Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2009 o 22:44, Sareth14 napisał:

Wow dzięki. A czy ''Black Edition'' będzie na PC?

Jeszcze nic nie jest wiadomo, bliżej premiery PC, pewnie będzie coś wiadomo.

mistshoo@
Na PS3 u niektórych tnie się AC2, a na xboxie nie, więc jak grasz na PS3 to wina gry, a jak na Xboxie to konsolki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 21:57, mistshoo napisał:

Witam,

Mam 2 pytania, więc
- Czy zacięła wam się konsola podczas grania w AC2? Dzisiaj zacięła mi się dwa razy,
podczas grania w 9 sekwencję, karnawał. Nie wiem po której stronie leży wina.
- Jak sprawdzić ile godzin spędziłem grając? Jakoś do tego nie doszedłem a jestem ciekaw
:).


PL ver jak na XBOXA i PS''a potrafi sie zawiesić pare razy także to normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 22:44, Sareth14 napisał:

Wow dzięki. A czy ''Black Edition'' będzie na PC?

Na PC będzie lecz nie wiadomo czy w naszym pierd..onym kraju. Jakiś czas przed premierą pojawi się na allegro aukcja i gra będzie z dostawą z anglii kosztować jakieś 400/500 złotych na pc. Jeszcze nie znam ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w wersję na PS3. Później już tak się nie stało, postawiłem konsolkę w innej pozycji i dałem jej odpocząć. Być może to wina gry, żadna inna nigdy mi się nie zacięła, nawet gdy były to dłuższe serie.
W każdym razie grę właśnie skończyłem, jestem zachwycony, i ustawiłbym ją w moim rankingu zaraz po Uncharted.
Z niecierpliwością czekam na trójkę, i jestem ciekaw jak rozwiążą ten ciekawy wątek.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem już do Wenecji- ogólnie gra jest dobra, ale mam dwa problemy
Pierwszy problem- nie wiem jak wejść na punkt widokowy, który znajduje się w centrum Wenecji (tam gdzie jest skarb Templariuszy).
Drugi problem- jaka jest najlepsza broń i taktyka na ciężkozbrojnych strażników (ledwo daję radę z jednym, a co dopiero z kilkoma).

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 12:52, Bracio napisał:

Pierwszy problem- nie wiem jak wejść na punkt widokowy, który znajduje się w centrum
Wenecji (tam gdzie jest skarb Templariuszy).

Później, jak odblokujesz doskok

Dnia 26.12.2009 o 12:52, Bracio napisał:

Drugi problem- jaka jest najlepsza broń i taktyka na ciężkozbrojnych strażników (ledwo
daję radę z jednym, a co dopiero z kilkoma).

Ukryte ostrze (także w walce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 26.12.2009 o 12:58, Harrolfo napisał:

Ukryte ostrze (także w walce :)

Też do tego sam doszedłem, ale zawsze muszę wynająć najemników, by oni odwrócili uwagę strażników wtedy zachodzę tamtych od tyłu i ich ciacham tym ukrytym ostrzem. Inne taktyki zawodzą.

Dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu stoisz z mieczem trzymasz ciągle blok, jak ktoś Cię chce ciachnąć to kontrę walisz, jak ciężki chce walnąć to unik, na tych średnich w między czasie zwykłe ataki i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 15:07, Albii napisał:

> Czyżby w AC2 nie było śledztw itd. ?
Nie, w AC2 nie ma śledztw. Dwójka jest bardziej przepełniona akcją niż jedynka.

Dla mnie bomba, ale za to widze, że nadrobione jest to duża ilość łamigłówek itd. Zbieranie części kodesku, piór itepe itede... miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 12:52, Bracio napisał:

Drugi problem- jaka jest najlepsza broń i taktyka na ciężkozbrojnych strażników (ledwo
daję radę z jednym, a co dopiero z kilkoma).


Panowie, oszukujecie kolegę. Kolega pyta o najlepszy sposób, a ukryte ostrze nie jest takim, ba, są nawet dwie szybsze i efektywniejsze metody. Nie wiem, czy u nich nie ciężej o skutecznie kontry, bo mimo dobrego timingu jakoś rzadziej mi się to udawało, niż z lżej uzbrojonymi. A jaki jest najlepszy sposób?
Pierwszy i najlepszy - stań przed nimi (paradoksalnie, heh :P) bez broni i trzymaj blok. Atakuje Cię - kontruj, dzięki czemu zabierzesz mu broń. Jeszcze podczas animacji wyrywania broni duś przycisk ataku, przez co wykonasz natychmiastowe zabójstwo po rozbrojeniu. Teraz masz w ręku topór, lub wielki miecz, który nie tylko broni każdy cios (krótsza broń czasem nie wyrabia na bloku i przy lepszym ciosie Ezio się przewraca), to kontrą wykonana tą bronią zabijesz natychmiast ciężko uzbrojonego strażnika w 100% przypadków. Pamiętaj, że taka akcja zostawia broń w ciele przeciwnika, więc kołujesz sobie nową w ten sam sposób, o ile takich chodzących "puszek" jest więcej.
Czyli: bez broni -> kontra (rozbrojenie) -> natychmiastowy atak i zabóstwo -> zwykła kontra i zabójstwo. Ja zawsze przeliczam jedną dużą broń na dwie ofiary :)
Sposób drugi - po prostu stań z blokiem i rzucaj w nich nożami z bliska. Dwa, czy trzy noże kładą jednego strażnika. Szybko i łatwo, jednak ja wolę zabawy z toporami, no i nie chce mi się latać do kowala po noże :)

Bracio, mam pytanie , tak z ciekawości - we Florencji, na podstawie jednego kontraktu masz do wyeliminowania 10 takich zawodników w ciągu minuty, kojarzysz? Jak, do diaska, pokonałeś ich bez noży i rozbrajania? ;P

//
Aha, zapomniałem dodać, byś nie kontrował pod żadnym pozorem podczas akcji z nożami. Trzymaj tylko blok, bo jak skontrujesz, to broń automatycznie Ci się przełączy na pięści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez odpowiedniego skilla nie można powalać przeciwników ciężką bronią, a ona bardzo wolna jest, więc bardzo mało przydatna, a broń można wyrywać lepszym przeciwnikom jak się do połowy HP zjedzie, więc... ;] No ale według mnie rozmowa o sposobach walki nie ma sensu, bo jak to mówią "AC to przygodówka dla casuali" Przygodówką raczej nie jest, ale bardzooo casualowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężkozbrojnym można wyrwać od razu, bo paradoksalnie są gorsi od tych zwykłych strażników w złotych zbrojach. Albo rzucić bombką i ostrzami. Ale i tak najfajniej jest im wyrwać broń i ich soczyście przebić, mniam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no można tym grubasom, racja. Ja raz podczas sekwencji za którą jest acziv "ludzie Bianki", czy jakoś tak, wiadomo o kogo chodzi, to byłem otoczony przez chyba czterech ciężkich i paru tych elitarnych normalnych, to bomba dymna i wszystkich ostrzem podwójnym załatwiłem. ^^ To było coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2009 o 14:13, Siriondel napisał:


Bracio, mam pytanie , tak z ciekawości - we Florencji, na podstawie jednego kontraktu
masz do wyeliminowania 10 takich zawodników w ciągu minuty, kojarzysz? Jak, do diaska,
pokonałeś ich bez noży i rozbrajania? ;P


To był ciekawy sposób, otóż obok tych ciężko zbrojnych strażników stali najemnicy, tak więc ich wynająłem by odwrócili uwagę i zachodziłem przecinków od tyłu i ich po prostu ciachałem. Dzięki za radę na pewno się do niej zastosuje, tylko muszę opanować do perfekcji rozbrojenie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie, a mianowicie wie ktoś jaka będzie cena nowego Assassina i jakie wymagania sprzętowe będzie miał na Windowsa XP?
Z góry dziękuję!
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 15:21, wojcio102 napisał:

Mam pytanie, a mianowicie wie ktoś jaka będzie cena nowego Assassina

Zależy od sklepu, ale cena sugerowana to 129,99zł, ale np: w sklepie gram.pl to jest za 99,99zł.

>i jakie wymagania sprzętowe będzie miał na Windowsa XP?
Jeszcze nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! Co do sprzętu to poczekam aż będzie coś wiadomo.

Dnia 26.12.2009 o 15:26, Albii napisał:

> Mam pytanie, a mianowicie wie ktoś jaka będzie cena nowego Assassina
Zależy od sklepu, ale cena sugerowana to 129,99zł, ale np: w sklepie gram.pl to jest
za 99,99zł.

>i jakie wymagania sprzętowe będzie miał na Windowsa XP?
Jeszcze nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 15:12, Bracio napisał:

To był ciekawy sposób, otóż obok tych ciężko zbrojnych strażników stali najemnicy, tak
więc ich wynająłem by odwrócili uwagę i zachodziłem przecinków od tyłu i ich po prostu
ciachałem. Dzięki za radę na pewno się do niej zastosuje, tylko muszę opanować do perfekcji
rozbrojenie,.

Nie ma sprawy ;) Tak, pamiętam, że stali tam najemnicy i również moją pierwszą myślą było wynajęcie ich i zaciachanie straży, ale jakoś mi nie wychodziło, a to strażnicy zwracali uwagę na mnie, a to coś... Sfrustrowany po ok. 40 próbach opatentowałem sobie rozbrajanie, a gdy pod koniec czasu drżały mi paluszki, zabijałem ich nożami. Moje szczere gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2009 o 17:37, Siriondel napisał:

Nie ma sprawy ;) Tak, pamiętam, że stali tam najemnicy i również moją pierwszą myślą
było wynajęcie ich i zaciachanie straży, ale jakoś mi nie wychodziło, a to strażnicy
zwracali uwagę na mnie, a to coś... Sfrustrowany po ok. 40 próbach opatentowałem sobie
rozbrajanie, a gdy pod koniec czasu drżały mi paluszki, zabijałem ich nożami. Moje szczere
gratulacje ;)


Udało mi się to misje przejść za trzecim razem. Tak jak pisałem wcześniej wynajmowałem najemników, podchodziłem i zabijałem ich ukrytymi ostrzami i zanim Ci biedni strażnicy się zauważyli o co chodzi już miałem 6 trupów na koncie i jakieś 40 sekund, reszta strażników walczyła z najemnikami. Co do poziomu trudności to jest niski, ale jakoś mi to nie przeszkadza. ważne, że nie ma większych przestojów w graniu.

Jestem na początku 8 sekwencji, przechodząc się koło miejsca gdzie jest następny grób asasyna zauważyłem bardzo dużo straży, niestety nie miałem zbyt dużo czasu by się dokładniej przypatrzeć temu miejscu. Mam pytanie- czy można się dostać do środka bez rozlewu krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 21:26, Bracio napisał:

Mam pytanie- czy można się dostać do środka bez rozlewu krwi?

Nie pamiętam zbytnio tego miejsca, alespróbuj porozrzucać drobne albo wysłac na nich kurtyzany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować