Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Człowieku co Ty mi radzisz, proszę Cię ;]. I''m the master of the Assassin, tylko jeszcze pałac Dożów bodajże stoi dla mnie zamknięty, ale w końcu się tam wedrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 12:48, NeMo-PL napisał:

Ja już jestem takim fanem AC2 że przechodzę grę drugi raz :)


Ja jeszcze jedynki nie przeszedłem, a chcę drugi raz ją przejść :D To ciekawe co będzie z 2-ką która jest o wiele lepsza od poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo, dużo, dużo lepiej jest. Jak to w kółko powtarzam, to jest dwójka z poprawionymi wszystkimi wadami jedynki, bądź usuniętymi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem Wenecję i mam już komplet kodów i piórek (51). Teraz pora na resztę.
PS. Jeden kod (obiekt 16), pod mostem w Wenecji, taki pająk, nie wiem czemu ale nie mogłem nic zrobić (rozwiązywać jakiejś zagadki, nic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 16:22, Kaucz napisał:

Pytanko, jak zrobić trophy: Assassin For Hire ? Gram już tyle czasu i żadnego
celu nie widziałem.

Trzeba wykonać zabójstwo na zlecenie dla Medyceusza. Na mapie jest to zaznaczone jako celownik bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 16:28, Dandelion1 napisał:

> Pytanko, jak zrobić trophy: Assassin For Hire ? Gram już tyle czasu i żadnego

> celu nie widziałem.
Trzeba wykonać zabójstwo na zlecenie dla Medyceusza. Na mapie jest to zaznaczone jako
celownik bodajże.

W jakim to mieście bo np. w Wenecji takiego nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 16:39, Kaucz napisał:

W jakim to mieście bo np. w Wenecji takiego nie widze.

W każdym. Po wydarzeniach z 26 Kwietnia 1478 otrzymujesz możliwość zabijania wyznaczonych celów dla Lorenza w ramach kontraktów. Zlecenia dostajesz przez gołębie - klatki są oznaczone ikoną "bull''s eye" na mapie. Z kolejnymi wspomnieniami odblokowujesz kolejne zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 16:53, Siriondel napisał:

> W jakim to mieście bo np. w Wenecji takiego nie widze.
W każdym. Po wydarzeniach z 26 Kwietnia 1478 otrzymujesz możliwość zabijania wyznaczonych
celów dla Lorenza w ramach kontraktów. Zlecenia dostajesz przez gołębie - klatki są oznaczone
ikoną "bull''s eye" na mapie. Z kolejnymi wspomnieniami odblokowujesz kolejne zlecenia.


Czy te zabójstwa trwają w nieskończoność? Bo w jednym mieście, nie pamiętam którym, już nie mam takiej możliwości, lub jej nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 15:36, Albii napisał:

Dużo, dużo, dużo lepiej jest. Jak to w kółko powtarzam, to jest dwójka z poprawionymi
wszystkimi wadami jedynki, bądź usuniętymi. ;)


Ty masz fajnie, bo już grasz/łeś, a ja muszę czekać na wersję PC. No i jeśli będzie EK AC 2 na PC z pewnością kupię :D. W sumię to będzie pierwsze EK xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 18:26, DambialkoX napisał:

Ty masz fajnie, bo już grasz/łeś, a ja muszę czekać na wersję PC. No i jeśli będzie EK
AC 2 na PC z pewnością kupię :D. W sumię to będzie pierwsze EK xD.


Jeśli chcesz czarną to będzie na aukcji http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=465765&order=n&change_view=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 12:48, NeMo-PL napisał:

Ja już jestem takim fanem AC2 że przechodzę grę drugi raz :)

Ja AC1 przeszedłem 6 razy :D. Do AC2 musze mieć więcej spokoju, zabiore się drugi raz za to w ferie zimowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 20:45, noobie napisał:

> Ja już jestem takim fanem AC2 że przechodzę grę drugi raz :)
Ja AC1 przeszedłem 6 razy :D. Do AC2 musze mieć więcej spokoju, zabiore się drugi raz
za to w ferie zimowe :)

AC1 było na tyle krótkie i proste, że dało się przejść je wiele razy. Też w pełni dokończyłem jedynkę coś koło siedmiu razy i zastanawiam się czy z dwójką tak samo nie poczynić.

Przyznam szczerze, że kodeks ciekawie się czyta...
A nie wie ktoś może czy jest możliwość wejścia po raz kolejny do tej krypty/podziemi w Willi? Grałem na słabym TV i niewiele przeczytałem z tych tablic. Teraz mam już lepszy sprzęt i nie wiem czy muszę zaczynać nową grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 21:18, ZO_S_O napisał:

> > Ja już jestem takim fanem AC2 że przechodzę grę drugi raz :)
> Ja AC1 przeszedłem 6 razy :D. Do AC2 musze mieć więcej spokoju, zabiore się drugi
raz
> za to w ferie zimowe :)
AC1 było na tyle krótkie i proste, że dało się przejść je wiele razy. Też w pełni dokończyłem
jedynkę coś koło siedmiu razy i zastanawiam się czy z dwójką tak samo nie poczynić.

Myśle, że z dwójką warto. Ja to zrobie dla samej muzyki, bo była świetnie dobrana do odpowiednich momentów. Lecz drugim razem, raczej szybciej będę robił wątek fabularny niż wchodzenie na wierze zbieranie piórek i zabawę w szukanie zagadek obiektu 16...

Dnia 05.01.2010 o 21:18, ZO_S_O napisał:

Przyznam szczerze, że kodeks ciekawie się czyta...
A nie wie ktoś może czy jest możliwość wejścia po raz kolejny do tej krypty/podziemi
w Willi? Grałem na słabym TV i niewiele przeczytałem z tych tablic. Teraz mam już lepszy
sprzęt i nie wiem czy muszę zaczynać nową grę.

Niestety, ale tym razem twórcy gry pozostawili nam otwarty świat po zakończeniu gry, kosztem tego, że nie da rady wejśc w stare DNA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 21:18, ZO_S_O napisał:

/ciach/

Możesz. To wspomnienie dodatkowe, a takie można normalnie powtarzać z poziomu pulpitu Animusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2010 o 21:18, ZO_S_O napisał:

A nie wie ktoś może czy jest możliwość wejścia po raz kolejny do tej krypty/podziemi
w Willi?

Ale to jest nagroda z Uplay. Na pewno można tam jeszcze raz wejść, przynajmniej tak mi się zdaje. Dokładniej to jest grobowiec rodziny Autidore, czy jak się pisze te nazwisko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować