Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie


Spoiler

Bo wie że już go pokonał/złamał. Rodrigo zrozumiał że jest nikim i to Ezio jest prorokiem. Stary, rządny władzy i potęgi Rodrigo tak jakby "umarł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj ukończyłem AC I. Dzisiaj postanowiłem zainstalować AC II. Mam problem na początku gdy wybieram nową grę i mam intro w którym nie ma polskich napisów. Nie rozumiem o co chodzi. W opcjach mam napisy włączone. Pomoże ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 12:36, Chlorofil napisał:

Witam. Wczoraj ukończyłem AC I. Dzisiaj postanowiłem zainstalować AC II. Mam problem
na początku gdy wybieram nową grę i mam intro w którym nie ma polskich napisów. Nie rozumiem
o co chodzi. W opcjach mam napisy włączone. Pomoże ktoś ?


Raczej tego nie zmienisz ja mam podobnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 17:25, Chlorofil napisał:

Czy zbieranie skrzynek z pieniędźmi daje coś oprócz kasy ? Nie wiem jakieś itemy w willi,
bronie, zbroje itp ?


Tylko złoto, w Brotherhood to zmienili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczełem niedawno grać w gre tak mnie gra wciągneła o wiele lepsza od 1. Gra wspaniała lecz ostatnio wczoraj miałem problem z zadaniem władze portowe ciezko zapbić na statku nie zauwazonym.

Cześć pierwsza przeszedłem i miałem niedosyt ale 2 wymiata,z adania się nie powtarzaja tak jak pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też nie możecie się zalogować na serwis uplay? Twierdzi, że podaje nieprawidłowe hasło bądź nazwę użytkownika a na 100% podaje prawidłowe dane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy AC2 dobrze współpracuje z padem od X360? Gram od niecałej godziny i na klawiaturze i myszce nie ogarniam sterowania i chyba sensowną opcją będzie właśnie pad. Grał ktoś w ten sposób? Oczywiście mówię o wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 20:03, JackXPPL napisał:

Czy AC2 dobrze współpracuje z padem od X360? Gram od niecałej godziny i na klawiaturze
i myszce nie ogarniam sterowania i chyba sensowną opcją będzie właśnie pad. Grał ktoś
w ten sposób? Oczywiście mówię o wersji PC.

Tylko i wyłącznie pad sir. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 22:26, Kelrox napisał:

Pyanie pewnie powtarzające się, ale czy ktoś mógłby mi odpowiedziec co w AC II daje zebranie
wszystkich piór oraz skrzynek.

Skrzynki to nic, a pióra peleryna rodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w grach assassins''s creed 2 i brotherhood, mianowicie postaci szybciej mówią niż przewiduje to animacja. Sterowniki do karty dźwiękowej i graficznej mam aktualne, więc co może być tego powodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie zgubiłem się, chciałem kupić hurtem assasina, ale zgłupiałem co do wersji. O ile wiem, że dwójkę kupować w wersji goty, to nie wiem jakie wersje Brotherhooda i Revelations. Były jakieś edycje z GOTY, czy ze wszystkimi DLC na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed - jedna wersja
Assassin''s Creed II - weź wersję GOTY, z 2 sekwencjami
Assassin''s Creed: Brotherhood - nie ma znaczenia, jaka edycja
Assassin''s Creed Revelations - Ottoman Edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2012 o 22:08, Harrolfo napisał:

Assassin''s Creed - jedna wersja
Assassin''s Creed II - weź wersję GOTY, z 2 sekwencjami
Assassin''s Creed: Brotherhood - nie ma znaczenia, jaka edycja
Assassin''s Creed Revelations - Ottoman Edition


Ok, dziękuję :) Wszystko jasne. Tylko, że brotherhooda muszę wziąć w wersji da vinci :) a nie platynowej i będę miał praktycznie wszystkie dlc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , zbliża się premiera AC3 a ja nie zagrałam dotąd w część Rewelations.
Czy może ktoś polecić let`s play który mołabym obejżeć bez narzękanya na jakość nagrywania i boczenia się na wykonawcę za nudny komentaż i brak znajomości tematu ?

I czy to że nie znam wątków z tej części wpłynie mocno na póżniejszą rozgrywkę ?

Z góry dzięki za odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zapoznać się się chociaż z fabułą revelations, a najlepiej zagrać samemu. Sporo jest wyjaśnione w kwestii Desmonda (szczególnie jeśli posiadamy Ottoman edycje). W każdym bądź razie sporo można sobie braków narobić jeśli śledzimy fabułę AC od pierwszej części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować