Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Trochę szkoda :(. Co prawda w necie mamy niby to samo, ale wydanie papierowe wydaje mi się bardziej... ''klimatyczne'' ;). Cóż muszę się zadowolić skrinami. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 18:15, miodus napisał:

> Można gdzieś kupić tego Game Informera w Polsce? :)
>
> Cieszę się, że ma wyjść w zimę, bo do czego czasu na 99% będę miał już xboxa :)

to udało mi sie znaleźć w sieci :) http://goonlinegames.net/2009/04/12/assassins-creed-2-the-entire-10-page-game-informer-feature-new-info/
milej lektury :)


O, właśnie tę stronkę miałem na myśli pisząc, że nie pamiętam jaka to była (adres).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 18:47, Avarr napisał:

Trochę szkoda :(. Co prawda w necie mamy niby to samo, ale wydanie papierowe wydaje mi
się bardziej... ''klimatyczne'' ;). Cóż muszę się zadowolić skrinami. Dzięki :)

NMZC ;p ewentulanie mozesz zamowic prenumerata ale watpie zeby Ci sie to oplacalo :P pewnie za miesiac juz inforamcje beda w polskich magazynach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dawno nie byłem na forum z pewnych powodów znowu :). Ktoś tu podał stronkę w cześniej, dokładniej - http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=45995
I od razu powiem tak. Wygląd stroju jest lepszy, ale 2 ukryte ostrza. Juz widzę co będzie robić ofiarom nimi :o
Ale nie powiem, 1 jest super jak dla mnie chociaz gram na xpudle, ale n PC tez zdobęde chociaz po to aby porównać grafikę.

PS. Słucham właśnie sobie kawałka ze ścieżki dźwiękowej AC 1 - Access the animus chyba.(utwór pojawiający się podczas ucieczki po zamachu chyba) :] I powiem, że Jesper Kyd jest gienialny w tym soundtracku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 09:18, KloniskO napisał:

PS. Słucham właśnie sobie kawałka ze ścieżki dźwiękowej AC 1 - Access the animus chyba.(utwór
pojawiający się podczas ucieczki po zamachu chyba) :] I powiem, że Jesper Kyd jest gienialny
w tym soundtracku.


Muzyki nie ma za dużo ale żeczywiście jest fajne ;)
P.S. Jysper Kyd robił muze do Hitmana...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 10:27, nov_pl napisał:

> PS. Słucham właśnie sobie kawałka ze ścieżki dźwiękowej AC 1 - Access the animus
chyba.(utwór
> pojawiający się podczas ucieczki po zamachu chyba) :] I powiem, że Jesper Kyd jest
gienialny
> w tym soundtracku.

Muzyki nie ma za dużo ale żeczywiście jest fajne ;)
P.S. Jysper Kyd robił muze do Hitmana...?


Niom. Tez niezle mu wyszlo, ale do AC jest dla mnie mniaaam. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 09:18, KloniskO napisał:

PS. Słucham właśnie sobie kawałka ze ścieżki dźwiękowej AC 1 - Access the animus chyba.(utwór
pojawiający się podczas ucieczki po zamachu chyba) :] I powiem, że Jesper Kyd jest gienialny
w tym soundtracku.


No akurat kawałek przy uciekaniu jest dla mnie baaardzo dobry i nadaje "tempa" całej ucieczce. Mam nadzieję, że zostawią go w 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 18:15, Master_J napisał:

Po jednym ze "screenów" (nadal nie rozumiem czemu to screeny :P) widzę że będzie można
grać w nocy...fajnie, fajnie.

w grze bedzie pełen cykl dobowy wiec misje bedzie mozna wykonywac wieczorem albo dniem jak nam bedzie lpeiej do wyboru do koloru ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 23:35, Ecko09 napisał:

Czyżbyśmy się mieli spodziewać premiery gry wcześniej aniżeli przypuszczano/zapowiadano?
Zamiast jesieni, wyjdzie w wakacje?

[Edit] A może w tym przypadku "Holidays" trzeba rozumieć jako "święta". Z kolei w tym przypadku, premiera była by później aniżeli przypuszczano/zapowiadano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 00:25, balduran2 napisał:

> Kolejny trailer z AC2.
> http://www.vg247.com/2009/04/16/assassins-creed-2-second-trailer-released/
Czyżbyśmy się mieli spodziewać premiery gry wcześniej aniżeli przypuszczano/zapowiadano?
Zamiast jesieni, wyjdzie w wakacje?

[Edit] A może w tym przypadku "Holidays" trzeba rozumieć jako "święta". Z kolei w tym
przypadku, premiera była by później aniżeli przypuszczano/zapowiadano...


Na GOLu piszą, że premiera w okolicach Bożego Narodzenia. Pomyłka GOLa?. Ale pewnie i tak będą obsuwy premiery, więc nie spodziewałbym się tego w lipcu, co najwyżej pod koniec sierpnia najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 00:44, Ecko09 napisał:

> > Kolejny trailer z AC2.
> > http://www.vg247.com/2009/04/16/assassins-creed-2-second-trailer-released/
> Czyżbyśmy się mieli spodziewać premiery gry wcześniej aniżeli przypuszczano/zapowiadano?
> Zamiast jesieni, wyjdzie w wakacje?
> [Edit] A może w tym przypadku "Holidays" trzeba rozumieć jako "święta". Z kolei w tym
> przypadku, premiera była by później aniżeli przypuszczano/zapowiadano...
Na GOLu piszą, że premiera w okolicach Bożego Narodzenia. Pomyłka GOLa?. Ale pewnie i ak będą obsuwy
premiery, więc nie spodziewałbym się tego w lipcu, co najwyżej pod koniec sierpnia najwcześniej.

Raczej nie pomyłka, tylko faktycznie "Holidays" trzeba rozumieć jako "Święta", w tym przypadku Bożego Narodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym krakał czy coś, ale obawiam się że premiera wersji PC będzie później. A tak nie z tej beczki:

Spoiler

Czy tylko ja odniosłem wrażenie że Lucy(ta od Desmonda) jest podobna do kobiety którą spotkaliśmy jak polowaliśmy niby na Roberta( zabójstwo przy pogrzebie)?

Jeśli nie w temacie to sorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować