Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Już naprawiłem,odinstalowałem i ponownie zainstalowałem Ubisoft Game Launcher - ten konkretny crack czy jak go tam zwą był właśnie do UGL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to zrobić? Da się na PS3? Bo chcę zabić w stylu Bourna, ale jak np grajek rzuci lutnię, to nie da się jej podnieść, bo się roztrzaskała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 09:46, Harrolfo napisał:

No właśnie jak to zrobić? Da się na PS3? Bo chcę zabić w stylu Bourna, ale jak np grajek
rzuci lutnię, to nie da się jej podnieść, bo się roztrzaskała...


Nie wiem czy lutnią się da chyba nie. Jednak jak widzisz gościa, który zamiata przywal mu on wypuści miotłę stań nad nią naciśnij przycisk "pustej ręki" i dzierżysz miotłę (można też tak trzymać widły z tego co pamiętam). Tyle, że po zabiciu przeciwnika Ezio wyrzuci tą "broń" ale można ją ponownie podnieść. Nie ma to jak pokonać grupkę przeciwników widłami lub miotłą (te bronie działają jak maczuga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 09:37, asiekxd napisał:

Gdzie jest pomieszczenie ze zbroją Altaira? Mam już wszystkie 6 pieczęci.

W komnacie Mario są drzwi do podziemi. Tam znajdziesz posągi, w których musisz umieścić pieczęcie, następnie możesz się cieszyć zbroją Altaira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Aha i jeszcze coś.Jak jest misja z kurierem, wtedy co Ezio zauważył Mario w Wenecji.I mam go zmienić.Właśnie.Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 20:13, asiekxd napisał:

Dobra to już zrobiłam.Teraz mam problem z zabiciem podżegacza-medyka tak aby nikt nie
zauważył...


Ja po prostu sprintowałem do niego na pałe, omijając patrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 20:13, asiekxd napisał:

Dobra to już zrobiłam.Teraz mam problem z zabiciem podżegacza-medyka tak aby nikt nie
zauważył...

Rozumiem, że chodzi ci o DLC ;-)
Polecam użycie pistoletu - ma spory zasięg, a każde zabójstwo jest zaliczone jako z ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbroja Altaira jest dobra, z tego względu, że nie trzeba jej naprawiać, i jest najlepsza ale to, że nie można zmienić koloru to porażka. Wolałem biel assasyna.
Odkryłem, że można rozbroić silnego strażnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 21:08, Fun_g_1_2_3 napisał:

> Dobra to już zrobiłam.Teraz mam problem z zabiciem podżegacza-medyka tak aby nikt
nie
> zauważył...
Rozumiem, że chodzi ci o DLC ;-)
Polecam użycie pistoletu - ma spory zasięg, a każde zabójstwo jest zaliczone jako z ukrycia.



Ja jednak już to zrobiłam tylko inaczej jak stoi się w tej bramie to ja obchodze z lewej strony kawałek do końca filarów wchodze na góre zabijam nożami do rzucania strażnika przechodze na drugą stronę do liści, czekam aż podejdzie bliżej wozu i wyskakuje i zabijam ukrytym ostrzem.Pistoletem dwa razy próbowałam ale zauważali strażnicy bo oni cały czas chodzą i wszystko widzą.Poprostu trzebabyło trochę pomyśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok... Nie wiem czemu mi znika opcja edytuj ale nie oto chodzi.Podżegacz-kasiądz. Jak go zabić? cały czas biore strażników z ukrytego ostrza ale potem nie wyrabiam się i mnie zauważają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 08:38, asiekxd napisał:

Ok... Nie wiem czemu mi znika opcja edytuj ale nie oto chodzi.Podżegacz-kasiądz. Jak
go zabić? cały czas biore strażników z ukrytego ostrza ale potem nie wyrabiam się i mnie
zauważają....


http://www.zakon-ac.info/ac2-solucjasekwencja13

Tu masz opis całej sekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować