Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Cclinerem to zrobiłem i tez nic, zresztą przez mojego od instalatora to i rejestr też przeczyszcza, myślę że coś jest z tym Launcherem, jak by się nie wykrywał z grą ... ;/, jakimś cudem to uległo uszkodzeniu (bo wcześniej działało, w końcu grałem te 2h). Jak by to był program zapisany na twardzielu to było by chyba łatwiej mi się z nim p******ć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to głupie, ale już nie mam pomysłu, być może antywir Ci to blokuje? ( w koncu aplikacja łączy z netem) spróbuj wyłączyć na chwilę antywira i sprawdź może. Ja dalej obstawiam rejestr, te "znikanie" po sekundzie to właśnie objaw... miałem tak z kilkoma grami, pomagał właśnie CCleaner,poza tym powinieneś mieć Ubisft game launcher w dodaj/usuń porgramy czyli źle się zainstalował skoro go tam nie ma lub coś go przyblokowało....
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ten problem dotyczy niepoprawnej instalacji Ubi Game Launcher. Masz wersję box? Bo to z reguły problem wersji Steamowej. Nie mam wersji PC, pytam - nie można tego UBG osobno zainstalować? Nie ma go gdzieś na płycie z AC2, czy coś? Masz jakieś wirtualne napędy? Jeżeli tak, może spróbuj przeinstalować grę, uprzednio je usuwając wraz z programami, które je emulują i wyłączając/usuwając antywirusa. I jedno i drugie często stwarza konflikty z zabezpieczeniami. Pobierz też Vit Registry Fix w wersji darmowej i z pomocą tego narzędzia stwórz nowy rejestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po przejściu wersji na PC.
W sumie gra przyjemna. Niestety niczym specjalnym mnie nie zaskoczyła. W jedynce miałem ochotę wszystko zwiedzać, zdobywać wiew pointy, wywoływać bójki ze strażnikami. W dwójce jedyne na co miałem ochotę to pchnąć dalej fabułę, która jednak bije na głowę pierwszą część. Podejrzewam, że ludzie grający w poprzednią część AC mieli podobne wrażenie. Gra oprócz zmienionej fabuły, grafiki i paroma innymi zmianami nie różni się tak bardzo od swej poprzedniczki.
A...i mam jeszcze takie pytanie. Czy gdzieś na YT, albo stronie na temat AC II można znaleźć całkowity film Objektu 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 20:35, Harrolfo napisał:

> A...i mam jeszcze takie pytanie. Czy gdzieś na YT, albo stronie na temat AC II można

> znaleźć całkowity film Objektu 16?
A można, chociażby tu: http://www.youtube.com/watch?v=4ClC0r4aoz4


A to jak zdobyć te wszystkie fragmenty aby stworzył sie cały jeden film ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tą sekwencją 13, ale komuś chyba się sufit na łeb zwalił.

Spoiler

Pod koniec 12 sekwencji, jak Edzio zostaje raniony, jakiś mnich zabiera mu Jabłko. Trzeba przeprowadzić śledztwo, kim był ten kolo. Później przechodzi się do sekwencji 13, której akcja toczy się 9 (!) lat po wydarzeniach w Forli. Oczywiście kradziej zdążył objąć już władzę we Florencji i dopiero teraz Asasyni zabierają się za odzyskiwanie Jabłka. Do cholery jasnej! Skoro Ezio już dowiedział się, kim był złodziej, to czemu nie próbował go przez tyle czasu szukać, swobodnie pozwalając mu używać tak potężnego artefaktu. Nie wiem czym te działania są umotywowane, bo ledwo zabiłem pierwszego sprzymierzeńca Savonaroli, ale wygląda to jak sztuczne przedłużanie gry, bo trzeba biegać po całej Florencji w celu killowania tych podżegaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 20:46, Harrolfo napisał:

Musisz odzukać te znaki na budynkach, przeskanowac je, rozwiązać ich zagadki...


Tylko problem w tym, iż te znaki nie są w ogolę pokazane na mapie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz bazę danych, masz tam miejsca, które odwiedziłeś. Przy niektórych jest u góry czerwone oko, tam są te zagadki. Ułatw sobie będąc na miejscu włączonym Eagle Eyem...

RamiroPL - wycięte sekwencje, które są dostępne (przynajmniej na konsolach) jako DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. a więc filmik przedstawiający obiekt 16 co robi? Tzn co ten filmik przedstawia bo nie do końca rozumiem. W ogolę tak jak by trochę nie ogarniam tej całej fabuły :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 21:14, Maciej2194 napisał:

Ok. a więc filmik przedstawiający obiekt 16 co robi? Tzn co ten filmik przedstawia bo
nie do końca rozumiem. W ogolę tak jak by trochę nie ogarniam tej całej fabuły :>

Spoiler

Jak dotąd się zorientowałem są to Adam i Ewa. Najwyraźniej uciekają przed kimś/czymś...Może właśnie przed obiektem 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 21:23, Master_J napisał:

> Ok. a więc filmik przedstawiający obiekt 16 co robi? Tzn co ten filmik przedstawia
bo
> nie do końca rozumiem. W ogolę tak jak by trochę nie ogarniam tej całej fabuły :>

Spoiler

Jak dotąd się zorientowałem są to Adam i Ewa. Najwyraźniej uciekają przed kimś/czymś...Może
właśnie przed obiektem 16?


Spoiler


Mnie to wygląda na to, że Adam i Ewa to Assasyni :D A kto mógłbyś Templarem? Bóg? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to znaczy, że mają być do dupy? Ja na to patrzę pod kątem całej gry, bo na pececie to po prostu nie jest wycięte. Ale taka głupota scenariusza aż razi w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 21:23, Master_J napisał:

> Ok. a więc filmik przedstawiający obiekt 16 co robi? Tzn co ten filmik przedstawia
bo
> nie do końca rozumiem. W ogolę tak jak by trochę nie ogarniam tej całej fabuły :>

Spoiler

Jak dotąd się zorientowałem są to Adam i Ewa. Najwyraźniej uciekają przed kimś/czymś...Może
właśnie przed obiektem 16?




Spoiler

Hmm ale jak widać Adam i Ewa są w jakimś budynku. Znaczyło by to, że obiekt 16 cofną sie aż tak daleko? Jest coś może jeszcze o obiekcie 16? Bo aj nadal nie wiem co filmik am przedstawiać i do tego nazywa sie prawda. Nie ogarniam juz bardzo :D Tak samo było w pierwszej części. Nie wiedziałem za chiny ludowe co mają oznaczać te znaki. W sumie do teraz nie wiem : x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

owszem jest na płytce oddzielna aplikacja z UGL, tylko chyba problem polega na tym że nie mogę jakoś zainstalować tego, tak jak pisałem wcześniej moment w którym pasek instalacji powinien iść, urywa się (w 1s. tz. 3 zielone kreski i znika), co świadczy wg. mnie że zignorował polecenie, nie wykonał tej instalacji, nie dostałem potwierdzenia (jeśli takowe być musiało, co i tak mnie dziwi bo wcześniej z niczym się nie bawiłem a grałem te 2h)

I tu jest problem, bo nie wiem w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować