Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2009 o 21:09, donard napisał:

Co do powyższej rozmowy to spoilerujcie z łaski swojej następnym razem

http://pl.wikipedia.org/wiki/Spoiler_%28media%29
Z łaski Swojej, może przeczytasz, z całym szacunkiem. Wspomniana rozmowa nie zawiera nieotagowanych spoilerów. Wszystkie infa będące spoilerami są odpowiednio ukryte, o co sam także zadbałem stosownie.
Taka dygresja. Niedługo niektórym trzeba będzie spoilerować tytuł gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś napisać co się dzieje po zebraniu wszystkich piór? Słyszałem coś o Pelerynie Auditore, ale najbardziej ciekawi mnie co się wtedy stanie z matką Ezia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 21:48, Noristias napisał:

Mógłby mi ktoś napisać co się dzieje po zebraniu wszystkich piór? Słyszałem coś o Pelerynie
Auditore, ale najbardziej ciekawi mnie co się wtedy stanie z matką Ezia.



JA już przeszedłem grę i to tak po zebraniu dostaniesz odznakę i pelerynkę o matce za wiele nie wiadomo tyle że przestanie już klęczeć nad łóżkiem i od niej masz pelerynkę , nic szczególnego więcej nie zauważyłem :P , za chodzenie w pelerynie po miastach też możesz dostać odznakę :) , ja zdobędziesz te 6 krążków w grotach assassinów to dostaniesz fajny strój a za zebranie wszystkich kodeksów i odpowieddnio ich ułożenie nic nie dostajesz tyle że Ci taki dźwięk się pojawi że tak powiem tydyn coś takiego :P , zdobądź pióra to sam się przekonasz co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 21:48, Noristias napisał:

Mógłby mi ktoś napisać co się dzieje po zebraniu wszystkich piór? Słyszałem coś o Pelerynie
Auditore, ale najbardziej ciekawi mnie co się wtedy stanie z matką Ezia.

Spoiler

Jak zbierzesz wszystkie piórka to dostaniesz acziva/trofeum, no i będzie filmik, gdzie matka Ezio go przytula i dziękuje mu, że nie zapomniał i pamiętał o niej. Wtedy już nie klęczy przy łóżku tylko siedzi na takiej jakby ławce przy łóżku. Również ona daje nam pelerynkę Auditore, która sprawia, że jesteśmy rozpoznawalni w każdym mieście czyt. strażnicy będą się na nas rzucać. Z tą pelerynką także jest związane jedno osiągnięcie/trofeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko co do achievementów: przeglądam je w necie i jest "Ukończ 11 sekwencję DNA", a zaraz p tym "Ukończ 14 sekewncję DNA". Może mi ktoś wyjaśnić dlazego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj skończyłem fabularny i przyznam że jest świetny. Mam nadzieję że te 2-ie sekwencje wydadzą kiedyś z podstawką w edycji Game of the Year. Co do achievmentów to pozostały mi tylko 3-y:

Spoiler

1) Znajdź 20 elementów pozostawionych przez obiekt 16.
2) Znajdź wszystkie pióra.
3) Przejdź się w pelerynie Auditore po wszystkich miastach.



Czyli niedługo koniec. Ale niedługo i tak powtórzę wątek fabularny, gdyż ta gra jest tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 13:15, noobie napisał:

Czyżby w AC2 nie było śledztw itd. ?

Nie, w AC2 nie ma śledztw. Dwójka jest bardziej przepełniona akcją niż jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skład Edycji kolekcjonerskich:

Black Edition:
- Ezio "Master Assassin" Figurine, czyli figurkę Ezio, z Rapierem, dobrą zbroją, czarny kolor ubrania, czyli taką bajerancką.
- Exclusive Conspiracy Book, inaczej artbook.
- Bonus DVD and Game Soundtracks
-3 exclusive in-game bonus quests, trzy dodatkowe lokacje.
- Serialized Black Collector Box, tak jak w poprzednim roku pudełeczko z kodem seryjnym. Bardzo fajne pudełko.
- Gra Assassin''s Creed 2 inny obrazek na płytce.

The Master Assassin''s Edition:
- Zwykła figurka Ezio
- "The Art of Assassin''s Creed" Art book inaczej.
- "Bonus Content" czyli bonusowe DVD
- Metalowy Box
- Gra Assassin''s Creed 2 inny obrazek na płytce
- Dwie dodatkowe lokacje

White Edition:
- Kartonowy Box
- Figurka Ezio
- jedna dodatkowa lokacja
- Gra Assassin''s Creed 2

20091225171308

20091225171355

20091225171406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 19:53, NeMo-PL napisał:

Może ktoś napisać z was jakie obrazy ułożyć kolejno w zadaniu "mocą swą ścinali wrogów"
?


A czym można ścinać ? :)

Spoiler

Wybierz obrazy z mieczami lub inną bronią białą (nie pamiętam dokładnie). Nie ma konkretnej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wtorek pożyczyłem znajomemu Uncharted a w zamian dostałem Assassin''s Creed 2. Pierwsza odsłona tej serii po prostu mi się nie spodobała- nuda i monotonia się rzucała w oczy. Dwójka mnie zaskoczyła, mam na liczniku dopiero 15 godzin (jestem w 6 sekwencji) i jak na razie nie nudziłem się, jest dużo ciekawych rzeczy do robienia, ciekawe misje poboczne, mnóstwo rzeczy od odnalezienia no i wątek główny który mi się bardzo podoba. Jedynie co mi się nie podoba to głupie sterowanie oraz kiepska płynność animacji w niektórych miejscach (gram na PS3). Szkoda, że wycięte sekwencje 12 i 13 będą dostępne jako DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam 2 pytania, więc
- Czy zacięła wam się konsola podczas grania w AC2? Dzisiaj zacięła mi się dwa razy, podczas grania w 9 sekwencję, karnawał. Nie wiem po której stronie leży wina.
- Jak sprawdzić ile godzin spędziłem grając? Jakoś do tego nie doszedłem a jestem ciekaw :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 21:57, mistshoo napisał:

Witam,

Mam 2 pytania, więc
- Czy zacięła wam się konsola podczas grania w AC2? Dzisiaj zacięła mi się dwa razy,
podczas grania w 9 sekwencję, karnawał. Nie wiem po której stronie leży wina.

Raz mi się konsola zawiesiła na samym początku gry, ale to dlatego, że od dawna już była włączona.

Dnia 25.12.2009 o 21:57, mistshoo napisał:

- Jak sprawdzić ile godzin spędziłem grając? Jakoś do tego nie doszedłem a jestem ciekaw
:).


Pauza-> Opcje -> Statystyki- chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować