Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2010 o 14:52, Yoruaaw napisał:

:>

Ironia ?

Na wypadek, jeżeli nie.

Dnia 09.05.2010 o 14:52, Yoruaaw napisał:

Dla o wiele ładniejszej grafiki,

Radzę zagrać na konsoli zanim się jakąś głupotę palnie.

>łatwiejszego wyboru kontrolera. Sam wole zdecydować czy w danej grze grać na klawiaturze+myszka, czy na padzie.
Rozumiem, że gracze co od dzieciństwa grają na PC mogą myśleć, że na klawie i myszy lepiej się w szutery, ale nie rozumiem jak można do siebie dopuszczać myśl, by można było grać w AC na takim zestawie. Ale i tak na PC granie na padzie to porażka, a na klawie mega porażka, bo nie jest on dobrze do nich przystosowany. Podsumowując, w AC sterowanie konsolowe > sterowanie PC''towe.

Pozdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 14:43, Cascad napisał:

hihihihi jak czytam te problemy to naprawdę nie wiem po co wy tą grę na PC kupiliście
:)


Bo fajna jest. Miałem nie kupować wcale?

Poza tym póki co nie mam żadnych problemów. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 15:08, Albii napisał:

> :>
Ironia ?

Na wypadek, jeżeli nie.
> Dla o wiele ładniejszej grafiki,
Radzę zagrać na konsoli zanim się jakąś głupotę palnie.

>łatwiejszego wyboru kontrolera. Sam wole zdecydować czy w danej grze grać na klawiaturze+myszka,
czy na padzie.
Rozumiem, że gracze co od dzieciństwa grają na PC mogą myśleć, że na klawie i myszy lepiej
się w szutery, ale nie rozumiem jak można do siebie dopuszczać myśl, by można było grać
w AC na takim zestawie. Ale i tak na PC granie na padzie to porażka, a na klawie mega
porażka, bo nie jest on dobrze do nich przystosowany. Podsumowując, w AC sterowanie konsolowe
> sterowanie PC''towe.

Pozdr...


A widziałeś wymaxowaną w sterach grafe na PC w full hd ?
Bo ja tą super konsolową grafe widziałem -.-
No jak nie umiesz ustawić sterowania na padzie to panu podziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 15:47, Yoruaaw napisał:

A widziałeś wymaxowaną w sterach grafe na PC w full hd ?

Widziałem...

Dnia 09.05.2010 o 15:47, Yoruaaw napisał:

No jak nie umiesz ustawić sterowania na padzie to panu podziękujemy.

Ech... Tak to się rozmawia z kimś kto pojęcia na dany temat nie ma.

Myśl sobie jak chcesz, ja na Ciebie czasu marnować nie będę.

Pozdro. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 15:52, Albii napisał:

> A widziałeś wymaxowaną w sterach grafe na PC w full hd ?
Widziałem...

> No jak nie umiesz ustawić sterowania na padzie to panu podziękujemy.
Ech... Tak to się rozmawia z kimś kto pojęcia na dany temat nie ma.

Myśl sobie jak chcesz, ja na Ciebie czasu marnować nie będę.

Pozdro. :*


Tak obraza + słitaśny emot, kocham rozmowy ze znafcami wszechświata i okolic.
Dziękuje i pozdrawiam.
Ps. jeśli byś mógł, proszę podaj config kompa na którym testowałeś assassina ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeami na PS3:

The Birth of an Assassin - Be reborn as Ezio Auditore Da Firenze - przeszedłem całą grę a tego trofeum nie zdobyłem...ocb?

Arrivederci Abstergo - Break out of Abstergo - co to jest to Abstergo?

Fly Swatter - Kick a Guard while using the Flying Machine - czy mogę to trofeum zdobyć po przejściu gry?

Perfect Harmony - Tint your clothes with those colors: Wetland Ebony and Wetland Ivory - gdzie kupić te szaty?

Welcome to the Animus 2.0 - Enter the Animus 2.0. - jak już pisałem przeszedłem grę, a tego trofeum nie mam, jak go zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>The Birth of an Assassin - Be reborn as Ezio Auditore Da Firenze - przeszedłem całą grę a tego trofeum nie zdobyłem...ocb?
To, jak i inne trofea wydaje mi się dziwne. Nie wiem, co poradzić, też gram na PS3 i mi trofea wyskakują bez problemu...
>Arrivederci Abstergo - Break out of Abstergo - co to jest to Abstergo?
Masz odblokowane po ucieczce z tego labolatorium na początku gry
>Fly Swatter - Kick a Guard while using the Flying Machine - czy mogę to trofeum zdobyć po przejściu gry?
Jak masz DLC - tak, jak nie - musisz przejść jeszcze raz
>Perfect Harmony - Tint your clothes with those colors: Wetland Ebony and Wetland Ivory - gdzie kupić te szaty?
W Wetlandach
>Welcome to the Animus 2.0 - Enter the Animus 2.0. - jak już pisałem przeszedłem grę, a tego trofeum nie mam, jak go zdobyć?
Pierwsze wejście do Włoszech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 10:53, Sarturias napisał:

Mam problem z trofeami na PS3:

Dnia 12.05.2010 o 10:53, Sarturias napisał:

The Birth of an Assassin - Be reborn as Ezio Auditore Da Firenze - przeszedłem
całą grę a tego trofeum nie zdobyłem...ocb?

Błąd gry. Trofeum fabularne i musi wpaść w zasadzie. To samiuteńki początek, więc spokojnie możesz zacząć na chwilę nową grę, by je złapać.

Dnia 12.05.2010 o 10:53, Sarturias napisał:

Arrivederci Abstergo - Break out of Abstergo - co to jest to Abstergo?

Stary, wybacz, że pytam, Ty nie słuchasz, co do Ciebie mówią w grze? Próbowałeś chociaż zrozumieć fabułę Assassin''s Creed? Abstergo to współcześni Templariusze, którzy trzymali Desmonda przez całą pierwszą część.

Spoiler

W dwójce uciekasz z Lucy na samym początku. Po ucieczce powinno wpaść trofeum

. Nie wpadło - kolejny bug.

Dnia 12.05.2010 o 10:53, Sarturias napisał:

Fly Swatter - Kick a Guard while using the Flying Machine - czy mogę to trofeum
zdobyć po przejściu gry?

Możesz, o ile zakupisz pierwsze DLC - sekwencję 12 Battle of Forli za 14 zeta. Inaczej - nie.

Dnia 12.05.2010 o 10:53, Sarturias napisał:

Perfect Harmony - Tint your clothes with those colors: Wetland Ebony and Wetland Ivory
- gdzie kupić te szaty?

Eeee... w sklepach, w których możesz zmienić kolor szat? Różne kolory w różnych miastach, kolory wymagane do trofeum znajdziesz w Forli.

Dnia 12.05.2010 o 10:53, Sarturias napisał:

Welcome to the Animus 2.0 - Enter the Animus 2.0. - jak już pisałem przeszedłem
grę, a tego trofeum nie mam, jak go zdobyć?

Początek gry,

Spoiler

wejście Desmonda do nowego Animusa w kryjówce Asasynów

. Kolejne trofeum fabularne, które Ci nie wpadło, a powinno, nie wiem dlaczego. Ale ponieważ wszystkie z początku gry, możesz rozpocząć od nowa, zagrać pół godziny, zdobyć te trofea i wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 11:19, Siriondel napisał:

Błąd gry. Trofeum fabularne i musi wpaść w zasadzie. To samiuteńki początek, więc spokojnie
możesz zacząć na chwilę nową grę, by je złapać.

Też myślałem, że jest to związane z samym początkiem, ale skoro nie złapałem trophy to już nie byłem pewny. Będę musiał zacząć na chwilę od nowa.

Dnia 12.05.2010 o 11:19, Siriondel napisał:

Stary, wybacz, że pytam, Ty nie słuchasz, co do Ciebie mówią w grze? Próbowałeś chociaż
zrozumieć fabułę Assassin''s Creed? Abstergo to współcześni Templariusze, którzy trzymali
Desmonda przez całą pierwszą część.

Spoiler

W dwójce uciekasz z Lucy na samym początku. Po
ucieczce powinno wpaść trofeum

. Nie wpadło - kolejny bug

W pierwszą część grałem tylko na savie kolegi, więc nie interesowała mnie fabuła, a walka i robienie misji, dlatego z niczym to słowo mi się nie skojarzyło, mimo, że oglądałem wszystkie cut-scenki, których zresztą i tak nie da się przewinąć.

Dnia 12.05.2010 o 11:19, Siriondel napisał:

Eeee... w sklepach, w których możesz zmienić kolor szat? Różne kolory w różnych miastach,
kolory wymagane do trofeum znajdziesz w Forli.

To, że w sklepach to wiem, ale byłem już w każdym i nie mogłem znaleźć. Widocznie w mojej nieskończonej mądrości nie zauważyłem czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 11:56, Sarturias napisał:

Też myślałem, że jest to związane z samym początkiem, ale skoro nie złapałem trophy to
już nie byłem pewny. Będę musiał zacząć na chwilę od nowa.

Heh, dobrze, że to sam początek. Masz załataną grę? Być może patche naprawiły coś w tym temacie - wiesz, żeby nie zdarzyło Ci się to po raz kolejny ;P

Dnia 12.05.2010 o 11:56, Sarturias napisał:

W pierwszą część grałem tylko na savie kolegi, więc nie interesowała mnie fabuła, a walka
i robienie misji, dlatego z niczym to słowo mi się nie skojarzyło, mimo, że oglądałem
wszystkie cut-scenki, których zresztą i tak nie da się przewinąć.

Rozumiem, ale naprawdę, sporo straciłeś, szkoda. Opowieść serii AC jest całkiem niezła bowiem, fajnie by było znać kontekst ;)

Dnia 12.05.2010 o 11:56, Sarturias napisał:

To, że w sklepach to wiem, ale byłem już w każdym i nie mogłem znaleźć. Widocznie w mojej
nieskończonej mądrości nie zauważyłem czegoś.

Prawdopodobnie ;) Dobrze, że nie miałeś problemów z trofeum z obrazami, to chyba najbardziej zabugowana akcja związana z trofeami AC2. Mały błąd gracza może spowodować, że trzeba by powtarzać kawał gry w wyścigu po tytuł Mistrza Asasynów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 12:18, Siriondel napisał:

Prawdopodobnie ;) Dobrze, że nie miałeś problemów z trofeum z obrazami, to chyba najbardziej
zabugowana akcja związana z trofeami AC2. Mały błąd gracza może spowodować, że trzeba
by powtarzać kawał gry w wyścigu po tytuł Mistrza Asasynów ;P



Masz na myśli trofeum, w którym chodzi o kupieniu obrazu/ów w Wenecji i Florencji?

Mam jeszcze pytanie o 16 sekwencji wideo czy ile tam ich jest...z tego co pamiętam odblokowujemy je znajdujących takie dziwne znaki, włączając Eagle Vision i rozwiązując łamigłówkę. Nie będę wspominał, że niektóre są BARDZO trudne zwłaszcza te z obrazami (trzeba być chyba mecenasem sztuki by rozkminić co łączy 5 z 10 obrazów), ale o to, że trudno je znaleźć. Jest w necie może jakaś mapka z tym? No i jakaś mapka z piórami by się przydała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm... Moja 12 letnia siostra cioteczna rozwikłała sama połowę zagadek... Zauważ, że większość obrazów zawiera podobne elementy. Pamiętam, że w którejś zagadce chodziło o miecze, w innej o jabłka... Wystarczy ruszyć głową o trzy milimetry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumplowi przy próbie włączenia gry pojawia się komunikat :

"Kod błędu 1 : Aby uruchomić program Ubisoft Game Launcher musisz zamknac poprzednie sesje programu"

Resetował kompa, ale nadal pojawia się coś takiego. Ktoś może wie, jak się tego pozbyć ?

btw. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, w jaki sposób zabić tego podżegacza na statku? Obchodzę go któryś raz - wykończywszy wszystkich poza tymi dwoma, stojącymi blisko siebie żołnierzami w ciężkiej zbroi i kolesia na dziobie okrętu, ale potem za nic nie potrafię się do niego przebić - zabije jednego, to drugi podnosi alarm i następuje desynchronizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[ciach] Resetował kompa, ale nadal pojawia się coś takiego. Ktoś może wie, jak się tego pozbyć
Może jest sesja w menedżerze zadań (ctrl+alt+del)?

Dnia 13.05.2010 o 13:09, boduczek napisał:

btw. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, w jaki sposób zabić tego podżegacza na statku?[ciach]

Możesz rzucić screena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem podczas treningu z wujkiem Mario, gdy mam wykonać 3 uniki. Zrobię 3, ale nic się nie dzieje i dalej mi je nalicza. O co chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi się akurat tutaj bardzo podoba, bo AC I był bardzo ograniczony. A tak w ogóle to nie było tam nocy, a jakiż to zabójca w tamtych czasach atakował w południe ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 14:11, Harrolfo napisał:

Może jest sesja w menedżerze zadań (ctrl+alt+del)?

Dokładnie. Zapomnieliśmy o tym i już jest wszystko w porządku, ale dziękuje ; )

Dnia 13.05.2010 o 14:11, Harrolfo napisał:

Możesz rzucić screena?

Poniżej daje dwa screeny. Jeden normalny, drugi - Naszym specyficznym wzrokiem. Za cholerę nie mogę tego zrobić. Teraz mnie nawet wykrywają, jak ściągam tych na środku okrętu chodzących wzdłuż jego brzegu ;)


20100513195322

20100513195333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj podpłynąć do okrętu z jego lewej strony (czyli z tyłu tak jak patrzysz), zdjąć ściągnięciem w dół tego strażnika z góry (po prawej stronie lewej strony statku jak tak patrzysz ;) a następnie zdjąć tego żółtego gostka skokiem z ukrytym ostrzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować