Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2010 o 21:28, Sareth14 napisał:

Kiedy wersja na PC?


Fail, nie możesz wpisać sobie w googlu? Według gry-online premiera jest w marcu 2010.

noobie

Wybierasz pięści, zaznaczasz przeciwnika i przytrzymujesz kwadrat/X (tak jest na X360?), Ezio wtedy nabiera piach i rzuca w przeciwników.

Jeśli chodzi o drugie pytanie, idź na plac św. Marka w Wenecji, jeśli zobaczysz patrol i na jego czele stoi strażnik z długą bronią to trzeba go tylko rozbroić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2010 o 21:31, Bracio napisał:

noobie

/ciach/
Tak X :)

Dnia 01.01.2010 o 21:31, Bracio napisał:

Jeśli chodzi o drugie pytanie, idź na plac św. Marka w Wenecji, jeśli zobaczysz patrol
i na jego czele stoi strażnik z długą bronią to trzeba go tylko rozbroić.

A żeby przewrócić wrogów to po też jest jakiś specjalny ruch, czy to zależy od szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 21:43, Bracio napisał:


> A żeby przewrócić wrogów to po też jest jakiś specjalny ruch, czy to zależy od szczęścia?


Instrukcja http://www.youtube.c...h?v=85n73pYpNQ8

Link ci nie działa http://www.youtube.com/watch?v=85n73pYpNQ8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dziś ukończyłem AC2 i jest to na prawdę wspaniała gra, lecz zakończenie jest

Spoiler

jednym słowem BEZNADZIEJNE. Nie wiem po co te gadki o proroku, o ziemi która ma spłonąć itp. Bez sensu, pomieszali, ale i tak czekam na kontynuacje a AC2 zostaje na półce i jeszcze do niego wrócę.


Co do trophy to zdobyłem 72% i na razie nie mam ochoty latać i zbierać piórek (mam ich 10 dopiero ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecie jest masa innych prostych trofeum, więc jak Ty to robisz, że tylko 72% ? ;> Mi się tam zakończenie podobało, było

Spoiler

tak samo totalnie po...walone

jak w jedynce, a nawet może i bardziej, nie wiesz o co chodzi, ale i tak ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 11:55, Albii napisał:

Ale przecie jest masa innych prostych trofeum, więc jak Ty to robisz, że tylko 72% ?
;> Mi się tam zakończenie podobało, było

Spoiler

tak samo totalnie po...walone

jak
w jedynce, a nawet może i bardziej, nie wiesz o co chodzi, ale i tak ci się podoba.

Nie zrobiłem wielu prostych jak np. zebranie figurek w wilii, fly sweeper, dwóch grobowców mi brakuje, ale nie wiem czy za to jest trophy, nie ukradłem zbyt dużo kasy, nie wynajmowałem kurtyzant itp. Nie chce mi się wymieniać, ale jak patrze to na pewno włączę i będę masterował grę (choć 100 piórek to hardkor). Co do zakończenia:

Spoiler

Został tam użyty ten sam motyw w walce z bossem co w jedynce, ogóle te same klimaty, jabłko które tworzy hologramy itp. A i finałowa walka to błahostka, jak cała gra. A i jeszcze jedno w jakich realiach mogą zrobić kolejną część? Nie widzi mi się teraźniejszość. Ostatnie pytanie, wizja kiedy to jesteśmy Altairem - co to miało być? Bezsens, co to za panna? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 12:47, Kaucz napisał:

dwóch grobowców mi brakuje, ale nie wiem czy za to jest trophy,

Za każdy tomb jest achivement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ty, piórka to najprostsze znajdźki jakie kiedykolwiek w grach widziałem, takie proste one są i tak szybko się je zbiera, każdy nób może je zrobić, to co to Kaucz. ;p Czekam na platynkę z Twojej strony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 12:59, Albii napisał:

Co Ty, piórka to najprostsze znajdźki jakie kiedykolwiek w grach widziałem, takie proste
one są i tak szybko się je zbiera, każdy nób może je zrobić, to co to Kaucz. ;p Czekam
na platynkę z Twojej strony. ;)

Może się skusze, ale za tydzień dopiero ;>
PS.A te piórka są na mapie zaznaczone? Nie chce mi się sprawdzać, bo jak nie to nic z tego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tak kolorowo niestety ;P Musiałbyś się wysilić i pobiegać nieco w samodzielnym poszukiwaniu. Ale poradnik na forum ps3trophies skraca czas, jaki trzeba poświęcić do jakichś trzech godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 13:57, Siriondel napisał:

Nie ma tak kolorowo niestety ;P Musiałbyś się wysilić i pobiegać nieco w samodzielnym
poszukiwaniu. Ale poradnik na forum ps3trophies skraca czas, jaki trzeba poświęcić do
jakichś trzech godzin ;)


Mi znalezienie wszystkich piórek zajęło dwa dni spokojnego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra 85% trophy, trochę wziąłem się do roboty. Ale mam problem, mapa nie wykrywa dwóch grobowców assassynów których w czasie gry fabularnej nie odnalazłem (a na mapie były).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 16:01, Albii napisał:

Na pewno masz odkryte wszystkie punkty widokowe i jesteś w odpowiednim mieście ?

Nie pamiętam które to miast ale np. w Flori (nie wiem czy dobrze napisałem), mam tylko 3 punkty widokowe odkryte ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować