Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2010 o 12:23, RamiroPL napisał:

Jesper Kyd po raz kolejny dopierdzielił wspaniałym soundtrackiem. Z przyjemnością słucha
się takiej muzyki przechadzając się ulicami Florencji czy Toskanii. Po prostu miód.


Prawda prawda. Świetna muzyka, miejscami kojarzy mi się z tą od Wiedźmina. Wydaje mi się, że jest trochę za cicho. Ustawienia mam na max i z chęcią jeszcze bym zwiększył głośność :).

Troszku już zaszedłem i jest naprawdę ciekawie. Obecnie odpuściłem sobie misje i zbieram kaskę w każdy możliwy sposób aby ulepszyć willę i samego siebie :). W ogóle nie odczuwa się tej nudy i monotonii, która była w jedynce, a z ciężko zebranej kaski ma się satysfakcję.

Btw niedawno mówiło się o tym, że UBI szykuje jeszcze coś związanego z AC2. Co to dokładnie ma być, kiedy, na co? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 12:49, RamiroPL napisał:

Możecie normalnie zalogować się do tego DRM-a?


Własnie mam teraz problem. Ciągle jest łączenie, ale nie może się połączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja mam problemy z połączeniem z Ubi. Ale mam teraz takie pytanie: czy przechowywanie zapisów na serwerze nie oznacza, że po "synchronizacji" powinienem móc je wgrać z dowolnego kompa, na którym jest gra z zalogowanym moim profilem? Bo po zmianie systemu zastałem puste sloty na profil, a przy próbie zarejestrowania dodatku dostaje komunikat, że nie można się połączyć z serwerem.
Padło coś po stronie Ubisoftu, czy polska wersja nie obsługuje tego zrzucania save''ów na serwer? Nie zdziwiłbym się, ale na obu partycjach systemowych nie widzę żadnych plików AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba problem po stronie ubisoftu, nie moge się też zalogować w ogóle na konto poprzez strone ubi.com. Ciągle coś mieli, mieli aż w końcu przeglądarka się poddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr, musiało się coś posypać, ja też nie mogę pograć >.<
Ogólnie mi to nie przeszkadzało, całkiem przyjemne było krótkie synchro, krótkie logowanie i gitarencjusz.
Tylko teraz jest największa bolączka tego zabezpiecznia. GOD DAMN THEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się premiera Far Cry 2 i brak autoryzacji dla polskich numerów seryjnych... teraz nie mogę ściągnąć nawet mojego nowego profilu, nazwanego z tej okazji "what the hell"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez problemów się zalogowałem, mam inny problem, bardzo irytujący. Mam Monitor 4:3(jeszcze) i na tych czarnych pasach, tam gdzie jest lista uruchomionych programów (antywir, sterowniki itp.) mruga mi ikonka Avast, może nie jest to zbyt problematyczne, ale bardzo irytuje, jakieś pomysły co z tym zrobić(bez wyłączania Avast)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 15:33, KingShaq32 napisał:

Bez problemów się zalogowałem, mam inny problem, bardzo irytujący. Mam Monitor 4:3(jeszcze)
i na tych czarnych pasach, w miejscu gdzie jest lista(w win) uruchomionych programów (antywir, sterowniki
itp.) mruga mi ikonka Avast, może nie jest to zbyt problematyczne, ale bardzo irytuje,
jakieś pomysły co z tym zrobić(bez wyłączania Avast)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wejść do starego systemu, ale to nie kwestia plików. Ubi po prostu skasowało mój profil. Super.
Nie byłoby to takie złe, gdyby nie te wszystkie tutoriale i niemożliwe do przewinięcia filmiki, które już znam na pamięć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby się zaczęła padaka serwerów Ubi? I nie można sobie pograć w grę single player... Jednak dobrze zrobiłem nie kupując gry. Przynajmniej teraz mogę się z tej sytuacji śmiać, a nie bluzgać ze złości. Widać, że obawy sceptyków okazały się całkiem słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja za AC 2 wezmę się, gdy przejdę jedynkę (jestem w trakcie jej przechodzenia) :) Co do problemów z zalogowaniem, cóż... widzę, że sytuacja jest niewesoła.

PS. Czy w Assassin's Creed 2 jest multiplayer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 17:05, Drakuri napisał:



PS. Czy w Assassin''s Creed 2 jest multiplayer?


O ile pamiętam to ma się on pojawić w jakimś dodatku do gry?

Ech,przez te problemy z zabezpieczeniami też się zastanawiam czy tę grę kupić - w dodatku uważam ze grafika jest słaba.

Mam jeszcze pytanko - czy zakończenie jedynki jest bardzo istotne i koniecznie trzeba je znać grając w dwójkę? - ukończyłem tak,mw.95% gry,doszedłem do walki z Templariuszami i ich przywódcą ale musiałem reinstalować system i nie zgrałem sobie sejwów a nie chce mi się na razie powtarzać wszystkiego od nowa ... mógłby ktoś podać zakończenie gry w formie spoilera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 17:19, lis_23 napisał:

>
>
> PS. Czy w Assassin''s Creed 2 jest multiplayer?

O ile pamiętam to ma się on pojawić w jakimś dodatku do gry?

Ech,przez te problemy z zabezpieczeniami też się zastanawiam czy tę grę kupić - w dodatku
uważam ze grafika jest słaba.

Mam jeszcze pytanko - czy zakończenie jedynki jest bardzo istotne i koniecznie trzeba
je znać grając w dwójkę? - ukończyłem tak,mw.95% gry,doszedłem do walki z Templariuszami
i ich przywódcą ale musiałem reinstalować system i nie zgrałem sobie sejwów a nie chce
mi się na razie powtarzać wszystkiego od nowa ... mógłby ktoś podać zakończenie gry w
formie spoilera?

Poszukaj na Youtubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować