Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Pod względem DLC UBI to chyba największe uje. Nawet Acti nie jest takie chamskie. Najpierw sprzedają zakończenie PoP''a, teraz kastrują z gotowej wersji segmenty 12 i 13. Ciekawe tylko czy fabuła się trzyma kupy. DLC do Prince''a nie chodzi z PL wersją więc tu może być tak samo. W razie co opchnę PL-ke na Allegro i kupie ANG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wspomnę o tym, że dodatki do Fallouta 3 nie działają i, że na jego polską wersję było trzeba czekać sporo, a teraz na AC.

Fabuła podobno całkowicie się trzyma kupy i nikt nie zauważył żadnych braków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empiku dzisiaj kupiłem Białe EK za 250zł! Jak ktoś ma blisko do empiku, to by nie czekać na przesyłkę to niech idzie do sklepu. :) Supcio ta figurka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 19:01, Albii napisał:

W Empiku dzisiaj kupiłem Białe EK za 250zł! Jak ktoś ma blisko do empiku, to by nie czekać
na przesyłkę to niech idzie do sklepu. :) Supcio ta figurka ^^


!!!!!111oneoneone
A ja czekam jak frajer na dostawę :/
Ale dobra, już doczekam do 9, chyba ze przeloza, to ewentualnie sie wsciekne i pojde do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oni są niepoważni gre zamówiłem w pre orderze i dzownie do nich i mówią że 9 grudnia dopieor wysyłają, czy orientuje się ktoś czy można anulować zamówienie jak sie płaci przy odbiorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 19:39, owca95 napisał:

oni są niepoważni gre zamówiłem w pre orderze i dzownie do nich i mówią że 9 grudnia
dopieor wysyłają, czy orientuje się ktoś czy można anulować zamówienie jak sie płaci
przy odbiorze?


Na pewno jest opcja anuluj w statusie zamówienia w twoim profilu na empik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jedną z zagadek o "prawdzie" POCZĄTEK SPOILERA jedna z zagadek to " swą mocą ścinał wrogów" i jest 10 obrazków i trzeba wybrać 5 i nie wiem jakie to.A są np: Król Artur , Karol wielki itp proszę o odpowiedź. KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie dam Ci gotowego rozwiąznia, ale w polskiej wersji ta zagadka jest banalna ;]. Dam Ci kolejną zagadkę. Wskazówką jest jedno ze słów które dałeś w cudzysłowie..."Swą mocą ścinał wrogów". Teraz tylko pomyśl z jakim przedmiotem na zdjęciach może się wiązać to słowo, a jeśli nadal będziesz miał problem to napisz.



BTW. Jest opcja spoiler podczas pisania postów. Wystarczy że zaznaczysz tekst i klikniesz na ten przycisk, a zrobi się coś takiego co jest wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 21:13, Diverso napisał:

Spoiler

Nie dam Ci gotowego rozwiąznia, ale w polskiej wersji ta zagadka jest banalna ;].
Dam Ci kolejną zagadkę. Wskazówką jest jedno ze słów które dałeś w cudzysłowie..."Swą
mocą ścinał wrogów". Teraz tylko pomyśl z jakim przedmiotem na zdjęciach może
się wiązać to słowo, a jeśli nadal będziesz miał problem to napisz.



BTW. Jest opcja spoiler podczas pisania postów. Wystarczy że zaznaczysz tekst i klikniesz
na ten przycisk, a zrobi się coś takiego co jest wyżej.

Wiem że jest taka opcja ale źle robiłem sry.

Spoiler

Z tym ścinał to wiem że to miecz


A tak poza tym gra mi się bardzo podoba jest wiele więcej do robienia niż w jedynce a dotego fabuła ładnie się rozbudowuje.Jestem tera w teraźniejszości pomiędzy Florencją Wenecją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w grobowcu jakiegoś tam gostka i mam tam napisane tajemnica kogoś tam, kończyło się jego nazwisko na inho, chyba.

Spoiler

Tam w jednym miejscu się zatrzymałem, byłem w tych pomieszczeniach gdzie woda, potem wszedłem przez taki jakby "komin" wyżej, wrzuciłem jednego strażnika na dół do tej wody i nie wiem co tam mam zrobić, jak dostać się dalej. Kojarzysz coś ?



Ja też mam problem z odblokowaniem jednego nagrania, dokładniej swojego pierwszego.
Spoiler

Mam do wyboru chyba 10 mitycznych scen i muszę z nich wybrać 5. Jest tam między innymi narodziny Wenus, sąd kogoś tam, obraz z rajskiego ogrodu gdzie wąż kusi Adama i Ewę i takie tam. Nie kumam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po długich poszukiwaniach udało mi się na YT znaleźć filmik i wiem już co i jak, co nie zmienia faktu, że z rozszyfrowaniem mam jeszcze problemy... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z którym dałeś sobie radę? Z pierwszą cześcią posta, czy z drugą? Jeśli chodzi o pierwsze, to musiałbyś mi napisać dokładnie kogo to grobowiec, bo po opisie nie kojarzę, a to drugie to obrazy

Spoiler

gdzie jest "Zakazany owoc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, skończyłem grę (końcówka jeszcze głupsza, niż w części pierwszej) i muszę potwierdzić przedstawione kilka postów wyżej stwierdzenie nt. polityki Ubi wobec DLC. Nie będę zamieszczał żadnych części samochodowych, wystarczy powiedzieć, że sekwencje DNA 12. i 13. są ewidentnie i bezczelnie wycięte z gry, by zwyczajnie wyciągnąć więcej kasy. Było pytanie, czy fabuła wobec tego trzyma się kupy? Odpowiem ,że tak, trzyma się kupy, ale dlatego, że w końcu fabuła ma jakby formę życioryso - pamiętnika. Więc po prostu zrobiono filmowe "xxx lat później", a wydarzenia pomiędzy (wycięte) streszczono w dwóch zdaniach, (owo streszczenie zgadza się z ostatnimi newsami nt. zawartości DLCs, np. tu: http://www.cdaction.pl/news-10170/ubisoft-zapowiada-dlc-do-assassins-creed-ii-beda-dwa-oba-wagi-ciezkiej.html ) czym dano do zrozumienia, że są, ale udostępnione będą później, za ekstra kaskę z naszych kieszeni ofkors.
To była pierwsza rzecz, a druga - kto nie wybulił kasy na czarną edycję, może zapomnieć o ukończeniu gry w 100%. Trzy dodatkowe zadania z niej brane są pod uwagę w tej kwestii w każdym wydaniu gry. Czyli jakoś tak - choć nie masz już nic więcej do zrobienia, to i tak nie masz 100%, bo w innych edycjach są questy, ale nikogo nie obchodzi to, że nie możesz ich zrobić, bo w Twojej, tej gorszej, ich nie ma. To Twoja wina - bo - znowu - nie zapłaciłeś tyle, ile powinieneś, kupując TYLKO podstawową wersję.
To jest jakieś chore. Nawet Bethesda z trzecim Falloutem nie zrobiła czegoś takiego.
Teraz, jeżeli Ubi będzie chciało, bym zapłacił np. 2 razy po 40 zeta za dwa wycięte zawczasu fragmenty gry, każdy np. na 1,5 h (średnia długość jednej sekwencji) - to mogą mnie w d*** pocałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 10:36, Siriondel napisał:

Teraz, jeżeli Ubi będzie chciało, bym zapłacił np. 2 razy po 40 zeta za dwa wycięte zawczasu
fragmenty gry, każdy np. na 1,5 h (średnia długość jednej sekwencji) - to mogą mnie w
d*** pocałować.


0_o? Ale beton. A wersja eng zawiera 12 i 13 rozdział? Bo może podaruje sobie wersję PL na rzecz właśnie angielskiej, jeżeli takowa posiada wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ty... wszystkie są "ogolone" Po za tym jakby mogło w polskiej nie być tych sekwencji i miały być DLC jak nie ma polskiego Live ? ;p

Co do tego 100% gry to ja jakoś nie widziałem w statystykach niczego związanego, z dodatkowymi mapami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazlem kod kreskowy na montegori ( czy jakos tak) i mam 10 mitycznych obrazów. I zanic nie mogę znaleść wspólnej cechy, patrze tyllko 5 orazów ma drzewa to zaznaczam i znowu nie, 5 obrazów ma postaci klęczące znów nie. Ktoś to zrobił i wie jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie gdzie można wpisać kod na bonusową lokacje z pre-ordera? W opcjach w menu startowym nic takiego nie ma.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować