Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2010 o 16:43, owca95 napisał:

chciałbym

Spoiler

wrócić do tego tematu z wizją jako altair, co to za panna?



To jest

Spoiler

Maria, kobieta, która podszywa się pod Roberta De Sable na cmentarzu podczas pogrzebu Templariuszy. Altair jej nie zabija, mówiąc, że nie jest jego celem. Szczegóły ich późniejszych relacji przedstawia AC: Bloodlines na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 16:49, Siriondel napisał:

> chciałbym

Spoiler

wrócić do tego tematu z wizją jako altair, co to za panna?



To jest
Spoiler

Maria, kobieta, która podszywa się pod Roberta De Sable na cmentarzu podczas
pogrzebu Templariuszy. Altair jej nie zabija, mówiąc, że nie jest jego celem. Szczegóły
ich późniejszych relacji przedstawia AC: Bloodlines na PSP.


Aha, czyli te wspomnienie było specjalnie zrobione, po to aby coś łączyło wersje na PSP z wersją PS3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 16:55, Kaucz napisał:

Aha, czyli te wspomnienie było specjalnie zrobione, po to aby coś łączyło wersje na PSP
z wersją PS3 ;]


W zasadzie nie do końca to wiadomo. Być może w Assassin''s Creed III będzie powiedziane coś więcej o ich związku. Prawdopodobnie to owocem właśnie tego spotkania był jeden z dwójki ich synów.
Zaś samo połączenie obu gier odblokowuje dodatkowe unikalne bronie w willi Auditore - za ukończenie każdego bloku pamięci w Bloodlines otrzymujemy broń pokonanego na końcu bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś linki nie działają w FaQ jakoś dziwnie przycięły się, więc będę pisał do Moderatora z prośbą o poprawienie. Jakby co to tutaj działające linki.

Położenie nagrań obiektu 16:
http://www.gamesradar.com/f/assassins-creed-ii-glyphs-and-statuettes-guide/a-20091120161944695091

Rozwiązania zagadek w nagraniach obiektu 16:
http://www.gamesradar.com/f/assassins-creed-ii-glyphs-and-statuettes-guide/a-20091120161944695091/p-4#puzzle1

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ten filmik od obiektu 16 jest ciekawy albo tajemniczy i czy fajny? Prosze odpowiedzieć bez opisu co on zawiera ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ciekawy, warto robić te zagadki.

Swoją drogą, pominąłem 3 piórka, nie wiem jakim cudem. Da się jakoś przeglądnąć których nie mam, lub które mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 19:33, Baluk25 napisał:

Jest bardzo ciekawy, warto robić te zagadki.

Swoją drogą, pominąłem 3 piórka, nie wiem jakim cudem. Da się jakoś przeglądnąć których
nie mam, lub które mam?


Wchodzisz do DNA szukasz piórek, naciskasz i masz informacje o zebranych piórkach w dzielnicy danego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej. Bo tak próbowałem odkryć co nieco na własna rękę, ale nie dałem rady. Mam dziure w fabule:

Spoiler

O co chodziło z tą wizją? Znaczy, kim była ta dziewczyna, za którą gonil Altair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 20:16, Harrolfo napisał:

Spoiler

Maria. Templariuszka z 1 części i zakładnik Altaira z Bloodlines. Dziewczyna Roberta
de Sable


Spoiler

hmmmm... w wizji wyglądało na coś więcej...

no nic :D, dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 20:24, Harrolfo napisał:

No właśnie, ale przeecież Ubisoft daje nam różne niedokończone wątki, żeby mieć furtkę
do następnej części chyba

Nie ;> To akurat było ustalone, aby wersje z PSP z tą na PS3 były czymś powiązane, takie ekskluziw ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie tego mini serialu Assassins Creed Lineage. Można go gdzieś obejrzeć? I ile jest odcinków? I czy wszystkie już wyszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 20:24, Harrolfo napisał:

No właśnie, ale przeecież Ubisoft daje nam różne niedokończone wątki, żeby mieć furtkę
do następnej części chyba

Jeżeli tak, to moim zdaniem 3 AC to za mało bedzie :(.
Przecież trzeba będzie znaleść fragmenty Edenu, a Desmond musi uciekać, no a w końcu walka nieustająca z Templariuszami. Myśle, że trochę za dużo wątków, by wbić to w jedną, ostatnią, 3 część gry. Ale co będzie to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 21:02, Harrolfo napisał:

Wszystkie wyszły. Mozesz kupić ze specjalnym wydaniem KŚG za 10 zł w HD albo obejrzeć
na youtubie.

Ok to teraz tylko powiedz mi ile ich jest? I kiedy ten KŚG z tym specjałem wyszedł. Bo jestem ciekaw czy jeszcze go dostanę w kioskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 21:04, mlynar911 napisał:

Ok to teraz tylko powiedz mi ile ich jest?

3 party
>I kiedy ten KŚG z tym specjałem wyszedł.
Nie wiem dokładnie, chyba jakieś miesiąc temu.
>Bo jestem ciekaw czy jeszcze go dostanę w kioskach.
Ja jeszcze widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować