Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Wiesz, pytasz w temacie, w którym są sami zagorzali fani AC 2... Ale kupuj, gra jest warta. Zero nudy i monotonii.
A nieznajomość AC nie zmieni frajdy grania w dwójkę (sam nie grałem w jedynkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka!mam problem.A mianowicie chodzi o to, że kiedy Ezio jest w willi u wuja Mario i mam znaleźć 4 strony kodeksu z filozofii to kiedy jestem przy trzecim czwartego nie pokazuje już ma mini mapce i nie wiem gdzie on może być ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 22:24, asiekxd napisał:

Hejka!mam problem.A mianowicie chodzi o to, że kiedy Ezio jest w willi u wuja Mario i
mam znaleźć 4 strony kodeksu z filozofii to kiedy jestem przy trzecim czwartego nie pokazuje
już ma mini mapce i nie wiem gdzie on może być ;((((

Jest po za mini mapą => Spójrz na dużą mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszce jeden problem.Jestem w bazylica św.Piotra i jest tak: najpierw miałam wejść na drzwi a potem dotrzeć do sarkofagu.I tu zaczyna się problem.skacze po tych pierwszych 4 żyrandolach i balach i spadam i nie da się dalaj po nich iść... co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 12:35, asiekxd napisał:

http://yfrog.com/50beztytuujvup jednak tam dotarłem.Ale coż to! (xD) kolejny problem...
no niby już wzięłam ten amulet ale pisze mi dalej "znajdź sarkofag Asasyna" i co dalej?

Bazylika św. Piotra we Florencji? LOL
Na pewno wyjęłaś amulet z sarkofagu? Z tego co pamiętam to po wyjęciu pieczęci otwiera się wyjście w oknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zabrałaś pieczęć z sarkofagu, to pojawiła się krótka animacja z trzaskającym oknem. Podchodzisz tam i naciskasz ten przycisk, który odpowiada za złapanie wroga/puszczenie się krawędzi/odgradzanie się od ludzi/etc. Po prostu ten przycisk po prawej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 15:48, asiekxd napisał:

aha i nie mam wersji na xboxa/ps3 tylko na PC''ta

1) Nie spamuj - istnieje opcja edytuj, a to nie jest GG żeby pisać 3 wiadomości pod rząd.
2) Gdy skakałaś na dole po żyrandolach miałaś animacje z upadającymi drabinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 17:03, Fun_g_1_2_3 napisał:

> aha i nie mam wersji na xboxa/ps3 tylko na PC''ta
1) Nie spamuj - istnieje opcja edytuj, a to nie jest GG żeby pisać 3 wiadomości pod rząd.
2) Gdy skakałaś na dole po żyrandolach miałaś animacje z upadającymi drabinami?


nie skakałam po żyrandolach poniważ nie wiedziałam jak przez nie przejść więc poszłam dołem weszłam po tych betonowych balustradach i dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem jakiegoś cracka do gier Ubisoftu który miał mi pomóc w uruchomieniu najnowszego PoP który nie działa mi od tygodnia a którego ktoś tu podał w stosownym temacie,nie pomogło niestety,obecnie nie loguje mnie już do Ubisoft Game Leuncher tylko od razu załącza grę,spowodowało to to że znikły mi wszystkie sejvy do ACII ... co teraz mam zrobić? - zainstalować ponownie Ubisoft Game Leuncher czy przeinstalować całą grę?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 21:52, lis_23 napisał:

Pobrałem jakiegoś cracka do gier Ubisoftu który miał mi pomóc w uruchomieniu najnowszego
PoP który nie działa mi od tygodnia a którego ktoś tu podał w stosownym temacie,nie pomogło
niestety,obecnie nie loguje mnie już do Ubisoft Game Leuncher tylko od razu załącza grę,spowodowało
to to że znikły mi wszystkie sejvy do ACII ... co teraz mam zrobić? - zainstalować ponownie
Ubisoft Game Leuncher czy przeinstalować całą grę?.

Już mówię, że CRACKi do gier Ubisoftu to niewypały. Ostatnie zabezpieczenia całkowicie uniemożliwiły takie granie w ich tytuły. Zasadą działania cracka jest ominięcie łączenia się z siecią, a ta jest wymagana do normalnej gry. Aby przywrócić wszystko do normalności wystarczy przywrócić normalny plik, który łączy się z siecią.
Ubisoft Game Launcher nie ma nic do rzeczy ponieważ jest to osobna aplikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować