Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2010 o 12:29, Damianuss1 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak mam zdjąć z siebie strój Altaira?

Zdjąć? :D Czy czasem nie wystarczy założenie na siebie dowolnej części innego pancerza ze stojaków w willi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie :/. Jak coś założę to nadal mam strój Altaira. W opcjach gdzie jest wybór stroju istnieje opcja "usuń", ale nie chciałbym całkowicie usuwać tego ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 12:47, Damianuss1 napisał:

Właśnie nie :/. Jak coś założę to nadal mam strój Altaira. W opcjach gdzie jest wybór
stroju istnieje opcja "usuń", ale nie chciałbym całkowicie usuwać tego ubranka.

Tfu, sorry, pochrzaniłem ze zbroją Altaira, a Tobie chodzi o te ciuchy, co się zakłada jak płachty. Nie powinno się usunąć całkowicie, tylko się "załaduje" znów Ezio. A jeżeli nie, spróbuj na strój Altaira nałożyć płachtę, powinien znów być Ezio z wybraną płachtą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te symbole, co są na ścianach w niektórych miejscach i jak się użyje sokolego wzroku, to się włączy taka mini gierka to dają coś oprócz tych filmików, czy jak? Opłaca się w ogóle zbierać to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 14:22, Oloninho napisał:

A te symbole, co są na ścianach w niektórych miejscach i jak się użyje sokolego wzroku,
to się włączy taka mini gierka to dają coś oprócz tych filmików, czy jak? Opłaca się
w ogóle zbierać to?


Gdy zbierzesz wszystkie, będziesz mógł obejrzeć pełen (w odpowiedniej kolejności i z dźwiękiem) filmik "Prawdy", który zdradzi całkiem sporo na temat najdalszej przeszłości w świecie gry i stanowi znakomite uzupełnienie końcowej "wyjaśniającej wszystko" rozmowy. O co dokładnie chodzi - nie zdradzę, bo byłby to spoiler GIGANTYCZNY. Tu też, czytaj na własną odpowiedzialność, scena "prawdy" tłumaczy sporo dialogów z "przyszłości" poprzedniej części, np. dlaczego

Spoiler

Templariusze wynalazki "znajdują", a nie tworzą sami

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO się opłaca, bo dowiesz się co nieco o pewnych rzeczach, a zbieranie symboli nie jest jakieś znowu męczące, bo jest ich bardzo mało (w porównaniu do chociażby feathers).
Na konsolach była dodatkowa motywacja w postaci achievementa/trophy, nie wiem jak na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ta gra potrafi być czasem bardzo denerwująca zwłaszcza jak się chce znaleźć sarkofagi asasynów. Właśnie próbowałem dzisiaj w swoim mieście, niedaleko willi jest właśnie jeden z 6 sarkofagów i początek umiem spokojnie przejść aż do momentu gdzie trzeba na taką platformę skoczyć. Imo nie jest to trudne, tylko że kamera się strasznie głupio obraca i przeważnie nie umiem tam wskoczyć. A trzeba tam wskoczyć na dodatek szybko póki brama się nie zamknie.
A wogóle mam prośbę jakby ktoś mi pomógł znaleźć filmik na youtube z tego sarkofagu. Po tego nie umiem znaleźć a inne bez problemu. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, od kolegi pożyczyłem płytę i to samo ;/, wiec coś jest nie tak z kompem, coś blokuje ten Ubi Launcher
Pytanie, co to może być ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 18:01, Major_W napisał:

dobra, od kolegi pożyczyłem płytę i to samo ;/, wiec coś jest nie tak z kompem, coś blokuje
ten Ubi Launcher
Pytanie, co to może być ? ;/


Może twój kolega gra w tym samym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie OGROMNY minus który dziś też odkryłem, przy próbie ponownego przejscia sekwencji którą już zakończyłem, bo chciałem perfekcyjnie... a tu lipa... niby sobie można zobaczyć sekwencje ( opisy w DNA), ale nie można załadować i zagrać wcześniejszej jak w AC1... lipa straszna... domyślam się, że ma to związek albo z zabezpieczeniem, albo punktami Uplay''a (bardziej z punktami) bo gdy za pierwszym razem doszedłem do sek 6 bodajże i wykupiłem grobowiec rodzinny to za drugim podejściem już go miałem... może ten durny brak save''ów miał zapobiegać takim nadużyciom właśnie np. gość wchodzi first time do animusa...10pkt....load znów wchodzi...znów 10pt itd... co nie zmienia faktu że tragicznie , głupio i denerwująco to rozwiązali
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nie dostaje się dodatkowych punktów za przejście tych achievementowych sekwencji. Gram teraz od nowa i nie dostałem punktów za wejście do Animusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 18:15, Damianuss1 napisał:

Po przejściu gry nie mam tam kompletnie co robić :/. Szkoda, że nie da się np ponownie
zabawić na zabawie karnawałowej lub jakaś inna atrakcja.

Przecież możesz wykonywać misje poboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 18:14, qrex napisał:

> dobra, od kolegi po?yczy3em p3yte i to samo ;/, wiec coś jest nie tak z kompem,
coś blokuje
> ten Ubi Launcher
> Pytanie, co to mo?e bya ? ;/

Mo?e twój kolega gra w tym samym czasie?

nie o to chodzi, tak to bym sie chocia? stara3 zalogowaa, a mam ten sam b3ąd co wcześniej ...

20100312230929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, gra jest mega, miałem szczęście bo ominęła mnie akcja z walniętymi serwerami UBI, aktualnie

Spoiler

jestem po straceniu ojca Ezio

, i muszę naprawdę przyznać, że jest świetna, dużo lepsza niż jedynka...

tylko boli mnie to, że jedynki nie ukończyłem ;/ a troszeczkę czuć braki z tego powodu

i co ciekawe, na laptopie, w maksymalnych ustawieniach chodzi wyjątkowo ładnie i bezproblemowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem tapety w Uplay (PC) i kliknąłem enter za szybko nie przeczytałem co tam pisało i teraz nie wiem gdzie są te tapety , ktoś podpowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam taki mały problem. Otóż jestem przy misji "As w rękawie" i muszę odnaleźć pracownię Da Vinciego, lecz na mapie nie mam niczego takiego zaznaczonego. Odwiedziłem już chyba wszystkie punkty obserwacyjne na jakie mogłem się dostać i nadal nic. To jakiś bug czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować