Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2010 o 18:26, Diverso napisał:

Też ściągam, i z tego co zauważyłem, to dorzucają jakieś dodatkowe wdzianko dla Ezia.


Nie nowe tylko to jest pancerz Altaira, który otrzymujesz po zebraniu wszystkich pieczęci z grobowców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 19:42, Diverso napisał:

Łeee. To co oni napisali, że "unique Ezio outfit"?

Aha xD To ja myślałem, że ty piszesz o tym filmie co link jest na poprzedniej stronie :) Jak gdzieś to przeczytałeś to sorry za wprowadzanie w błąd. Totalne nieporozumienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlc przeszedłem zajeło jakieś 40min moze mniej. Inni mogą być zawiedzeni a inni nie :) mi sie bardzo podobał a latanie po całym mieście na maszynie leonarda bez limitów wypas :D

edit.
Jakby inni pytali DLC na PL ver. działa bez problemu, w dodatku są pl napisy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wersję PC ale ... czy tylko mi się wydaje że druga część ma o wiele słabszą grafikę od jedynki?
nie wiem ... w dwójce wszystko jest takie ... rozmyte,szaro bure i mało szczegółowe ... a może to wina jakości filmików z gry?
mimo wszystko ciągle mam wrażenie że jedynka była dużo ładniejsza i bardziej szczegółowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam szczęka nie opadła, ale miałem problemy by ją zamknąć. To było w przepięknej dzielnicy karnawałowej. To było po prostu piękne. Bawiący się ludzie, fajerwerki, całe te oświetlenie i piękne budynki. Coś wspaniałego. ;) Full HD rulez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 23:16, NeMo-PL napisał:

Jakby inni pytali DLC na PL ver. działa bez problemu, w dodatku są pl napisy. ;)

Jak to? Czemu więc na portalach wypisują głupoty, że DLC nie będzie działało z polską wersją gry? I to jeszcze ponoć Ubisoft Polska oficjalnie potwierdziło. Nie rozumiem całej sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 16:32, Albii napisał:

O Boziu... Na Ps3 działa, na Xboxie nie. ;)

Aha :) Na swoje usprawiedliwienie mam fakt, iż myślałem, że NeMo pisze o Xboxie ;)
Ale mimo wszystko dzięki za wprowadzenie w sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się premiera AC2 na PC, dzięki czemu ujawniono wiele faktów związanych z wersją na PC. Szukam osoby, która byłaby chętna pomóc uzupełnić FaQ o AC2 na PC.

!! Chętnie posłucham, co można by umieścić w aktualizacji na temat PC i konsol. !! ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę, znalazło się parę osób do pomocy i mam już kawałek tekstu, ale przydałyby się jakieś sugestie, co w tym FaQ powinno się znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 16:36, Albii napisał:

Ponawiam prośbę, znalazło się parę osób do pomocy i mam już kawałek tekstu, ale przydałyby
się jakieś sugestie, co w tym FaQ powinno się znaleźć...

Można by było napisać np. coś o DLC, które mają być już zaimplementowane w wersję PC - chociaż to jest raczej nie istotne... W zasadzie wszystko co można było napisać jest już napisane w FAQ na konsolę ;) Oczywiście dodatkowo dopisze się wymagania sprzętowe itp, ale na to już pewnie sam zdążyłeś wpaść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie w polskiej wersji nie ma, ale w angielskiej jest i lud może z tego korzystać, więc niech dowie się co ten Uplay daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FaQ do Assassin''s Creed II, by Albii & Bracio & Sule V. 1.1


Informacje ogólne:


Czy osiągnięcia/trofea w tej grze są trudne ?
Nie, nie są trudne. Każdy gracz jest w stanie je wykonać, nie wymagają zbyt dużo umiejętności, jedynie zbieractwo wymaga poświęcenia trochę czasu.

Czemu w grze nie ma sekwencji 12 i 13 (przenosimy się od razu z 11 do 14)?:
Pierwotnie sekwencje 12 i 13 miały ukazać się w podstawce, ale Ubisoft je wyciął i postanowił wydać jako dodatek DLC.

Ile zajmuje przejście gry?
Przejście gry zajmuje od 20 do 30 godzin, zależy od tego czy robimy także zadania poboczne, szukamy piórek, wykonujemy osiągnięcia/trofea. Samo przejście wątku głównego zajmuje około 15- 20 godzin.

Czy po ukończeniu wątku głównego gry można swobodnie grać?:
Oczywiście, można swobodnie eksplorować świat, robić aczivmenty, kończyć poboczne misje i inne rzeczy.

Z czego składają się poszczególne Edycje Kolekcjonerskie ?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47501&pid=933

Na czym polega ekonomia w AC2?
Nasz postać jest w posiadaniu „twierdzy”, czyli takiego miasteczka. Za zdobyte pieniądze możemy remontować i ulepszać budynki w miasteczku oraz stawiać nowe. Czym wyższa wartość wioski i naszej willi, która znajduje się w naszej wiosce, tym więcej pieniędzy zarabiamy. Każda przyniesiona rzecz do naszej willi, czyli obrazy, bronie, zbroje itd. zwiększa jej wartość.
Najlepsze wyjaśnienie znajdziecie tutaj: http://tvgry.pl/?ID=719

Co to jest Uplay?
Uplay jest to system nagród stworzony przez Ubisoft. System ten na razie znajduje się w fazie beta i skorzystają z niego takie gry jak Assassin’s Creed II, Splinter Cell: Conviction oraz R.U.S.E.

Za wykonane zadania, gracz otrzyma specjalne punkty „Uplay Win Units”, za które będzie można odblokować nagrody, takie jak specjalne przedmioty, stroje, lokacje (np. w AC II – dodatkowa liczba noży do rzucania, strój Altamira z pierwszej części AC).

Usługa Uplay nie jest dostępna w Polsce, jednak wszystkie nagrody na konsolach Xbox 360 i PS3 są automatycznie odblokowane od początku.


Polska wersja gry:


Podobno w Polskiej wersji gry coś jest wycięte:
W polskiej wersji gry usługa Uplay została w 100% wycięta. Na szczęście wszystko co zdobywa się w Uplay jest dostępne w grze od początku.


Kupiłem EK w wersji PL ale w środku nie znalazłem kodu na dodatkowe lokacje:
W polskiej wersji Uplay, przez któe aktywuje się lokacje zostało wycięte. Lokacje z EK od razu znajdują się w grze.


Znajdźki - przedmioty które szukamy w grze:


Podczas gry natknąłem się na kufry ze złotem, co one dają ?:
Te kufry ze złotem, to najzwyklejsze skarby. Dają one tylko złoto.

Położenie piórek:
http://www.achievementhunter.com/games/guides/ac2/index.php

Rozwiązania zagadek w nagraniach obiektu 16:
http://www.gamesradar.com/f/assassins-creed-ii-glyphs-and-statuettes-guide/a-20091120161944695091/p-4#puzzle1

Położenie nagrań obiektu 16:
http://www.gamesradar.com/f/assassins-creed-ii-glyphs-and-statuettes-guide/a-20091120161944695091


Osiągnięcia/Trofea:


Mam problem z osiągnięciem/trofeum:
http://www.onlinecenter.pl/Poradniki-Xbox-360/Assassin-s-Creed-II.html

Czy są jakieś osiągnięcia/trofea, które można pominąć ?
Jest, nazywa się „Fly Swatter”/”Packa na muchy” można go zdobyć w sekwencji nr.8 Możliwe, że w jednym z DLC też będzie można zdobyć to osiągnięcie, bo będziemy mogli znowu skorzystać z latającej maszyny, ale nie wiadomo, czy też będzie je zaliczało.


Wersja PC:


Kiedy będzie premiera AC2 na PC ?

Data premiery:
Polska: 04.03.2010
USA: 16.03.2010

Czy gra ruszy na moim komputerze ? Jakie są wymagania sprzętowe ?

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor: Core 2 Duo 1.8 GHz lub Athlon X2 64 2.4 GHz
Pamięć operacyjna: 1.5 GB dla Windowsa XP, 2 GB dla Windowsa Vista/7
Karta grafiki: 256 MB (kompatybilna z DirectX 9 i Shader Model 3.0)
Dysk twardy: 8 GB
System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

Procesor: Core 2 Duo E6700 2.6 GHz lub Athlon 64 X2 6000+
Karta grafiki: GeForce 8800 GT lub Radeon HD 4700
Dodatki: rekomendowany kontroler z Xboksa 360

Obsługiwane karty grafiki:
ATI Radeon X1950, HD 2000/3000/4000/5000
Nvidia GeForce 7/8/9/100/200

Jakie edycje gry będą dostępne w Polsce ?

W Polce będą możliwe do nabycia dwie wersje gry:
- zwykła (gra + instrukcja) - 129,90 zł
- White Edition (gra + instrukcja + dodatkowa misja, utworzona specjalnie dla tej wersji + figurka Ezio - 20 cm) - 159,90 zł

Czy PC''towcy dostaną coś za to, że musieli tyle czekać na premierę ?

W skład gry na PC wejdą DLC, za które użytkownicy konsol musieli zapłacić, tzn. Battle of Forli i Bonfire of the Vanities.

Od Albiego: Tak dokładniej, to są dwie wycięte sekwencje z gry. Czyli PC''towcy dostaną po prostu całą grę, w której niczego nie wycinano by zarobić.

Wszelkie sugestie, pomysły itd. mile widziane. Jakby ktoś chciał pomóc w rozwijaniu i ulepszaniu FaQ to proszę o kontakt ze mną(namiary na GS''ie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto zaktualizowana wersja FaQ, macie jakieś pomysły, co można jeszcze poprawić, albo dodać ? Jak nie, to do moderatora o podmianę przyklejonych postów. ;)

ps: Dwa posty ze zrozumiałych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować