Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2009 o 15:19, Bartex69 napisał:

Jak oglądam różne gameplay-e to ,aż mi ślinka leci,czy rzeczywiście warto,żeby dalej
"leciała" i czekac,aż będzie na PC? :P


Nie czekaj, kup konsolę PS3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zaliczyć Packe Na Muchy :D. Ale kapnąłem się, że jest ten aczik, dopiero, gdy byłem już prawie na miejscu... więc się rozbiłem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 12:31, Kaucz napisał:

Zacząłem wreszcie grę i... trochę się zawiodłem. Po pierwsze, czemu ta gra jest taka
łatwa? Nawet nie trzeba uciekać po zabójstwie i normalnych potyczkach, bo można ich najzwyczajniej
zabić wszystkich samemu. Dalej. Elementy otoczenia się strasznie dorysowują, bardziej
niż w jedynce (szczególnie po skoku wiary), albo gdy normalnie się idzie. Może to wina
tylu szczegółów otoczenia. Co tam jeszcze. A spadająca wydajność gry, ścina przy większych
zadymach, ale z czasem można się przyzwyczaić. Co tam do plusów można zaliczyć. Na pewno
grafikę, jest to najwyższa półka sanboxów, klimat renesansowy, fabuła która na prawdę
jest dobra, można się wczuć i wiele, wiele innych patentów (bym zapomniał jeszcze wspaniała
animacja, chyba tylko w Uncharted 2 lepsza jest). Po 4h gry wystawiłbym jej ocenę: 8+/10.
Ale oczywiście wszystko się zmieni.

JA też niedawno to zauważyłem.NP. wchodzę na punkt widokowy a na dole jest parę osób a dalej nikogo. I jeszcze doczytywanie cieni jest jakieś dziwne!!!A poza tym jest to suuuper gra!! Byłem , jestem , i będę fanem AC !!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2009 o 17:46, adam5 napisał:

JA też niedawno to zauważyłem.NP. wchodzę na punkt widokowy a na dole jest parę osób
a dalej nikogo. I jeszcze doczytywanie cieni jest jakieś dziwne!!!A poza tym jest to
suuuper gra!! Byłem , jestem , i będę fanem AC !!;)


Jeszcze ciekawsze rzeczy u mnie się dzieją, kiedy sobie chodzę po ziemi dość często materializują się obok mnie ludzie co wygląda głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 17:48, Bracio napisał:


> JA też niedawno to zauważyłem.NP. wchodzę na punkt widokowy a na dole jest parę
osób
> a dalej nikogo. I jeszcze doczytywanie cieni jest jakieś dziwne!!!A poza tym jest
to
> suuuper gra!! Byłem , jestem , i będę fanem AC !!;)

Jeszcze ciekawsze rzeczy u mnie się dzieją, kiedy sobie chodzę po ziemi dość często materializują
się obok mnie ludzie co wygląda głupio.

heh u mnie też materializują się nie tylko ludzie ale i Gondole.To pewnie wina tego Wiiielkiego świata.;) ale i tak czekam na 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wow... przeszedłem grę przed chwilą. Siedziałem od godziny 19 do teraz. Nie wiem jak to moje pudełko wytrzymało, ale dało rade. Cały się jeszcze trzęsę z podniecenia :D. Fabuła, koniec gry, wręcz wbił pal we mnie. Przez całą grę, byłem ciekaw co dalej, a koniec gry, po prostu miałem ciarki przez ostatnie 40minut gry. Wspaniałe cudo ^^. Teraz już tylko zrobienie reszty aczików, odszyfrowanie wszystkich znaków itp. itd. :)



Nie wiem, czy przez napływ emocji czegoś nie zdradziłem z wątku gry, więc wolałem wziąć w spojler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... sory, że nie edit, nie zdążyłem.

Wie ktoś może, gdzie zdobyć muzykę z tego AC? Chodzi mi o każdą możliwą np: podczas walki, ucieczka, lub w danej misji. Wiem, że wiele kawałków mi wpadło w ucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Platyna zdobyta, trochę to czasu zajęło (28 godzin- dokładniej), zbieranie piórek było trochę żmudne, ale dość szybko to zrobiłem. Jedynie co mi zostało to odszukać wszystkie skarby (w willi wszystko zrobiłem na 100%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować