Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2009 o 21:20, Albii napisał:

Chodzi Ci o Uplay, który jest wycięty w 100% ? Co za tym idzie niby nie ma lokacji z
kolekcjonerki, ale ja od początku gry miałem te bajery z uplay, więc to chyba znaczy,
że i od razu lokacja też jest, bo przecie na opakowaniu pisało o lokacji. ;)

co do tej kokacji napisałem przed chwilą do UBisoftu dlaczego nie ma go w pudełku itd ;) zobaczymy jaka bedzie odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 21:29, Cha0tizz napisał:

Masz już grę?

Yep. Z empiku biała EK w dzień premiery i to w dodatku przypadkowo kupiona. xD

>Dobra jest?
Cudo! Jak dla mnie gra roku, niech się walą z tym modernłoferem. ;)

>Nie przycina (bo i takie plotki krążyły)? ;P
Po tych ponad 10h grania idealna płynność, a jak na xboxie idealna płynność to i na PS3 tym bardziej powinna być. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ejj mam problem znalazlem ta

Spoiler

zaczyfrowana wiadomosc i nie moge dopasować obrazów... słowo klucz do scinali... moze ktos pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 22:04, Diverso napisał:

Pomóc może. A powiedz mi Miodusie, czym się najlepiej głowy ścina oprócz toporów hm?
;]

czyli mam wybrac postacie z mieczami ;>

edit poradziłem juz sobie ;d ;p

kurde znowu ;/ a ze słowem Podparta ? x]

mam juz xD dzieki za odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobiłem wszystko w trakcie gry, ale że po skończeniu fabuły gramy dalej, wydaje mi się, że spokojnie będziesz mógł to sobie wszystko dokończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> a jak na xboxie idealna płynność to i na PS3 tym bardziej powinna być. :)

Nie ma takiej na PS3. Mapa klatkuje i wyraźnie to widać, a gra trzyma płynność na styk. A jeżeli zacznie dziać się zbyt wiele (np. podetniesz długą bronią z 8 - 10 osób, albo jak zrobi się gorąco) - jest pokaz slajdów.

> ale że po skończeniu fabuły gramy dalej, wydaje mi się, że spokojnie będziesz mógł to sobie wszystko dokończyć.

Właśnie tak. Można zrobić wszystko, zebrać wszystko (ja po skończeniu gry zrobiłem piórka) i powtórzyć wszystkie drugorzędne wspomnienia. Jest tylko jeden wyjątek, ważny dla łowców osiągnięć/trofeów - Fly Swatter można zrobić tylko raz w ciągu gry, jeżeli przeoczy się, nie zrobi się calaka, nie przechodząc gry raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 14:35, Pietruszex napisał:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49452 Powiem krótko jestem wkurzony, specjalnie
kupiłem grę w gram.pl żeby mieć kod na dodatkową lokację i jeszcze brak Uplay, szkoda
słów ;d.

Nie chce Ci nic mówić;P ale wszystkie te dodatki są automatycznie wgrane już w polską kopię gry... więc nie potrzebujesz narazie uplayu...Musieli pogrzebać coś w kodzie bo dodatki są już w grze i nie trzeba ich pobierać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 06:57, Siriondel napisał:

Nie ma takiej na PS3. Mapa klatkuje i wyraźnie to widać, a gra trzyma płynność na styk.
A jeżeli zacznie dziać się zbyt wiele (np. podetniesz długą bronią z 8 - 10 osób, albo
jak zrobi się gorąco) - jest pokaz slajdów.

No to współczuję graczom grającym na PS3.

Ale ten, acziv za kopnięcie strażnika lecąc na maszynie latającej trudny jest ? ;p Tzn. łatwo go nie wykonać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 15:56, Albii napisał:

> Nie ma takiej na PS3. Mapa klatkuje i wyraźnie to widać, a gra trzyma płynność na
styk.
> A jeżeli zacznie dziać się zbyt wiele (np. podetniesz długą bronią z 8 - 10 osób,
albo
> jak zrobi się gorąco) - jest pokaz slajdów.
No to współczuję graczom grającym na PS3.

Ale ten, acziv za kopnięcie strażnika lecąc na maszynie latającej trudny jest ? ;p Tzn.
łatwo go nie wykonać ? :D

Nie, obniżasz trochę lot i wlatujesz w gościa tuż po starcie. Jeden wystarczy i aczik złapany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować