Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Generalnie gra jest jak chodzi o walkę jak i większość misji zdecydowanie relatywnie za łatwa.
W jedynce miałem 2-3 momenty gdzie naprawdę było kiepsko, w porównaniu do Altaira Ezio to istny niszczyciel terminator połączony z nieśmiertelnym =)

swoja droga odkryłem, że tu można wykonać instant kilka z odskoku, tzn unik i szybkie ciecie zaraz po nim daje bardzo często [używając ukrytych ostrzy] natychmiastowa egzekucję, jak chodzi o ułatwienie walki - wielkie jak cholera, jak chodzi o efektowność, nieoceniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to do tej pory uników robić nie umiem... Jadę na samych kontrach/rozbrajaniu :) Przy kolejnym podejściu obiecuję, że się nauczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uniki wymiatają, odskok w prawo/lewo i błyskawiczne ciecie, jak dobrze odskoczysz masz natychmiastowego killa na przeciwniku bo stojąc do ciebie bokiem jest traktowany praktycznie tak samo jak by stal tyłem i włączył z kimś innym [i wchodzi zabójstwo na zasadzie tego jakie można zrobić w plery z zaskoczenia, tylko z odpowiednią "bojową animacja" np dźganie kilkukrotne w plecy/klatę itp itd]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh [jak boga kocham zarzucę w tej grze pirackie obejście bo tracę nerwy powoli]...
Ale po kolei - gra działa [rzekł bym działała], klucz dostałem, przypisałem do utworzonego konta, pograłem [jestem obecnie [a raczej byłem wczoraj już w Wenecji bo serwer ubi wyczyścił mi zapisy =.=] wyczyściło mi zapisy więc postanowiłem poszukać instrukcji jak sprawić by gra zapisywała stany na dysku.

Wszędzie mówią, że mam w jakaś "zębatkę" kliknąć... ale ja do jasnej cholery nie mam żadnej zębatki.. startuje aplikacja, pojawia się napis sprawdzanie aktualizacji, po sprawdzeniu startuje launcher gdzie tylko w górnym rogu mam ustawienia, mogę tam wybrać proxy, synchronizację zapisów online i odtwarzanie brzęczyków systemu uplay.. i dupa żadnej zębatki nie ma.

może mi ktoś jak kompletnemu idiocie wyjaśnić co ja mam zrobić i gdzie ustawić ? Jest to jedyna jak na dziś dzień gra która przerosła normalnie moje możliwości techniczne i powoli wyczerpuje moje nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 20:26, Pietro87 napisał:

więc postanowiłem poszukać instrukcji jak sprawić
by gra zapisywała stany na dysku.

->

>w górnym rogu mam ustawienia, mogę tam wybrać proxy, synchronizację zapisów online
...według mnie, nie trudno się domyśleć, że zębatka oznacza ikoniczne ustawienia. A z racji tego, że jest to teraz jakoś inaczej, to pewnie był update launchera, przez co zmienili skin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie w obecnych ustawieniach nie ma możliwości włączenia zapisywania profilu gry na dysku.
Myślałem, że to się kryje pod opcją synchronizacji saveów, ale nie, tak czy tak - gra zapisuje wszystko na serwer UbiSoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 22:04, Pietro87 napisał:

Nigdzie w obecnych ustawieniach nie ma możliwości włączenia zapisywania profilu gry na
dysku.
Myślałem, że to się kryje pod opcją synchronizacji saveów, ale nie, tak czy tak - gra
zapisuje wszystko na serwer UbiSoft.

u mnie właśnie po odznaczeniu opcji synchronizacji, gra zaczęła zapisywać wszystko na dysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2011 o 22:04, Pietro87 napisał:

Myślałem, że to się kryje pod opcją synchronizacji saveów, ale nie, tak czy tak - gra
zapisuje wszystko na serwer UbiSoft.


Może zapisuje na dysku tylko nie znalazłeś folderu z sejwami? Bo z tego co patrzyłem nie ma tam nic innego na temat zapisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Folder storage w launcherze ubisoftu jest pusty, więc ciężko było by czegokolwiek nie znaleźć [jeśli by były zapisy to tutaj, bo w folderze od samego AC2 są zawsze tylko pliki konfiguracyjne ini].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem AS 2 na Gamersgate, dzisiaj chciałem zainstalować, klikam na autorun odpala się grafika, klikam na install, okno znika i nic się nie dzieje, nie pojawia się też żaden nowy proces. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem jak wejść w jedno miejsce może ktoś mi pomoże, jak się dostać na ten punkt widokowy na screenie? Obszedłem wieże dookoła i nie znalazłem sposobu.

EDIT:

Już nieaktualne, nie wiedziałem, że jak podejdę pod tą belkę to Ezio się złapie ;]

20110827154852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 15:48, Isildur napisał:

Witam, nie wiem jak wejść w jedno miejsce może ktoś mi pomoże, jak się dostać na ten
punkt widokowy na screenie? Obszedłem wieże dookoła i nie znalazłem sposobu.


Skaczesz z tego miejsca na gzyms (widać go na screenie) i powoli idziesz aż dojdziesz i skaczesz do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre zadania są tak poryte że szkoda gadać, kto wymyślił zadanie w którym trzeba zabić trzech przywódców w przeciągu bodajże 5 minut, ponadto ci przywódcy oddaleni od siebie są spory kawałek oraz pilnuje ich grupka żołnierzy a w dodatku dowódca nie wygląda jak dowódca oraz Ezio zamiast walić jednego wroga zmienia sobie jak chce i kogo chce poza tym zamiast ukrytego ostrza on naparza mieczem ;/ Naprawdę się zemścili, i teraz jestem zablokowany bo muszę wykonać te zadanie pytanie brzmi jak bo zanim wydostanę się z miasta mija minuta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czym masz problem, dla mnie tam jedynie trudne było ostatnie zadanie gdzie trzeba zabić 10 ciężkich przeciwników w 60 sekund a są dość daleko od Ciebie... jednak wystarczy na nich bomba dymna i po sprawie.
Być może dziwnie zabrzmiałem ale na prawdę te zadania są banalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i są banalne ale dla mnie jest poryte, sterowanie koniem też pozostawia wiele do życzenia ;/
To już z głównymi zadaniami radzę sobie lepiej ;]

EDIT:

Zabiłem drani, ale co mi krwi napsuli to moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Wenecji i chciałem się dostać na jeden punkt widokowy, ale nie mam pojęcia w jaki sposób mam się na niego wdrapać, na screenie widać gdzie wiszę, znawcy AC II będą wiedzieli, która to wieża po prostu ze wszystkich stron dochodzę do pewnego momentu i Ezio dalej nie chce wskoczyć, używałem Wzroku Orła ale nic nie widziałem, jak mam tam wejść, bo nawet nie mam skąd doskoczyć na wyższą półkę?

Przepraszam za post pod postem ale do wcześniejszego screena nie mogę dać ;/

20110828105256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2011 o 10:55, Isildur napisał:


Przepraszam za post pod postem ale do wcześniejszego screena nie mogę dać ;/

Ta wieża ma bardzo dobrze widoczne wejście, poczekaj na tą obok Piazza San Marco :D tam rage masz gwarantowany :p
Tą wieże wystarczy obejść dookoła i na pewno znajdziesz wejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz obchodzić naokoło aż będzie miejsce, z którego możesz doskoczyć wyżej.
Oczywiście tego doskoku musi Cię wcześniej nauczyć Rosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować