Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Nie ma to jak wczesne średniowiecze wypraw krzyżowych . Niepowtarzalny urok , mimo wkradającej się miejscami nudy . Ale te tajemnice wszystko naprawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 22:54, lechion napisał:

Nie ma to jak wczesne średniowiecze wypraw krzyżowych . Niepowtarzalny urok , mimo wkradającej
się miejscami nudy . Ale te tajemnice wszystko naprawiają


Może to podejdzie pod małą herezje, ale czuć, że to Ziemia Święta jaką znamy z Biblii razem z Jezusem i Apostołami (tyle, że 1200 lat później) ;) Ale dobra, nie róbmy off-topu, bo to temat o dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie, ale i tak je zadam. Wiecie może czy da się ściągnąć całkowicie zbroję z Ezio? Bo o niebo lepiej wyglądał bez niej, a zbroja Altaira znudziła mi się już.

EDIT: W sensie, nie żeby go do naga rozebrać ale ściągnąć tylko kolczugę, naramienniki etc. if u know what i mean.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm, spróbuj w zbrojowni (rezydencja, parter, jak wchodzisz to po lewej masz pokój z bronią, dalej w głąb pomieszczenie z pancerzami). Stojaki na których wiszą czarne elementy to te których używasz. Spróbuj jakoś tam. Powinno się dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jak wygląda optymalizacja tej gry na PC?
Pytam, bo Brotherhood potrafił na moim lapku (i3-380M, 2.53 GHz, 4 GB RAM, Radeon HD 6550M, Win 7 64) przyciąć, i to ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 21:11, Harrolfo napisał:

Cześć,
Jak wygląda optymalizacja tej gry na PC?
Pytam, bo Brotherhood potrafił na moim lapku (i3-380M, 2.53 GHz, 4 GB RAM, Radeon HD
6550M, Win 7 64) przyciąć, i to ostro.


Tym bardziej będzie się ciął, bo AC 2 jest gorzej zoptymalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania na górze,i zadam kolejne 2:

1. Czy coś się zmieniło z UPlay? Bo ja dostaję te punkty za różne rzeczy (dokładniej mówiąc w AC 2 i SC:C) i mam trochę punktów,ale nie wiem czy można kupować,czy nie,bo jak się okaże,że stracę punkty,a nic nie będe miał,to nie będzie fajnie (zwłaszcza,że te punkty odblokowują nowy tryb w Splinter Cellu)

2. Czy sejwy są przechowywane w "chmurze",i jak zainstaluje grę na jednym kompie,trochę przejde,zainstaluje na drugim,to będe mógł kontynuować rozgrywkę? Wiem,że na pudełku pisze,że są,ale nie wiem,czy "ingerują" z kontem,czy tylko z komputerem.

Może trochę to dziwnie napisałem wszystko,mam nadzieję,że zrozumiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem jak w AC, ale w SC:C da się kupić spokojnie tryb infiltracji i normalnie on działa. Oczywiście jeśli chodzi o wersje PC :).
2. Z tego co pamiętam to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie ac 2 oraz ac 3. Po instalacji ac2 wyskoczył następujący komunikat. Ignorowałem go i po prostu sobie gram. Czy mogę mieć w związku z tym jakieś problemy?

20111126162308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 16:23, Nightdew napisał:

Kupiłem sobie ac 2 oraz ac 3.

już jest ac3? ;o

Dnia 26.11.2011 o 16:23, Nightdew napisał:

Po instalacji ac2 wyskoczył następujący komunikat. Ignorowałem
go i po prostu sobie gram. Czy mogę mieć w związku z tym jakieś problemy?

Nie. Najwyżej nie dostaniesz punktów Uplay za "osiągnięcia". :P ACII nie ma trybu multi więc nie wymaga do komfortowej zabawy najnowszej wersji launchera. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi ze wspomnieniem dodatkowym? Kończąc bodajże sekwencje 11 (tam gdzie zdobywam jabłko i zostaje oficjalnie assasinem) po wykonaniu skoku wiary zawiesiła mi się gra. Następnie po ponownym wczytaniu pojawił się filmik z analizowaniem jabłka, a następnie pojawiam się chyba w romanii koło statku przenoszącego do wenecjii. I tam na latarni jest wspomnienie dodatkowe, gdzie po prostu używam maszyny latającej i sobie lecę nie wiem po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam grę Assassin''s Creed II na PC (wydanie premierowe). Na opakowaniu jest napisane, że "Zawiera dodatkowe misjie: Bitwa o Froli oraz Stos próżności. Jak uzyskać dostęp do tych dodatków? W pudełku nie ma żadnych dodatkowych kodów, które można wpisać w grze, grę ukończyłem, ale powyższych zadań nie odnalazłem. Można jakoś sprawdzić jakie DLC są zainstalowane razem z grą? Nie znalazłem takiej opcji w menu. Podobnego problemu doświadczyłem dziś przy instalacji Assassin''s Creed: Brotherhood (wydanie premierowe), również w pudełku, nie ma żadnych dodatkowych kodów i nie widzę możliwości sprawdzenia czy dodatkowa zawartość "Animus Project Update 1.0; Animus Project Update 2.0; misja Porwanie da Vinciego oraz dodatkowe mapy, tryby i postacie do trybu multiplayer" została zainstalowana i jest aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo bitwa o Forli i Stosy próżności to po prostu 2 sekwencje poprzedzające tą w Watykanie. A jesli chodzi o Ac: Bh to A.P.U się ściąga automatycznie prze laucher i wystarczy zainstalować, a Porwanie Leonarda trzeba chyba odznaczyć Uplay na i wtedy tez się ściągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczęła mnie intrygować jedna rzecz. I to rzecz dość poważna, mianowicie

Spoiler

śmierć Rodrigo Borgii, czy też jej brak. Jak wiadomo, w Brotherhoodzie Ezio mówi na samym początku, w willi, "oszczędziłem go", na co Machiawelli się wkurza itd. Ja w dwójce faktycznie Borgię oszczędziłem, bo (iks de...) nie zdążyłem wcisnąć przycisku ataku...

Kwestia następująca - czy jeśli bym zdążył wcisnąć, to Brodek by się na początku zmienił (synchronizacja sejwów?), a nawet jeśli nie, to
Spoiler

czy Borgię byłbym w stanie zabić? Jeśli nie, to jak by się tym razem od śmierci wymigał?


Szalenie mnie to intryguje, więc szalenie też proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 19:45, Byl napisał:

Ostatnio zaczęła mnie intrygować jedna rzecz. I to rzecz dość poważna, mianowicie

Spoiler

śmierć
Rodrigo Borgii, czy też jej brak. Jak wiadomo, w Brotherhoodzie Ezio mówi na samym początku,
w willi, "oszczędziłem go", na co Machiawelli się wkurza itd. Ja w dwójce faktycznie
Borgię oszczędziłem, bo (iks de...) nie zdążyłem wcisnąć przycisku ataku...

Kwestia
następująca - czy jeśli bym zdążył wcisnąć, to Brodek by się na początku zmienił (synchronizacja
sejwów?), a nawet jeśli nie, to
Spoiler

czy Borgię byłbym w stanie zabić? Jeśli nie, to jak
by się tym razem od śmierci wymigał?


Szalenie mnie to intryguje, więc szalenie też proszę o odpowiedź.


Rodrigo i tak i tak zostaje oszczędzony, ten przycisk ataku powodował chyba tylko dodatkowego prawego sierpowego w twarz. Apo grę idzie zbugować :

Spoiler

Musisz jeszcze podczas mszy zatruć Rodrigo, jednak jeśli zginie trzeba wczytywać zapis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Tak, to brzmi sensownie, chociaż w kwestii tego wyboru spodziewałem się czegoś bardziej efektownego.
W takim razie jeszcze jedno pytanie: zaczynam dopiero "Brodka" i przez to nie czuję się jeszcze w tym świecie zbyt dobrze. Przeczytałem jednak, że za ukończenie poszczególnych sekwencji "ze 100% synchronizacji" otrzymujemy ciekawe bonusy - raz to nietykalność (co mnie nie interesuje), raz... jednorożce (co już bardziej w AC zawsze lubiłem robić sobie "jaja"). Grunt w tym, że nie jestem pewny, czym jest to 100% synchronizacji - czy to po prostu pełne zdrowie na końcu (starczy lekarstwo?0, czy brak jego utraty podczas misji, a może zdobycie wszystkich znajdziek? Pomożecie?

PS. Właśnie sobie zdałem sprawę z tego, że to temat ACII... No ale jednak AC:B to "podczęść" "dwójki", więc nie bijcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, dla każdej misji chodzi o coś innego.
Zawsze jak rozpoczynasz misję, to po prawej stronie pojawia się cel, a poniżej wymóg na 100% synchronizacji. Raz jest to przejście misji poniżej limitu czasowego, innym razem nie stracenie więcej niż 3 pkt zdrowia, a jeszcze kiedy indziej zabicie celu z ukrycia.
Wymóg na 100% zawsze możesz też sprawdzić w trakcie misji wchodząc do menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100% synchronizacji danej sekwencji, czyli wykonanie wszystkich zadań fabularnych z niej na 100% (np. : zabij tylko swój cel, nie zostań wykryty itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować