Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2009 o 23:14, noobie napisał:

ten drugi teaser, czy też pierwszy trailer to usłyszałem dokładnie ''holiday''...


W sumie Listopad to już prawie święta, więc te kilkanaście dni to żadna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 14:43, Arkads napisał:

W sumie Listopad to już prawie święta, więc te kilkanaście dni to żadna różnica.

Tylko że holiday może znaczyć też wakacje.

No ale nie wiem może się mylę. Tak czy inaczej gra dobrze się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 14:49, Arkads napisał:

Byłoby summer. Holiday to święta.

właściwie to summer to tak bardziej po amerykańskiemu... Angielski to Hollidays, przynajmniej ja rzadko słyszałem summer jeśli ktoś wypowiadał się o wakacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 17:24, Erunn0 napisał:

Wyciekł taki oto trailer
http://www.youtube.com/watch?v=v9-ZNgm0j7I
Miłego oglądania... ;]


Nie jest on może strasznie długi - ale jedyne co najlepiej (moim zdaniem) widać - to to ze Ezio porusza się o wiele szybciej i "lżej" od Altaira, i ma takie bardziej "kocie ruchy". A jeżeli gra ma wyjść jesienią to za pewne nie długo winien się pojawić normalny trailer ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 17:31, Kur0 napisał:

Nie jest on może strasznie długi (...)

Na moje oko jest to jedynie fragment pełnego zwiastunu, który najprawdopodobniej zobaczymy na targach E3. Ale faktycznie Ezio porusza się o wiele szybciej od swojego pradziadka Altaira. Bardziej dynamiczna rozgrywka? Czemu nie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 21:43, Aqrelon napisał:

. Przy okazji, pod koniec filmiku można zobaczyć nowe działanie ukrytego ostrza, niezbyt
ciche, ale ciągle skuteczne.


Ahh cos czuje ze to bedzie bardzo mila zabawka, i owiele lepsza od tych nozy do zucania. I z tego co widze to wywnioskowac faktycznie mozna iz Ezio bedzie mial na pewno bardziel mily i zartobliwy (wiem wiem troche zle okreslenie) charakter od Altaira - jak wiadomo (albo i nie) to jednak Altair byl takim "zimnym draniem" i zdawalo sie ze nie ma uczuc. I ciekawi mnie jak wygladala jego rola ojca, badz jak to wygladalo u Assassynow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 21:43, Aqrelon napisał:

Na GameTrailers pojawił się (póki co nieoficjalnie) pełny trailer AC2, znaleźć go można
pod tym linkiem: http://www.gametrailers.com/user-movie/assassins-creed-2-full-e3/319515
. Przy okazji, pod koniec filmiku można zobaczyć nowe działanie ukrytego ostrza, niezbyt
ciche, ale ciągle skuteczne.

To będzie bardzo przydatna zabawka tyle że jak widać na filmiku powolna w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu nowego trailera jestem pod wrażeniem nowe rodzaje ciosów postacie przekupywanie pań aby zaciągnęły tego kolesia do tańca no i ten cykl dnia i nocy oraz nowe działanie ukrytego ostrza coś wspaniałego to będzie hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas konferencji Sony na E3 został pokazany gameplay z AC2, i jeśli ktoś oglądał to jak wam się podobało? Jak dla mnie zapowiada się świetnie, double kille z ukrytych ostrzy (dwóch oczywiście), możliwość złapania i wyrzucenia przeciwnika bez konieczności stawania na dach, nawet maszyna latająca, która wcale nie wydaje się jakimś przegięciem wielkim (z tego co mi się wydaje, trzeba będzie nią przelatywać nad ogniskami, aby utrzymać się w powietrzu), do tego poprawiona grafika (oby tylko nie przegięli z wymaganiami). Jeśli tylko nie będzie tak bardzo nudzić jak jedynka, to może być gra tego roku (a jeśli nie to będzie w pierwszej trójce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 22:22, Aqrelon napisał:

Podczas konferencji Sony na E3 został pokazany gameplay z AC2, i jeśli ktoś oglądał to
jak wam się podobało?

REWELACJA :D
>Jak dla mnie zapowiada się świetnie, double kille z ukrytych ostrzy

Dnia 02.06.2009 o 22:22, Aqrelon napisał:

(dwóch oczywiście),

wyglada to rewelacyjnie na poczatku dziwiłem sie po co az 2 ostrza ale teraz widze ze jest to strzał w 10 ;D

Dnia 02.06.2009 o 22:22, Aqrelon napisał:

możliwość złapania i wyrzucenia przeciwnika bez konieczności stawania
na dach

i do tego jescze jak jestesmy w stogu siana to mozemy wciagnac tam goscia jesli zacznie szukac

Dnia 02.06.2009 o 22:22, Aqrelon napisał:

nawet maszyna latająca, która wcale nie wydaje się jakimś przegięciem wielkim
(z tego co mi się wydaje, trzeba będzie nią przelatywać nad ogniskami, aby utrzymać się
w powietrzu),

wystarczy wlecieć w ciepłe powietrze wtedy zacznie sie unosić bez niego stopniowo opada
>do tego poprawiona grafika (oby tylko nie przegięli z wymaganiami). Jeśli

Dnia 02.06.2009 o 22:22, Aqrelon napisał:

tylko nie będzie tak bardzo nudzić jak jedynka, to może być gra tego roku (a jeśli nie
to będzie w pierwszej trójce).

najbardziej podobało mi się jak zabił cel i obraz zaczoł sie rozpadać do okoła
gra rewelacyjna kasa juz odłozona czekam na premiere ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, wygląda bardzo fajnie. Dalej trochę wkurza mnie, że Ubi poszedł na łatwiznę i nie ma walki z kilkoma żołnierzami naraz (trzeba by wziąć po uwagę ich losowe ustawienie, wyprowadzane przez nich ciosy... strasznie dużo roboty - to fakt). Ale to nic - zgadzam się, że jeśli gra nie będzie nudzić (a jedynka nudziła tak, że mimo fajnych rozwiązań technicznych, dałem sobie z nią spokój po pierwszych dwóch zabójstwach) - wyjdzie hicior.
Śmiesznie oglądać, jak Altair... tfu... asasyn o trudnym do zapamiętania imieniu morduje faceta w miejscu, gdzie byłem i oglądałem własnymi oczyma ;D (Inna sprawa, że Pałac Dożów trochę wewnątrz przerobili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię nowego asasyna to Ezio, co kojarzy mi się tylko z naszym rodzimym Edziem i tak też chyba będą na niego wołać w Polsce :) Na pierwszy rzut oka wygląda jak Altair (tak BTW - oni są ze sobą spokrewnieni?), ale po dokładniejszych oględzinach widać nowy asasyn ma więcej zdobień na szacie co średnio mi się podoba. Wydaje mi się, że taki strój będzie go niepotrzebnie wyróżniał w tłumie, co widać już na trailerze. A może wręcz przeciwnie? Zobaczymy. Spodobało mi się również rozwiązanie z bombami dymnymi. Takie widowiskowe zejście ze sceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 23:35, Sandro napisał:

Imię nowego asasyna to Ezio, co kojarzy mi się tylko z naszym rodzimym Edziem i tak też
chyba będą na niego wołać w Polsce :) Na pierwszy rzut oka wygląda jak Altair (tak BTW
- oni są ze sobą spokrewnieni?),

tak to jest jego pra pra pra pra... wnuk ;p
>ale po dokładniejszych oględzinach widać nowy asasyn

Dnia 02.06.2009 o 23:35, Sandro napisał:

ma więcej zdobień na szacie co średnio mi się podoba. Wydaje mi się, że taki strój będzie
go niepotrzebnie wyróżniał w tłumie, co widać już na trailerze.

nie koniecznie sam widzisz ze sa tam imprezy bale maskowe wiec mozna wtopić sie w tłum ;)
>A może wręcz przeciwnie?

Dnia 02.06.2009 o 23:35, Sandro napisał:

Zobaczymy. Spodobało mi się również rozwiązanie z bombami dymnymi. Takie widowiskowe
zejście ze sceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem gameplay raz, drugi, trzeci i stwierdzić muszę ACII od jedynki niewiele się różni, Altaira wymienili na Edzia z włoskim akcentem, noszącego kawałek szmaty na lewym ramieniu zamiast normalnego płaszcza. Dali do zabawy lotnię, dwa sztylety i zasłonę dymną a''la ninja lecz nadal nie pokazali nic ponad schemat z jedynki. Walka nadal jest toczono z jednym przeciwnikiem, a ludzie na ławce nie reagują gdy Edzio morduje pół metra od nich człowieka, i najlepsze: niech mi ktoś powie w jaki sposób lotnia znalazła się na czubku wieży gdzie nie ma możliwości jej wniesienia, oraz dlaczego noc zamienia się w dzień w trzy sekundy?
Ok, czepiam się ale po przerażająco nudnej jedynce mam ochotę zagrać w coś dopracowanego, a od AC II oczekuję by gameplay i fabuła była na równym, jak nie wyższym poziomie co szata graficzna, bo właśnie jedynka była taką pięknie prezentującą się marketingową wydmuszką, której nie chciało mi się nawet ukończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 14:31, rzuf-malachor napisał:

ludzie na ławce nie reagują gdy Edzio morduje pół metra od
nich człowieka

Reagują ;) Jakbyś się przyjrzał to byś zobaczył, że dla niepoznaki jeden z siedzących podtrzymuje trupa, aby nie było widać, że nie żyje :P.

Dnia 03.06.2009 o 14:31, rzuf-malachor napisał:

niech mi ktoś powie w jaki sposób lotnia znalazła się na czubku wieży gdzie nie ma możliwości jej wniesienia,

Tego rzeczywiście można się czepiać, ale należy pamiętać, że to tylko gra, nie należy się spodziewać jakiś super realnych rozwiązań.

Dnia 03.06.2009 o 14:31, rzuf-malachor napisał:

oraz dlaczego noc zamienia się w dzień w trzy sekundy?

Na potrzeby prezentacji ;p (mam taką nadzieje).

Dnia 03.06.2009 o 14:31, rzuf-malachor napisał:

Ok, czepiam się ale po przerażająco nudnej jedynce mam ochotę zagrać w coś dopracowanego,
a od AC II oczekuję by gameplay i fabuła była na równym jak nie wyższym poziomie co szata
graficzna, bo właśnie jedynka była taką przepiękną lecz pustą wydmuszką której nie chciało
mi się nawet ukończyć.


Wszyscy tego oczekują od sequela. Ja mam nadzieje, że Ubi się postara i po AC1 wyda grę dopracowaną i bardziej rozbudowaną, aby nie było znowu tak, że w każdym mieście robimy praktycznie to samo, bez większych różnic. Oby tylko nie zmarnowali tej szansy, bo jeśli tym razem znowu wydadzą grę nudną, to mało kto zainteresuje się trzecią częścią (bo z tego co pamiętam, AC ma być trylogią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem właśnie po GamePlay i po trailerze. Gameplay,gra zbytnio się nie różni od poprzedniczki ale po co ulepszać coś co już jest piękne? Nie wiadomo jedynie coś o tych pobocznych quest''ach. A co do trailera,to wiadomo,miodzio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 22:14, Infes napisał:

A ja jestem właśnie po GamePlay i po trailerze. Gameplay,gra zbytnio się nie różni od
poprzedniczki ale po co ulepszać coś co już jest piękne? Nie wiadomo jedynie coś o tych
pobocznych quest''ach. A co do trailera,to wiadomo,miodzio ;)

Znów pojawią się templariusze, a te niby "nudne" podsłuchiwania i napaście znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować