Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2009 o 21:31, Harrolfo napisał:

> Mam pytanie- czy można się dostać do środka bez rozlewu krwi?
Nie pamiętam zbytnio tego miejsca, alespróbuj porozrzucać drobne albo wysłac na nich
kurtyzany


To jest plac Św. Marka bodajże. Bym to sprawdził, ale rodzice oglądają jakieś głupie filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to bazylika Św. Marka, to jak najbardziej można. Jeżeli nie będzie chciało Ci się samemu szukać drogi, to masz w spoilerze ;P

Spoiler

Wejście jest na dachu, a na ów dach wejść najlepiej od tyłu, obchodząc bazylikę od strony Palazzo Ducale Di Venezia, skacząc po dachach domów (po wschodniej stronie, czyli "za" kościołem) i przeskakując na bazylikę po takiej wiszącej drewnianej platformie, co pełno ich w miastach na dachach. A tak najlepiej dlatego, że od przodu zostaniesz zauważony, a na Palazzo Ducale nie da się wspiąć. Jest też jakaś droga od północy, ale nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2009 o 22:14, Siriondel napisał:

Spoiler

Wejście jest na dachu, a na ów dach wejść najlepiej od tyłu, obchodząc bazylikę od
strony Palazzo Ducale Di Venezia, skacząc po dachach domów (po wschodniej stronie, czyli
"za" kościołem) i przeskakując na bazylikę po takiej wiszącej drewnianej platformie,
co pełno ich w miastach na dachach. A tak najlepiej dlatego, że od przodu zostaniesz
zauważony, a na Palazzo Ducale nie da się wspiąć. Jest też jakaś droga od północy, ale
nie pamiętam dokładnie.



Wszytko znowu mi ładnie wyjaśniasz, dzięki wielkie. Jak jutro włączę konsole zobaczę dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 12:53, Siriondel napisał:

Nie. To tylko kawałek fabuły, a znaleźć można tam jedynie kasę.

to dobrze. Bo już się bałem, że coś przeoczyłem w tym grobowcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten grobowiec to nagroda z tego jak mu tam Uplay, którego w naszych polskich wersjach nie ma, więc od początku jest jest w grze. ;) Mam nadzieję, że czytałeś te tablice w tym grobowcu, bardzo ciekawe rzeczy tam piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 13:17, Albii napisał:

Ten grobowiec to nagroda z tego jak mu tam Uplay, którego w naszych polskich wersjach
nie ma, więc od początku jest jest w grze. ;) Mam nadzieję, że czytałeś te tablice w
tym grobowcu, bardzo ciekawe rzeczy tam piszą.

tak tak czytałem. Szczególnie ostatnia była ciekawa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś wszystkie strony, bo jedna tablica jest podzielona na kilka stron ? Ja dopiero się zjarzyłem przy ostatnich tablicach, a nie chciało mi się wracać, ale co dziwniejszego to, to, że nawet nie zauważyłem, że pominąłem tyle fragmentów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 13:26, Albii napisał:

A czytałeś wszystkie strony, bo jedna tablica jest podzielona na kilka stron ? Ja dopiero
się zjarzyłem przy ostatnich tablicach, a nie chciało mi się wracać, ale co dziwniejszego
to, to, że nawet nie zauważyłem, że pominąłem tyle fragmentów. ;)

ja wszystko czytałem. nie pamiętam wiele. Ale ogólnie wiem, ze to ciekawe jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy.
Nie mogę poradzić sobie z jedną zagadką, w której muszę wybrać tych, którzy ścinali swych wrogów. NIe mam pojęcia, jakie obrazy wybrać... help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 19:34, Bartex69 napisał:

Zapytam się tak: 99,9%-owe wymagania znane?

Ehh... już chyba czwarty raz odpowiadam na pytanie o takiej treści, nie, wymagania nie są jeszcze znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 19:34, Bartex69 napisał:

Oby jak będzie premiera AC II na PC to PC-towcy również będą tak rozmawiali o AC II ;]

Zapytam się tak: 99,9%-owe wymagania znane?


Zapewne będzie więcej pytań to na pewno. Mam nadzieje, że PeCetowcy dostaną dobrą konwersję z konsol,i pozbawioną błędów z miarę rozsądnymi wymaganiami (jestem w 9 sekwencji i po prostu się boje tego słynnego błędu z 11 sekwencji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz, by był kolejny dowód na to, że konsole są lepsze od PC ? Ja tam bym się zbytnio nie smucił jakby na PC była porażka, może najwyżej szkoda byłoby mi gra, ale nawet czemu ? Na konsolach jest wielki sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 19:53, Albii napisał:

Nie chcesz, by był kolejny dowód na to, że konsole są lepsze od PC ? Ja tam bym się zbytnio
nie smucił jakby na PC była porażka, może najwyżej szkoda byłoby mi gra, ale nawet czemu
? Na konsolach jest wielki sukces.


To, że konsole są lepsze od PeCetów to zależy od punktu widzenia a ten zależy od punktu siedzenia. Ja na równi traktuje PeCety i konsole. Gdyby wersja na PeCety była by do kitu to tylko wina tylko dewelopera a nie przewagi konsol a Ubisoft to cioty. Nawet tak dobra produkcja jaką jest AC2 ma kilka upierdliwych błędów (sterowanie, walka, trochę mało różnorodnych misji, słaba muzyka, nudny bohater, wersja na PS3 ma problemy z płynnością, nieszczęsny błąd w 11 sekwencji, oraz postępowanie jak Activsion- wycinamy z gry pewne rzeczy i wydajemy potem jako DLC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 20:05, Bracio napisał:

sterowanie

Sterowanie jest błędem samym w sobie? Nie sądzę, bo jest wręcz świetnie zbudowane. Jest nieprecyzyjne jak diabli, ale to specyfika pada - na PC jedynka z takim samym sterowaniem była śmiertelnie precyzyjna, a kamera nie stwarzała problemów. Jedynie boli, że nie mogę przełączyć się do high profile przez wciśnięcie przycisku, trzeba go trzymać.

Dnia 27.12.2009 o 20:05, Bracio napisał:

walka

Walka również jest dobrze stworzona, fantastyczne animacje, różnorodność zagrań. Jest za to łatwiutka, ale to oc innego :)

Dnia 27.12.2009 o 20:05, Bracio napisał:

słaba muzyka

Tego będę bronił wszystkimi możliwymi kończynami. Jesperowi Kydowi słaby OST się jeszcze nie trafił i AC II wyjątkiem nie jest. IMO muza wgniata w ziemię, polecam kupić soundtrack i wsłuchać się na spokojnie.

Dnia 27.12.2009 o 20:05, Bracio napisał:

nudny bohater

Dlaczego nudny? Co prawda po postaciach sandboxów nie ma co spodziewać się kosmicznego rozbudowania osobowości, ale Ezio na pewno nie jest nudny. Ma swój charakter i kilka swoich cech charakteru, choć wydarzenia opowiadane w grze zmieniają go na przestrzeni tych 23 lat.

Z resztą się zgodzę, szczególnie z ciotami z Ubisoftu, do tego pazernymi, tnącymi grę na kawałki, a potem tłumaczącymi się tym, czym zwykle - brakiem czasu. I choć nie gram na PC od jakiegoś czasu (Dragon Age i King''s Bounty: WK czekają na półce, bym się za nie wziął), to liczę na dobry port, bo to rzuca lepsze światło na jakość konwersji innych tytułów tworzonych przez Ubi w przyszłości, a nigdy nie wiadomo, czy kiedyś jakiejś gry od nich nie będę musiał kupić na blaszaka (może jakiegoś dobrego FPSa zrobią :P). Choć przyznaję jednocześnie, że nie chciałbym widzieć DLC zintegrowanego z podstawką na PC :P To byłoby już maksymalnie nie fair, kiedy nie tylko płacę za grę więcej, to do tego dopłacam 45 zeta za DLC, a gdy wersja PC ma wszystko za 130 zetsów. Ale na DLC na PC raczej nie ma co liczyć, znając historię z PoPem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować