Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2010 o 08:46, sevrond napisał:

Czy już nie odkryję tek zagadki ?


Miałem podobną sytuację jak byłem we Florencji. Wyruszyłem do Wenecji, a w późniejszym etapie gry wróciłem do Florencji i mogłem ponownie podejść do rebusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zainstalowałem AC II i jestem miło zaskoczony. Na moim laptopie działa w maksymalnej rozdzielczości i detalach bez żadnego problemu :D
Ale nie o tym, nie o tym...
Gram na padzie od X360 i domyślne ustawienie przycisków jest jakieś dziwne. Gdy w prawym górnym rogu ekranu jest ta ikonka za co jaki przycisk odpowiada (np Y powinien być orli wzrok) to u mnie nie pokrywa się to z opisem. Tak jak mówiłem zamiast uruchomić orli wzrok Y muszę to robić X. To tylko kwestia zmiany klawiszów w opcjach, ale trochę by mi zajęło konfigurowanie więc byłbym bardzo wdzięczny jak by mógł ktoś wrzucić screena ze swoimi ustawieniami. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, już mam wszystko... prawie wszystko. ;-) Zostały cztery "Tajne miejsca", które są zablokowane. Wiecie, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 22:08, sule napisał:

Ok, już mam wszystko... prawie wszystko. ;-) Zostały cztery "Tajne miejsca", które są
zablokowane. Wiecie, o co chodzi?


Ok, już wiem. Ubi$oft zablokował te lokacje:
- Kryptę rodziny Auditore odblokujesz za punkty Uplay,
- "Ponad belkami, pod kamieniami" jest dostępne w Białej Edycji
- "Trafiony-zatopiony" znajduje się w One Day Edition
- wszystkie kryjówki Templariuszy są dostępne w Czarnej Edycji (niedostępnej w Polsce)

Great. ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka skończona, było naprawdę fajnie. Poprawiono wszystko w stosunku do pierwszej części z tą różnicą, że język Altaira w pierwszej części i styl rozmów był znacznie lepszy i dużo bardziej klimatyczny niż w dwójce.
Początkowo nawet chętnie bawiłem się w odkrywanie skarbów, zbieranie piór i robienie innych dodatkowych misji, ale później straciłem na to totalnie ochotę bo co tu ukrywać. Nudne.

Gdyby nie chore zabezpieczeni, to może poleciłbym grę innym, a tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie zapomniałem o bug''ach a jest ich sporo. W ostatniej misji dla przykładu, gdy jesteśmy w

Spoiler

Watykanie

miałem jeden. Rzecz działa się w miejscu, gdzie nasz cel odprawiał msze.
Gdy na niego skoczyłem z platformy i chciałem od razu załatwić ukrytym ostrzem to o dziwo.. znikał! Znikała też straż i zostawali duchowni. Jak ich postraszyłem to biegli do drugiej części sali i zaczynali biegać w kółko, lol.
Za drugim razem to samo. Za trzecim załatwiłem go z naszego pistoletu i historia ruszyła do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy drugim przechodzeniu gry miałem identycznego buga, niestety trzeba było save wczytywać.

@sule: Wszystkie kryjówki Templariuszy można było dostać jako rekompensatę od Ubi za problemy z serwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 23:19, RamiroPL napisał:

@sule: Wszystkie kryjówki Templariuszy można było dostać jako rekompensatę od
Ubi za problemy z serwerami.


Ano wiem, tyle tylko, że ja tych problemów nie miałem, bo gra nie była jeszcze w moim posiadaniu. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 10:21, ezio000 napisał:


Musisz mieć umiejętność doskoku. Odkryjesz ją z fabułą ;D. A jeżeli masz tą umiejętność to podczas wspinania kliknij spację, a później shift. Chyba, że zmieniłeś ustawienia to: skocz,a potem złap się krawędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wizją Desmonda, tą, w której jako Altair ściga babę z krzyżem templariuszy na płaszczu. Włażę na balkon wieży i ni cholery nie mogę wskoczyć na belkę z lampą. WTF!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 23:09, EverettMcGill napisał:

Mam problem z wizją Desmonda, tą, w której jako Altair ściga babę z krzyżem templariuszy
na płaszczu. Włażę na balkon wieży i ni cholery nie mogę wskoczyć na belkę z lampą. WTF!?

Sprawdź poprzednie strony w tym temacie ;-)
Co najmniej raz w tygodniu ktoś pyta się o ten moment w grze.
Polecam użycie doskoku wyuczonego w Wenecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jestem w misji, gdzie trzeba znaleźć wszystkie zaszyfrowane strony... byłoby miło, ale ja mam 28/30 i w żadnej lokacji nie mam zaznaczonych innych!! Pomocy proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 21:02, Miszczek napisał:

Dobra, jestem w misji, gdzie trzeba znaleźć wszystkie zaszyfrowane strony... byłoby miło,
ale ja mam 28/30 i w żadnej lokacji nie mam zaznaczonych innych!! Pomocy proszę.

Musiałeś źle szukać! Najwyraźniej przegapiłeś jakieś lokację, albo ikony pokrywają się i nie widzisz jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 21:02, Miszczek napisał:

Dobra, jestem w misji, gdzie trzeba znaleźć wszystkie zaszyfrowane strony... byłoby miło,
ale ja mam 28/30 i w żadnej lokacji nie mam zaznaczonych innych!! Pomocy proszę.


Musiałeś przegapić albo nie odkryłeś całych miast, właź na wszystkie punkty obserwacyjne, w końcu strony Codexu się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 21:17, Nagaroth napisał:

Musiałeś przegapić albo nie odkryłeś całych miast, właź na wszystkie punkty obserwacyjne,
w końcu strony Codexu się znajdą.

Cóż, na obszarach pozamiejskich raczej ich nie bedzie. Sprobuje jeszcze odkryc cala Florencje i Wenecje, ale to chyba nic nie da, bo wazniejsze punkty obserwacyjne juz mam zaliczone... ale coz, jak ta gra jest pelna tajemnic to moze rzeczywiscie to cos da, ale czy nie mowi ta (no ta babka), ze Ezio bedzie miec na mapie zaznaczone wszystko? Myslalem o odkrywaniu tych punktow, ale wychodze z zalozenia, ze jednak powinno to byc zaznaczone na mapce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować