Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2010 o 18:05, Fun_g_1_2_3 napisał:

Dla ścisłości DRM nie został złamany do dzisiaj ;-)
Do gry nie ma działającego cracka, ale istnieje sposób na uzyskanie 100% gry w inny i
nieskomplikowany sposób.
Jednak to nie jest forum od tego, żeby rozpisywać się w tym temacie ;-)

To masz nieświeże info, bo Skidrow złamał AC2 już bardzo dawno temu i nie chodzi mi tu o emulator serwera. To samo stało się z ''unowocześnioną'' wersją tegoteż zabezpieczenia zarówno w Conviction jak i w nowym Prince of Persia. Na przyszłość polecam sprawdzić coś 3 razy, zanim się napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz jak to pisałem?

Dnia 17.07.2010 o 15:16, Pernia napisał:

Do gry nie ma działającego cracka, ale istnieje sposób na uzyskanie 100%
gry w inny i nieskomplikowany sposób.

Chodziło mi właśnie o emulator, ale to nie jest forum do pisania o takich rzeczach. A jeśli chodzi o aktualność to zapomniałeś o Settlers VII, które posiada identyczne zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałeś mojego posta? jest CRACK, nie EMULATOR, Settlersi też zostali złamani, SH 5 TEŻ. KAŻDA GRA na nowym DRMie jest złamana i jest do niej CRACK, nie EMULATOR serwera. koniec z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam cierpliwości do zdobywania pieczęci Assassynów z bazylik, a to na koniec spadne, a to nie wiem jak do dźwigni dosięgnąć, chyba za cienki jestem żeby dobrze parkurować, a to zbroja taka fajna :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę?!Od soboty się z tym męczę i dalej tego nie moge zrobić?Może dlatego ze na laptopie nie robie tego myszką(bo brat wszystkie musiał gdzieś zostawić ;///////////) tylko tymi przyciskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 13:38, Pitej napisał:

Nie mam cierpliwości do zdobywania pieczęci Assassynów z bazylik, a to na koniec spadne,
a to nie wiem jak do dźwigni dosięgnąć, chyba za cienki jestem żeby dobrze parkurować,
a to zbroja taka fajna :d



Znam ten ból :D Sam pamiętam jak się z tym pierniczyłem. Najgorsze są te misje na czas, gdy musisz szybko biec, bo się zamyka przejście. Na szczęście udało mi się wszystko ukończyć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 22:20, Wemidius napisał:

Witam, mam krótkie pytanie: czy zaczynając przygodę z serią AC od drugiej części wiele
stracę?


Nic, jest całkiem nowa fabuła, którą z jedynką łączy tylko główny wątek Desmonda i Animusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 22:20, Wemidius napisał:

Witam, mam krótkie pytanie: czy zaczynając przygodę z serią AC od drugiej części wiele
stracę?


Jeśli chodzi o fabułę to w sumie i tak prawie wszystkiego o poprzedniczce dowiesz się z "Dwójki". Jeśli masz jednak zamiar w przyszłości pograć w "Jedynkę" to polecam to zrobić teraz. ACII jest dużo bardziej rozbudowany i potem może niektórych rzeczy bardzo brakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 22:26, dreamer94 napisał:

> Witam, mam krótkie pytanie: czy zaczynając przygodę z serią AC od drugiej części
wiele
> stracę?

Nic, jest całkiem nowa fabuła, którą z jedynką łączy tylko główny wątek Desmonda i Animusa.



Lepiej zagrać po kolei czyli od 1cz. bo później można trochę nie zrozumieć paru rzeczy i wpaść w depresje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 17:02, NeMo-PL napisał:

Lepiej zagrać po kolei czyli od 1cz. bo później można trochę nie zrozumieć paru rzeczy
i wpaść w depresje :)

Ja osobiście nie grałem w jedynkę i nie potrzebowałem z tego powodu wizyty u specjalisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 17:35, dreamer94 napisał:

> Lepiej zagrać po kolei czyli od 1cz. bo później można trochę nie zrozumieć paru
rzeczy
> i wpaść w depresje :)
Ja osobiście nie grałem w jedynkę i nie potrzebowałem z tego powodu wizyty u specjalisty
;)

Ale jednak lepiej wiedzieć

Spoiler

skąd się wziąłeś w Abstergo, dlaczego z tamtąt uciekasz i co to za blondyna Cię wywozi.

Ta wiedza trochę pomaga. Przynajmniej mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 19:13, Harrolfo napisał:

Także najlepiej graj według kolejności wydania gier :)


Tak zrobię.

Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym sprzedać swój egzemplarz AC2 i chciałbym się dowiedzieć czy klucz AC2 jest przypisany do konta, jeśli tak to czy można go usunąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 23:27, Mefisto napisał:

Witam
Chciałbym sprzedać swój egzemplarz AC2 i chciałbym się dowiedzieć czy klucz AC2 jest
przypisany do konta, jeśli tak to czy można go usunąć ?

Przypisany jest, ale nie do konta ;-)
Zasadą nowego systemu DRM jest umożliwienie logowania się na konto z dowolnego komputera na którym jest oryginalna wersja gry. Już niejeden raz widziałem, że ludzie mieli problemy z uruchomieniem po ponownej instalacji ponieważ serwer nie chciał drugi raz przyjąć tego samego klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować