Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2010 o 21:10, Kaucz napisał:

Używaj opcji spojler.

nie zdradziłem wątku fabularnego... To, że Desmond musi uciekać, wiadomo już od ''jedynki''... A tak to nie wiem do zego mógłbyś się przyczepić...


Aha, i chciałbym dowiedzieć się, jakie są te dodatkowe lokacje w kolekcjonerce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 15:10, Albii napisał:

> Aha, i chciałbym dowiedzieć się, jakie są te dodatkowe lokacje w kolekcjonerce...

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47501&pid=933
Zerknij na screeny.

Buuuu... oszukali mnie... napisali, że w White Edition dwie dodatkowe lokacje... ale pff... co mi tam, ta gra jest i tak nadal boska xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 15:20, Albii napisał:

Nie, pewnie pomyliło Ci się z masterem, albo im się pomyliło. Oba EK są białe. ;)

No właśnie ;). Zamawiałem na Cenedze... no ale nic. Figurka jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 15:52, owca95 napisał:

a jakie są to lokacje mógłby ktoś podać te z white

O Boże... Nie łaska sobie zobaczyć samemu ? Dwa kliknięcia to taki wysyłek ? Santa Maria Del Frari (Venice).

Jeszcze jedno. Możesz używać znaków interpunkcyjnych ? Czytanie kilkukrotnie wyrazów, które napisałeś, by wiedzieć o co chodzi średnio mi się widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kaucz, uświadomiłeś mi co jeszcze do FaQ się przyda. ;) Wchodzisz w DNA i tam masz gdzieś piórka, pod koniec łańcucha. Wchodzisz, wybierasz miasto i pisze ile w każdej dzielni masz piórek. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 16:09, Bartex69 napisał:

To jest zupełnie inaczej niż w AC I co?

Tzn ? W jedynce gorzej to było podzielone. NP Tylko: W Jerozolimie 78/100 więcej nie wiadomo, w biednej dzielnicy Akki 33/50 i takie tam. Tutaj w takiej np: Florencji jest bodajże pięć dzielnic w każdej jest ok 9 piórek, co sprawia, że nawet jak się pominie, to nie ma dużego problemem z zebraniem brakujących. Po za tym piórek bardzo mało jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 16:12, Albii napisał:

> To jest zupełnie inaczej niż w AC I co?
Tzn ? W jedynce gorzej to było podzielone. NP Tylko: W Jerozolimie 78/100 więcej nie
wiadomo, w biednej dzielnicy Akki 33/50 i takie tam. Tutaj w takiej np: Florencji jest
bodajże pięć dzielnic w każdej jest ok 9 piórek, co sprawia, że nawet jak się pominie,
to nie ma dużego problemem z zebraniem brakujących. Po za tym piórek bardzo mało jest.

Ale często są dość po chamsku ukryte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 16:13, noobie napisał:

Ale często są dość po chamsku ukryte :P

Piórka ukryte? Ani jedno nie sprawiło mi problemu, ze wzrokiem ezia (nie wiem jak się nazywa - orli wzrok? ;>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, orli wzrok. Dzięki niemu piórka, figurki, oraz skarby to żaden problem, po za tym taki zasięg ma ten wzrok, żę nawet za łatwo jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 16:34, Albii napisał:

Tak, orli wzrok. Dzięki niemu piórka, figurki, oraz skarby to żaden problem, po za tym
taki zasięg ma ten wzrok, żę nawet za łatwo jest. ;)

Wiem. Chodzę tylko z mapki sobie zaznaczam obszar i już po sprawie. W sumie zebrałem 36 piórek w samej Wenecji a to dopiero jej połowa. Już wiem że Wenecja to największy ich obszar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. Wenecja... mmm :). Pamiętam te wąskie uliczki i zapach wody w każdym miejscu, gdy byłem rok temu... znaczy... dwa lata temu ;), na zielonej szkole we Włoszech. Gdy w Asasynie znalazłem się w Wenecji, pierwsze co to zacząłem zwiedzać :D. Na początku, nie poznawałem, być może dlatego, że nie wszędzie dalo rade się dostac. Ale gdy znalazłem się na placu Sant Marco... nie za wiele się zmieniło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie Wenecja irytowała w czasie gry. Dużo kanałów i zawsze wpadałem do wody lub nie dało się inaczej przebiec (czyt. trzeba było się cofać lub iść dalekkko w bok), wiec woda to jedyne rozwiązanie. A i Ezio strasznie słabo sie moczy (U2 <B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie za to uwielbiałem Wenecję. Zapieprzać po dachach i w kulminacyjnym momencie jump na dyńkę do wody. I gondolą na drugi brzeg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyhaczyć jakiś wysoki punkt widokowy w Wenecji i skoczyć z niego na heda do wody. Coś pięknego, uwielbiam to! ;) Albo taki speedrun. Bieg, bieg, skok po czymś, skok, skok, jump do wody kawałek przepłynąć i dalej cisnąć wąskimi uliczkami skacząc po ścianach i potem po dachach bez zatrzymywania, spokojnie bez żadnej presji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować