Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Też mi się gra przywiesiła raz podczas ładowania, a raz wleciałem do wielkiego morza, które znajduje się głęboooko pod mapą i powierzchnią Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze podczas masterowania mojego asasina nie miałem żadnych problemów technicznych. Żadnych ścin, spadków płynności(może jedynie po otwarciu mapki), zero bugów itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko:

Spoiler

fabuła polega na likwidowaniu osób odpowiedzialnych za śmierć rodziny Edzia. A Desmond uczy się byc Asasynem, aby zniszczyć współczesnych Templariuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła

Spoiler

skupia się wstępnie wokół motywu zemsty za zdradę rodziny Auditore przez jej najlepszego przyjaciela, który okazuje się Templariuszem. Tak zaczyna się historia i Ezio zostaje Asasynem z krwi i kości.

Zaś głównym celem jest
Spoiler

(historyczny oczywiście) kardynał Rodrigo Borgia, mistrz zakonu Templariuszy we Włoszech, który w chwili konfrontacji z Ezio jest już papieżem (historycznym oczywiście), Alexandrem VI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze ja napiszę jak to według mnie wygląda:

Spoiler

Fabuła polega na tym, że przyjaciel rodziny Ezio okazuje się templariuszem i przykłada się do śmierci dwóch braci Ezio i jego ojca. Ezio chce ich pomścić. To co tutaj jest fajniejszego niż w jedynce, jak to Diverso mówił, że w dwójce się zabija, bo się chce, a w jedynce, bo się musi. Fabuła bardzo ciekawa i wciąga. No, a celem jest zlikwidowanie templariuszy i skontaktowanie się z Bogami. xD Dziwnie to brzmi, ale jest bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram już dwa dni. Po jednej godzinie dziennie, gdyż ten tytuł tak strasznie "przymula", że po każdym "seansie" jedynym moim pragnieniem jest przespanie się z pół godziny. Gra w sumie nie wiele lepsza od jedynki. Sporo rzeczy zostało udziwnionych, tak, aby dawały "nową jakość". Dla informacji: gram na X360. Wstępna ocena: 6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 22:03, cypers napisał:

Gram już dwa dni. Po jednej godzinie dziennie, gdyż ten tytuł tak strasznie "przymula",
że po każdym "seansie" jedynym moim pragnieniem jest przespanie się z pół godziny. Gra
w sumie nie wiele lepsza od jedynki. Sporo rzeczy zostało udziwnionych, tak, aby dawały
"nową jakość". Dla informacji: gram na X360. Wstępna ocena: 6/10.

O co ci gościu chodzi??!!Dla mnie gra jest snem.2 a nawet 3 razy lepsza od jedynki.Przeszyłem ja w tydzień grając co dziennie 1,5 lub 2 h , a po skończonym seansie pragnę znów wejść w świat Renesansowych Włoch!Moja ocena to : 9/10(jako gracz) oraz 12/10 (jako fan).xD
A takie pytanko :Jak zrobić kombi 2 ostrzami by przedziurawić brzuch wroga??
WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak zrobić kombi 2 ostrzami by przedziurawić brzuch wroga??
Tak samo jak inne comba - w odpowiednim momencie walki ukrytymi ostrzami naciskasz X

Dnia 22.12.2009 o 17:11, adam5 napisał:

WESOŁYCH ŚWIĄT

Thx i wzajemnie.
Mikołaj dla Ciebie:
*<|:-{D>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 19:02, Harrolfo napisał:

Problem w Wenecji: Nie mogę dostać się do Leonarda da Vinci, mimo że wiem, gdzie ma swój
warsztat. Jestem po 9 segmencie...


Do warsztatu Leonarda nie możesz wejść ot tak, kiedy chcesz. Można to zrobić tylko w toku fabularnym, albo gdy zdobędziesz stronę Kodeksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 19:02, Harrolfo napisał:

Problem w Wenecji: Nie mogę dostać się do Leonarda da Vinci, mimo że wiem, gdzie ma swój
warsztat. Jestem po 9 segmencie...


Powinien być, ni chyba, że jesteś w segmencie 14, wtedy

Spoiler

Leonardo przeprowadza się ni z gruszki, ni z pietruszki oraz bez żadnego fabularnego uzasadnienia do Willi Auditore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 19:59, Harrolfo napisał:

No właśnie mam parę stron kodeksu


Może masz odszyfrowane, sprawdzałeś w ekwipunku? Tam jest napisane, ile masz zaszyfrowanych i ile już złamanych. Ponadto za jedną wizytą odszyfrowujesz wszystkie, jakie masz.
Jest jeszcze jedno rozwiązanie:

Spoiler

Gdzieś pod koniec gry (być może Ty tam jesteś) zebranie całego kodeksu i umieszczenie na ścianie jest główną i obowiązkową misją fabularną. Jeżeli właśnie teraz go dozbierałeś, to może nie trzeba już tego odszyfrowywać w tym punkcie i należy biec od razu do willi, sprawdzałeś? Ja tego akurat nie wiem, bo tuż przed wspomnianym punktem miałem już cały Kodeks zebrany.


Jak nie to, to odpadam, albo bug, albo zwyczajnie pamięć mnie zawiodła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 20:28, Harrolfo napisał:

16 odszyfrowanych, 1 zaszyfrowana

W 9. segmencie masz 17 stron razem?! Czy przy Sobie? Jak łącznie, to bardzo mało. Na pewno możesz znaleźć więcej, spróbuj i zobacz, co to da. A jak przy sobie, to zanieś je do willi, nie ma sensu tego dźwigać, może to nawet powoduje problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 odszyfrowanych i 1 nieodszyfrowana, spróbuję zanieść do wolli, ale nie wiem czy to coś da
EDIT: Zaniosłem, mam wszystkich 23
EDIT2: Ok, Leo jest już na mapie, a wcześniej go nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 20:50, Harrolfo napisał:

16 odszyfrowanych i 1 nieodszyfrowana, spróbuję zanieść do wolli, ale nie wiem czy to
coś da
EDIT: Zaniosłem, mam wszystkich 23

To chyba też dość mało. Jeśli jednak nie możesz nic teraz znaleźć i nadal nie możesz odszyfrować, to po prostu może popchnij fabułę troszkę do przodu lub/i ewentualnie na razie odpuść sobie Kodeks. A nuż ikonka Leonarda pojawi się na mapie po synchronizacji kolejnego wspomnienia. Tak jak napisałem wyżej, i tak przyjdzie moment, w którym

Spoiler

będziesz musiał zebrać cały komplet

.

//
OK, cieszę się, że wszystko gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować