Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

LoL ? Jeżeli starowanie masz domyślne, to później powinno być wszystko ok skoro Miniu tak mówi. No ale ja tam bym od razu sprawdził, czy sterowanie masz na domyślne, bo ja tam nie kojarzę, by na początku było coś inaczej w późniejszych etapach gry.

>LT,RT - to są te '' tylne '' przyciski ;)
triggery to się fachowo zwie. ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 14:39, Albii napisał:

LoL ? Jeżeli starowanie masz domyślne, to później powinno być wszystko ok skoro Miniu
tak mówi. No ale ja tam bym od razu sprawdził, czy sterowanie masz na domyślne, bo ja
tam nie kojarzę, by na początku było coś inaczej w późniejszych etapach gry.

>LT,RT - to są te '' tylne '' przyciski ;)
triggery to się fachowo zwie. ;0


Wiesz,problem polega na tym że przez dłuższy czas nie mogłem w ogóle ustawić sterowania na padzie,po podłączeniu pada nie działał on dopiero gdy pokręciłem coś w opcjach znalazłem pada ale przez dłuższy czas nie mogłem zatwierdzić sterowania nim - mam też tak ze wykonywane czynności nie zgadzają się z kolorami przycisków,oprócz zielonego - A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa... Ty na PC grasz... :/ pewnie nie przystosowali gry odpowiednio do pada i to przez to. Jakby AC2 było objęta GfW to byś tylko pada podłączył i miał sterowanie jak na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pad musi byc podlaczony do kompa przed uruchomieniem gry . Nie jest to niestety GTA4 gdzie automatycznie zmienialo sie sterowanie za dotknieciem pada/klawiatury w trakcie gry.
Kolory ikonek powinny tez sie zgadzac z przypisanymi do nich akcjami ale to akurat mozesz zmienic w opcjach


Albii - ja mialem od razu identyczne jak na xboxie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dużo. Obydwie części łączy, że tak powiem "szkielet", czyli wydarzenia z obecnych czasów, a to co się dzieje w przeszłości to tam praktycznie nie ma nawiązań do innych części gry, aczkolwiek ja bym radził przejśc jedynkę, a następnie dwójkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 15:37, Albii napisał:

Nie tak dużo. Obydwie części łączy, że tak powiem "szkielet", czyli wydarzenia z obecnych
czasów, a to co się dzieje w przeszłości to tam praktycznie nie ma nawiązań do innych
części gry, aczkolwiek ja bym radził przejśc jedynkę, a następnie dwójkę. ;)

W jedynce zaszedłem do tego bloku z 3 zabójstwami 4 chyba, i padł mi dysk,i nie mam ochoty grać od nowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejdź sobie na speeda skupiając się tylko na fabule i bierz się na za dwójkę, taka moja rada. No ale jak się nie posłuchasz to też dużo nie stracisz. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do południa grałem w AC2. Teraz wchodzę i nie mogę połączyć się z serwerem. Launcher nie wykrywa połączenie z serwerem ubi i nie pogram sobie :/
Ma ktoś na chwilę obecną coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co koledzy, nie udzielam się w ogóle na forum tutaj, ale to mój pierwszy raz. Bezczelne to moim zdaniem, żeby mieć oryginał i jeszcze takie problemy. To ostatnia gra Ubi jaką kupiłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 16:16, KarolUG napisał:

Dzisiaj do południa grałem w AC2. Teraz wchodzę i nie mogę połączyć się z serwerem. Launcher
nie wykrywa połączenie z serwerem ubi i nie pogram sobie :/
Ma ktoś na chwilę obecną coś podobnego?

Zapewne piraci znowu działają. Osobiście to chcę, żeby wreszcie to się im udało bo tylko my na tym cierpimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 16:20, Mange napisał:

> Dzisiaj do południa grałem w AC2. Teraz wchodzę i nie mogę połączyć się z serwerem.
Launcher
> nie wykrywa połączenie z serwerem ubi i nie pogram sobie :/
> Ma ktoś na chwilę obecną coś podobnego?
Zapewne piraci znowu działają. Osobiście to chcę, żeby wreszcie to się im udało bo tylko
my na tym cierpimy.


Dokładnie. My najbardziej cierpimy na tym, czyli użytkownicy oryginalnych wersji. Płacimy za produkt, który nie działa, jak powinien. To śmieszne, ale moim zdaniem te zabezpieczenie to gwóźdź do trumny dla oryginalnych wersji, bo piraci i tak zapewne bez problemów grają. Ubisoft sam sobie strzelił teraz gola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,...Macie racje to jest wnerwiające... człowiek ma trochę czasu, chce sobie pograć, a tu w#@!~~!@ komunikat. Nie po to dałem 100zł za grę aby nie móc w nią grać w wybranym przez siebie czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostało nam czekać, aż będzie działać. Przy okazji za sprzątanie kuchni się zaraz wezmę :), gra sobie poczeka do wieczora. Miejmy nadzieję, że wtedy będzie działać.
A tak na marginesie te zabezpieczenie zamiast pomóc dla ubi to jeszcze im zaszkodzi, ja tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona Ubisoftu działa jakby chciała a nie mogła. Ponadto, przed chwilą gdy chciałem wejść dostałem coś takiego jak na załączonym obrazku. Może faktycznie, piraci znów atakują. Ja jestem w tym wszystkim neutralny - jak zabezpieczenia nie dadzą się złamać jeszcze długo, zgodzę się na wszelkie ofiary z legalnych userów, byleby uderzyć w piractwo. Jeżeli zaś lada dzień ujrzymy cracka, Ubi zasługuje na zmieszanie ich z błotem za kpinę, jaką robią sobie z ludzi.
Wspomniany obrazek:

20100316162621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 16:29, Siriondel napisał:

Strona Ubisoftu działa jakby chciała a nie mogła. Ponadto, przed chwilą gdy chciałem
wejść dostałem coś takiego jak na załączonym obrazku. Może faktycznie, piraci znów atakują.
Ja jestem w tym wszystkim neutralny - jak zabezpieczenia nie dadzą się złamać jeszcze
długo, zgodzę się na wszelkie ofiary z legalnych userów, byleby uderzyć w piractwo. Jeżeli
zaś lada dzień ujrzymy cracka, Ubi zasługuje na zmieszanie ich z błotem za kpinę, jaką
robią sobie z ludzi.
Wspomniany obrazek:


U mnie identyczny napis. Sprawdzałem przed chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować