to takie trudne, bo sekwencja nie jest specjalnie długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assasins Creed 2 jest grą dla debili. JA wole Mario. Tam przynajmniej jest jakaś fabuła, a w AC 2 mordujesz tylko debili i nie wiadomo o co chodzi. Lepsze są Wormsy. Armagedon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2009 o 18:48, woko27 napisał:

A jeśli masz wersję PL

a mam...
>, to cóż... musisz się postarać przejść cały etap 11 za jednym razem. :)
Ok, zrobi się.l Na razie i tak jestem dopiero w 4 ;)
>Nie jest to takie trudne, bo sekwencja nie jest specjalnie długa.
A tak +- ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:15, Harrolfo napisał:

A tak +- ile?

Nie pamiętam już o co dokładnie tam chodziło w tej 11 sekwencji, a grę pożyczyłem kumplowi,
ale na pewno mi to zajęło poniżej godzinki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha, ha... ale się uśmialiśmy. Jakby co to steruje się padem anie przyciskami na konsoli, więc może przez brak tej wiedzy gra Ci się nie spodobała... -.- Jeszcze dodam, że dobrze jakbyś zagrał w grę zanim powiesz coś głupiego jednocześnie świadczącego o Twojej głupocie, to tak jakbym mówił, że jesteś brzydalem, debilem i innym pokemonem nie znając Cię... ale sądząc po Twoim głupim poście, to chyba wiem już co sądzić...

Harrolfo@ Z tego co pamiętam to tylko na PS3 jest ten błąd na Xboxie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:25, Albii napisał:

Ha, ha, ha... ale się uśmialiśmy. Jakby co to steruje się padem anie przyciskami na konsoli,
więc może przez brak tej wiedzy gra Ci się nie spodobała... -.- Jeszcze dodam, że dobrze
jakbyś zagrał w grę zanim powiesz coś głupiego jednocześnie świadczącego o Twojej głupocie,
to tak jakbym mówił, że jesteś brzydalem, debilem i innym pokemonem nie znając Cię...
ale sądząc po Twoim głupim poście, to chyba wiem już co sądzić...

Oj dziecko, Chowder''a sobie oglądaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:27, Medyk napisał:

> Ha, ha, ha... ale się uśmialiśmy. Jakby co to steruje się padem anie przyciskami
na konsoli,
> więc może przez brak tej wiedzy gra Ci się nie spodobała... -.- Jeszcze dodam, że
dobrze
> jakbyś zagrał w grę zanim powiesz coś głupiego jednocześnie świadczącego o Twojej
głupocie,
> to tak jakbym mówił, że jesteś brzydalem, debilem i innym pokemonem nie znając Cię...

> ale sądząc po Twoim głupim poście, to chyba wiem już co sądzić...
>
Oj dziecko, Chowder''a sobie oglądaj.


Po co wypowiadasz się na forum, jak chcesz psuć atmosferę, uwagi zachwaj dla siebie. Obeszło by się bez twoich głupich, świadczących o twoim poziomie docinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:27, Medyk napisał:

Oj dziecko, Chowder''a sobie oglądaj.

Odezwała się elita intelektualna naszego kraju... -.- Ty już lepiej nic nie mów, rób z siebie idiotę na podwórku, z kolegami w piaskownicy, czy gdzieś indziej, tylko tematu nie zaśmiecaj. Koniec dyskusji, a jak wcześniej wspomnianego robienia idioty z siebie Ci za mało to zapraszam na GG, xfire, czy coś innego. ;)

Zauważyliście, że pod koniec gry Ezio ma brodę, czy to mi się tylko zdaje i już wcześniej ją miał, chyba się jednak nie mylę. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: dzięki za odpowiedzi
Po drugie: woko27 - dzięki, powinienem się wyrobić wtedy :)
Po trzecie: Albii - aha, to mam dwie sprzeczne wersje ;) Bedzie wtedy najlepiej chyba jak przejdę segment od razu. Też dzięki
Po czwarte: znowu do Albii - słyszałem, że gra obejmuje okolo 30 albo 40 lat życia Edzia, więc możliwe, ze ma ją pod koniec gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:45, Harrolfo napisał:

Po czwarte: znowu do Albii - słyszałem, że gra obejmuje okolo 30 albo 40 lat życia
Edzia, więc możliwe, ze ma ją pod koniec gry

Spoiler

No zaczyna się jak Ezio się rodzi, a ostatnie wydarzenia dzieją się 10 lat po śmierci ojca i braci Ezio, czyli by pasowało, że 30 lat jego życia obejmuje gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac, ze bardzo chcesz dostac BANa. Przesledzilem twoje posty w roznych watkach. I jedyne co robisz to obrazasz innych i uzywasz wulgaryzmow. Nie potrzebny nam tu troll - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:53, Wojman napisał:

Widac, ze bardzo chcesz dostac BANa. Przesledzilem twoje posty w roznych watkach. I jedyne
co robisz to obrazasz innych i uzywasz wulgaryzmow. Nie potrzebny nam tu troll - BAN


dziękuję za szybką reakcję, nie potrzebujemy tu przecież takich delikwentów

Albii

broda pojawia się jak rosa ( ta laska od antoniego , tą którą ratowaliśmy) daje nam 1 stronę kodeksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować