Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

A ja tam ściągnałem dwóch strażników, spacerujących sobie "z tyłu statku", a potem grzecznie wszedłem, użyłem bomby pieprzowej i bez problemu wyeliminowałem cel ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem z trofeum Red Light Addict. Wynająłem 140 razy kurtyzany, a nie złapałem trofeum. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 15:21, Harrolfo napisał:

Cześć, mam problem z trofeum Red Light Addict. Wynająłem 140 razy kurtyzany, a nie złapałem
trofeum. O co chodzi?

...
Jeden z powodów dla których nie robię achievement''ów - bo są takie głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 19:56, Harrolfo napisał:

A spróbuj podpłynąć do okrętu z jego lewej strony (czyli z tyłu tak jak patrzysz), zdjąć
ściągnięciem w dół tego strażnika z góry (po prawej stronie lewej strony statku jak tak
patrzysz ;) a następnie zdjąć tego żółtego gostka skokiem z ukrytym ostrzem?


Cały czas tak robiłem, ale zapomniałem o zasłonie dymnej, która okazała się najskuteczniejsza bronią do odwrócenia ode mnie uwagi. Co lepsze w chwili mojego skoku wyskoczyła mi desynchronizacja i już miałem puścić wiązankę, kiedy uznali mi questa ;)

Diverso

Jak wyżej - udało się, ale dziękuje za rady.

Kolejne pytanko brzmi czy warto zdobyć zbroję Altaira przed wypadem do Rzymu?
A jeśli tak, to gdzie znajdę pieczęcie do "posągów" Leoninsa i Amaunet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zbroję Altaira postrzegałem wyłącznie w kwestiach estetycznych, bo gra jest na tyle prosta, że wystarczą tylko leki by przetrwać. Położenie krypt jest zawsze zaznaczone, więc po prostu albo jeszcze Ci się nie pokazały, albo po prostu musisz je odwiedzić ;]/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 16:59, boduczek napisał:

Kolejne pytanko brzmi czy warto zdobyć zbroję Altaira przed wypadem do Rzymu?
A jeśli tak, to gdzie znajdę pieczęcie do "posągów" Leoninsa i Amaunet?


Jeśli masz 4 pieczęci to wnioskuje że jeszcze nie byłeś w Wenecji bo to tam znajdują się 2 grobowce.
Jeden będzie dostępny chyba dopiero po 10 sekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi dać jakieś porady przy zdobywaniu ostatniej pieczęci Asasynów ??? Mam problem z tym wbiegnięciem na ścianę. Wbiegam naciskam klawisz i Ezio odbija się w stronę samego początku i wpada do wody. Czy ktoś może mi coś doradzić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też.

Ile MB zajmują te dwa DLC do AC2?

I czy skoro nie odblokowało mi trofeum za Torra Grosa, mimo ze tam byłem, to musze grę przejść od nowa, czy wystarczy jak przejdę ten grobowiec jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, chodzi o tajne miejsca w tej grze. Chodzi mi o to, że w dna w okienku tajne miejsca oprócz grobów są jeszcze jakeiś 4 wolne pozycje, które nie chcą sie uruchomić. Czy komuś to się uruchomiło czy to są tylko pozycje dostepne na xbox-a? Z góry dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 09:31, kr0t0s napisał:

Aha a tak z ciekawości to co tam się znajduje, w tych pustych miejscach? Dzięki za odpowiedzi

te miejsca to kryjówki templariuszy. po prostu w nich ich zabijasz ;) Ale z tego co pamiętam, na PC te miejsca są od razu odblokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 11:39, Damianuss1 napisał:

Fajne cudeńka :P.

Fajne, fajne, ale cena...

BTW: Nie zaliczyło mi Trofeum za Torre Grossa, muszę zacząć grać od nowa. Od kiedy (sekwencja albo wydarzenie) można odwiedzć tamten grobowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 11:39, Damianuss1 napisał:


Najlepsze do zwiększenia przestępczości ;-)
Już nie będzie żadnych nożowników tylko sami pseudo asasyni, którzy noszą ukryte ostrze w rękawie.
Lepszej zabawki już nie mogli wymyślić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować