Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2010 o 09:02, DambialkoX napisał:

Mam problem Gdzie znajdę w grze DLC ? czy je się robi z fabułą ? bo przeszedłem grę i
mam tylko ikonkę Assassina, żeby polatać machiną Da Vinci w Romanii.


DLC to jest sekwencja 12 i 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 16:34, lis_23 napisał:

Niestety,shift nie pomógł ale zrobiłem screena na którym widać co mam zrobić:

Wbiegnięcie na ścianę ( do przody i trzymany przycisk skoku) potem jak już znajdujesz się najwyżej klawisz skrętu w prawo i skok.

Dnia 13.06.2010 o 16:34, lis_23 napisał:

Wbiegnij na ścianę (do góry) i odbij sie w prawo

On to chyba wie, lol, ale nie wie jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,ale to nie jest takie proste ... dwukrotnie mi się udało ale już za trzecim razem za Chiny nie chce odskoczyć w prawo pomimo tego ze robię wszystko tak jak wcześniej - może to kwestia praktyki? ale dziwne że dwukrotnie poszło jak z płatka a teraz już nie idzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 16:34, lis_23 napisał:

Niestety,shift nie pomógł ale zrobiłem screena na którym widać co mam zrobić:

Na konsoli miałem ten sam problem. Gdy nasz Ezio kochany wbiega już po ścianie, puść jakiekolwiek strzałki wsady itp. i dopiero wykonaj skok w prawo/lewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 18:38, noobie napisał:

> Niestety,shift nie pomógł ale zrobiłem screena na którym widać co mam zrobić:
Na konsoli miałem ten sam problem. Gdy nasz Ezio kochany wbiega już po ścianie, puść
jakiekolwiek strzałki wsady itp. i dopiero wykonaj skok w prawo/lewo :)


Dobra,już " pokonałem " tę lokacje jak i kolejne z czterech zadań - teraz pozostał mi tylko ring ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ukończyłem gierkę wczoraj... po raz drugi...
Znów te same emocje, co prawda tym razem postawiłem na fabułe i grało mi się o wiele lepiej :P. Polecam wszystkim tym, którzy już dawno ukończyli grę spróbować znowu, ale starać się wykonywać tylko wątki fabularne ;). Emocje te same, a nawet lepsze ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie umiem przechodzić gierki kilka razy. No wyjątkiem są jedynie RPGi, bo tam można gierkę przejść na kilka sposobów. Raz wystarczy mi przejść AC ze wszystkimi znajdźkami, więcej nie chcę. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 22:08, Albii napisał:

Ja tam nie umiem przechodzić gierki kilka razy. No wyjątkiem są jedynie RPGi, bo tam
można gierkę przejść na kilka sposobów. Raz wystarczy mi przejść AC ze wszystkimi znajdźkami,
więcej nie chcę. ;D

Ja jednak na odwrót :D. Po RPG nie mam zazwyczaj siły xD, a za to w tego typu gierkach lubie przejść dwa czy trzy razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem ... co prawda nie dotyczy on bezpośrednio ACII ale innej gry Ubisoft ( konkretnie najnowszego PoPa ) ale mimo wszystko pewnie i przy ACII wyjdzie ten sam problem ...
Mianowicie,musiałem zainstalować ponownie system na zupełnie inny dysk twardy / uszkodzony dysk / a że wcześniej przeszedłem już ok 80% nowego PoPa ( zresztą ACII także / zainstalowałem grę,odpaliłem,zalogowałem się ,gra się uruchomiła i na czarnym ekranie wyszedł komunikat że gra się zamknęła - szczegóły problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: Prince of Persia.exe
Wersja aplikacji: 1.0.0.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 4bef2f23
Nazwa modułu z błędem: Prince of Persia.exe
Wersja modułu z błędem: 1.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4bef2f23
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 00a304b8
Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6000.2.0.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 8d13
Dodatkowe informacje 2: cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311
Dodatkowe informacje 3: 8d13
Dodatkowe informacje 4: cdca9b1d21d12b77d84f02df48e34311

czy da się coś z tym zrobić czy będę musiał tworzyć nowe konto na Ubi i od nowa grać zarówno w PoPa jak i w ACII?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 23:38, lis_23 napisał:

czy da się coś z tym zrobić czy będę musiał tworzyć nowe konto na Ubi i od nowa grać
zarówno w PoPa jak i w ACII?.

1) Co ma konto na serwerze do reinstalacji systemu?
2) Co ma PoP do AC2? Jedyna rzecz, która to łączy to Ubisoft.
Problem nie jest z samą grą tylko ze środowiskiem w którym ona się znajduje.
Do rozwiązanie problemu polecam jakiś dobry serwis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 23:45, Fun_g_1_2_3 napisał:

> czy da się coś z tym zrobić czy będę musiał tworzyć nowe konto na Ubi i od nowa
grać
> zarówno w PoPa jak i w ACII?.
1) Co ma konto na serwerze do reinstalacji systemu?
2) Co ma PoP do AC2? Jedyna rzecz, która to łączy to Ubisoft.
Problem nie jest z samą grą tylko ze środowiskiem w którym ona się znajduje.
Do rozwiązanie problemu polecam jakiś dobry serwis ;-)


Wiem że to ie jest odpowiedni temat ale tematu o najnowszym PoPie nie mogłem znaleźć ... czyli problem leży po stronie windowsa?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewnien problem z gra. Od razu zaznaczam iz mam oryginalna wersje gry.
Jestem na tym etapie, ze ucieklem z florencji chyba i jestem w willi u wujka Mario. Tam kupilem sobie itemki i mam zadanie Trening czni mistrza. I z tym zadaniem mam rpoblem otoz sie w jakis dziwny sposob zawiesza. Kiedy akceptuje zadanie przenosi mnie na arene gdzie niby mam sienauczyc walczyc. Lecz stoje w miejscu i nic nie dziala. Nastepuje wymiana zdan miedzy bohaterem a mario potem cisza i tylko sie moge krecic w kolko. Mam polecenie zeby skupic sie na przeciwniku no i uzywam tego klawisza i nic sie nie dzieje :/ ma lub mial ktos ten sam problem? I moze wie jak go rozwiazac?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 17:21, Rambos napisał:

Witam mam pewnien problem z gra. Od razu zaznaczam iz mam oryginalna wersje gry.
Jestem na tym etapie, ze ucieklem z florencji chyba i jestem w willi u wujka Mario. Tam
kupilem sobie itemki i mam zadanie Trening czni mistrza. I z tym zadaniem mam rpoblem
otoz sie w jakis dziwny sposob zawiesza. Kiedy akceptuje zadanie przenosi mnie na arene
gdzie niby mam sienauczyc walczyc. Lecz stoje w miejscu i nic nie dziala. Nastepuje wymiana
zdan miedzy bohaterem a mario potem cisza i tylko sie moge krecic w kolko. Mam polecenie
zeby skupic sie na przeciwniku no i uzywam tego klawisza i nic sie nie dzieje :/ ma lub
mial ktos ten sam problem? I moze wie jak go rozwiazac?

pozdrawiam


Na pewno jesteś nakierowany na przeciwnika (stoi przed Ezio) i naciskasz przycisk "F" na klawiaturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie - zastanawiam się nad kupnem AC2 i interesuje mnie jedna rzecz. Ogólnie mechanika i akrobacje Altaira z pierwszej części mnie zachwyciły, ale nie przeszedłem jej z powodu monotonii, który wkrada się do gry stosunkowo szybko. W związku z tym pytania:
- Czy jeżeli jedynka mi się podobała, ale po pewnym czasie znudziła, warto inwestować w 2?
- Czy nieznajomość zakończenia pierwszej części znacznie wpływa na czerpanie przyjemności z części drugiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 16:52, Flesh00er napisał:

- Czy jeżeli jedynka mi się podobała, ale po pewnym czasie znudziła, warto inwestować
w 2?

Jeśli chodzi o monotonność to się nie zawiedziesz. W AC fabuła była rozbudowana wobec Desmonda, a jeśli chodzi o Altaira to tylko biegałeś, wykonywałeś zadania i zabijałeś. Do tego wszystkie sposoby zabijania były identyczne i można się ich nauczyć na pamięć. W AC2 postawiono na fabułę i zamiast wykonywać zabójstwa i słuchać pogadanek musisz dążyć według fabuły. Za to o akrobacjach należy też wspomnieć, ponieważ Ezio jest o wiele zdolniejszy od jego przodka. Standardowych sztuczek już raczej nie będziesz używać, a bardziej skupiasz się na eliminowaniu z ukrycia. Dodatkowo sporo zabawy dają zabawki wymyślone przez Altaira i odtworzone przez Leonardo Da Vinci.

Dnia 25.06.2010 o 16:52, Flesh00er napisał:

- Czy nieznajomość zakończenia pierwszej części znacznie wpływa na czerpanie przyjemności
z części drugiej?

Tu nie ma się o co martwić ;-)
AC2 zaczyna się w sekundzie zakończenia AC, a wszystkie wydarzenia zostają skrócone w filmiku na wstępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy jeżeli jedynka mi się podobała, ale po pewnym czasie znudziła, warto inwestować w 2?
Miałem tak samo, ale AC2 to po prostu AC1 + więcej misji + więcej możliwości + większy fun. Bierz, a nie pożałujesz ;)

Dnia 25.06.2010 o 16:52, Flesh00er napisał:

Czy nieznajomość zakończenia pierwszej części znacznie wpływa na czerpanie przyjemności z części drugiej?

Trochę tak, ale powinieneś sobie poradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować