Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2011 o 11:04, Harrolfo napisał:

Chyba musisz obchodzić naokoło aż będzie miejsce, z którego możesz doskoczyć wyżej.
Oczywiście tego doskoku musi Cię wcześniej nauczyć Rosa.


Dzięki, a ja się głowię co mam z tą wieżą zrobić ;]
Ok biorę się za zadania ;)

EDIT:

Ta gra to był mój najgorszy zakup ;/
Kto wymyślił w ostatnim grobowcu asasynów czasówkę, w której trzeba przebyć kawał drogi a nie dość, że kamera zmienia widok to jeszcze klawisze zmieniają swoją funkcję, jak ja mam to zrobić? Niewykonalne, nie mam czterech rąk ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś mod lub jakiś sposób wyłączający czas w czasówkach? Bo już zaczyna mnie to irytować, w życiu tego grobowca nie ukończę... Za mało czasu, już się meczę dwie godziny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 19:37, Isildur napisał:

Jest jakiś mod lub jakiś sposób wyłączający czas w czasówkach? Bo już zaczyna mnie to
irytować, w życiu tego grobowca nie ukończę... Za mało czasu, już się meczę dwie godziny
;/


http://www.youtube.com/watch?v=6Yvp-EyCtK4&feature=fvsr
Jeśli to nie ten w liście obok są inne grobowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 19:46, Evertsen_Dante napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=6Yvp-EyCtK4&feature=fvsr
Jeśli to nie ten w liście obok są inne grobowce.


Oglądałem już, iw iem co jak zrobić, ale Ezio skakać nie umie i na jakiego grzyba zmienia mi widok? Druga sprawa to odbijanie się od ściany nie działa a jak zadziała to albo skoczy dobrze albo gdzieś nie wiadomo gdzie, jak już przeskoczę na pierwszego drąga to ten co na dole muszę się odbić od kolumny to zmiana widoku io funkcji klawiszy i skacze do wody ;/
Mam dość ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kamera oraz klawisze sterowania się zmieniają? Nie dość, że czas goni to jeszcze te niedogodności ;/ Jestem ciekawy czy testowana gra była na klawiaturze ;/ Ostatni grobowiec a już chyba 5 godzina idzie jak nad nim siedzę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 22:57, Isildur napisał:

Dlaczego kamera oraz klawisze sterowania się zmieniają? Nie dość, że czas goni to jeszcze
te niedogodności ;/ Jestem ciekawy czy testowana gra była na klawiaturze ;/ Ostatni grobowiec
a już chyba 5 godzina idzie jak nad nim siedzę ;/


Szczerze to chyba nie da się tego zmienić, ale sam nie próbowałem, bo mi to jakoś szczególnie nie przeszkadzało. Osobiście za 1 razem gdy robiłem grobowce, z żadnym nie miałem większego problemu, sterowanie w AC jest na tyle banalne, że każdy powinien sobie dać z nim radę. Skoro już nie możesz tego ukończyć, to zaplanuj sobie drogę (mimo, że droga jest jedna, patrz i przemyśl każdy skok). Czasu IMO jest wystarczająco dużo. Musi Ci się udać, to tylko parę skoków i wdrapywań. Wierzę w Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się już zastanawiam nad odinstalowaniem tego badziewia, czasu jest za mało, skoro ja jak już się uda to nie nadążam przez to skakanie i spadanie... Poza tym sterowanie jest chore daje by skoczył w prawo a on skacze do tyłu to jest tutaj coś nie tak ;/

Zrobiłem trzy został mi ostatni by dostać się do tego sarkofagu, ale pierwsze przechodzę a tego na dole gdzie kamera się zmienia już nie mogę ;/

EDIT:
Po 6 godzinach się udało, ma zbroję Altaira ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 12:21, DambialkoX napisał:

No to gratuluję ;P


Tak ale przez to zaspałem do roboty :D
Ale szef był tak miły i dał mi dzień wolny ;]
Teraz zabieram się za zbieranie skarbów, bo sporo ich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 12:28, Isildur napisał:

> No to gratuluję ;P

Tak ale przez to zaspałem do roboty :D
Ale szef był tak miły i dał mi dzień wolny ;]
Teraz zabieram się za zbieranie skarbów, bo sporo ich ;]


Ja pod koniec czerwca zerwałem nockę, ale z Brotherhood''em na szukaniu zwoi Romulusa. Szczerze mówiąc to ja skarbów też wszystkich nie zbierałem, po prostu nie chciało mi się. Wolałem tłuc się ze strażnikami :D. No i ciesz się, że masz miłego szefa ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 14:18, DambialkoX napisał:

Ja pod koniec czerwca zerwałem nockę, ale z Brotherhood''em na szukaniu zwoi Romulusa.
Szczerze mówiąc to ja skarbów też wszystkich nie zbierałem, po prostu nie chciało mi
się. Wolałem tłuc się ze strażnikami :D. No i ciesz się, że masz miłego szefa ;P.


Jedną dzielnicę Wenecji już oczyściłem ze skarbów, nawet zdobyłem wszystkie strony kodeksu ;)
Teraz trzeba pomęczyć zadanie główne, bo pobocznymi zajmę się jak skończę wątek główny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2011 o 14:22, Isildur napisał:

Jedną dzielnicę Wenecji już oczyściłem ze skarbów, nawet zdobyłem wszystkie strony kodeksu
;)
Teraz trzeba pomęczyć zadanie główne, bo pobocznymi zajmę się jak skończę wątek główny
;)


Ja dokładnie tak samo robiłem. Przejdź jak najszybciej wątek główny, bo on jest świetny niczym z dobrego RPG. I to jest też jedna z wielu zalet dlaczego warto w tą część (i ogólnie całą serię) zagrać. Jeszcze możesz sobie odkryć tajemnicze napisy, a raczej znaki na ścianach w różnych lokacjach. Jest ich chyba 6 o ile mnie pamięć nie myli.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2011 o 14:28, DambialkoX napisał:

Jeszcze możesz sobie odkryć tajemnicze napisy, a raczej znaki
na ścianach w różnych lokacjach. Jest ich chyba 6 o ile mnie pamięć nie myli.


?
Masz na myśli Prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak narzekasz na sterowanie. Ja nie miałem z nim większych problemów, ale może miałem wprawę z Prince of Persia. Bieganie i skakanie w AC uważam za bardzo przyjemne, trzeba się do niego przyzwyczaić, pobiegać trochę po dachach, poskakać po miastach i będzie ok. Grałem myszką i klawiaturą, żeby było jasne.

Co do znaków o których pisze DambialkoX to jest ich 20, nie 6 :P Warto ich poszukać, bo wprowadzają sporo do fabuły, szczególnie jak znajdzie się wszystkie. No i można pogłówkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem właśnie wątek główny i muszę powiedzieć gra jest świetna, czasami denerwuje ale fabuła jest ciekawa. Ostatnia walka prościzna myślałem, że będę do niej podchodził z dwa lub trzy razy a tutaj za pierwszym razem mi się udało. Teraz zajmę się resztą misji pobocznych, skarbami oraz o ile mogę tą prawdą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda że czasami zadania poboczne dla gildii mogą trochę zmęczyć ( znudzić) Ale te odkrywanie prawd , zagadek to dla mnie rewelacja . Podziwiam pomysł twórców gry . Pełne zaskoczenie , a ta gra to na szczęście nie sama walka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 11:01, Isildur napisał:

Ostatnia walka prościzna myślałem, że będę do niej podchodził
z dwa lub trzy razy a tutaj za pierwszym razem mi się udało.


Właściwie cała gra jest prościzną. Jednak gdyby porównywać ostatnią walkę w jedynce i dwójce, to w pierwszej części, musisz przyznać (o ile grałeś), że była dużo bardziej wymagająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 18:09, Orion napisał:

Właściwie cała gra jest prościzną. Jednak gdyby porównywać ostatnią walkę w jedynce i
dwójce, to w pierwszej części, musisz przyznać (o ile grałeś), że była dużo bardziej
wymagająca.


W część pierwszą nie grałem bo nie chce mi się rozłączać neta na czas gry, bo gdy gram i net działa to gra się zacina co jakaś sekwencja filmowa czy Altair wykonuje cios, nawet przy dialogach się tnie. Gdy internet wyłączę gra działa bez zacięć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2011 o 19:30, Isildur napisał:


W część pierwszą nie grałem bo nie chce mi się rozłączać neta na czas gry, bo gdy gram
i net działa to gra się zacina co jakaś sekwencja filmowa czy Altair wykonuje cios, nawet
przy dialogach się tnie. Gdy internet wyłączę gra działa bez zacięć...


Dziwne, ale powiem Ci szczerze, że jedynka ma tak fajny klimat, że nawet internet jest warto wyłączać na czas gry ;) W każdym bądź razie zagraj koniecznie, gdy uporasz się z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować