Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2010 o 22:50, donard napisał:

Udało mi się tanio kupić koszulkę :D http://www.allegro.pl/show_item.php?item=919599654

Pal licho, ze prawie dwa razy taniej niż ja, Ty masz naklejki! ;P Skandal normalnie. Gratzy i miłego noszenia :)
... ale ja mam za to smycz Ubi, dzięki której już mogę kompletnie wyglądać jak developer z ekipy od AC i się bezczelnie pod takiego podszywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 23:04, donard napisał:

Zrób sobie plakiete Assassins Creed 2 Game Developer. PS. Skąd masz smyczkę?

Z plakietką za duży wysiłek, nie pojawiam się nigdzie, gdzie można by było taki niecny fortel wykorzystać :) A profesjonalną smycz Ubi kupiłem kiedyś również na allegro, razem w pakiecie ze smyczą PlayStation3. Raptem sześć zeta mnie kosztowała, więc deal całkiem opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety zrezygnuję z AC2 w wersji na PC i jeśli sytuacja się nie zmieni, zacznę bojkotować Ubi gdzie tylko popadnie. Jestem całkowicie negatywnie nastawiony do piractwa, ale to co UBI próbuje nam tu zaserwować, to niesamowicie nowatorskie utrudnienie dla legalnego posiadacza gry, że nie dowierzam ... Kolejnym krokiem Ubisoftu będzie ta kamerka do sterowania grami rejestrujaca nasze ruchy które UBI przerobi na skaner siatkówki oka użytkownika-legalnego posiadacza gry... bo to co się wyprawia to już paranoja że głowa mała. Tydzień po premierze i tak wyjdzie crack i piraci będą się zacieszać.... A więc Ubisoftowi podziękuję, było miło ale takiego pokornego przystającego na wszystko kretyna z siebie nie dam zrobić...

"Some people are inferring that your savegames are only stored online - that''s not the case. You can set the Ubisoft Game Launcher not to upload your saves, and even if you permit it, it seems the saves are made locally first and then uploaded when you exit the game. Whichever setting you choose, you still need to be online to launch or play the game"

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ujowym pierwszym DLC nie miałem nawet zamiaru interesowania się drugim, ale jakoś tak pod wpływem chwili wypadło, że nagle znalazł się on na moim dysku. I nie żałuję. Krótkie to bo krótkie, ale za to na nudę nie narzekałem :)
O co chodzi z tymi trzema dodatkowymi grobowcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 12:07, Sandro napisał:

O co chodzi z tymi trzema dodatkowymi grobowcami?

Trzy dodatkowe lokacje, dostępne dotąd jedynie przed edycje specjalne gry. Teraz są dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 08:08, Pariah napisał:

A ja niestety zrezygnuję z AC2 w wersji na PC i jeśli sytuacja się nie zmieni, zacznę
bojkotować Ubi gdzie tylko popadnie. Jestem całkowicie negatywnie nastawiony do piractwa,
ale to co UBI próbuje nam tu zaserwować, to niesamowicie nowatorskie utrudnienie dla
legalnego posiadacza gry, że nie dowierzam ... Kolejnym krokiem Ubisoftu będzie ta kamerka
do sterowania grami rejestrujaca nasze ruchy które UBI przerobi na skaner siatkówki oka
użytkownika-legalnego posiadacza gry... bo to co się wyprawia to już paranoja że głowa
mała. Tydzień po premierze i tak wyjdzie crack i piraci będą się zacieszać.... A więc
Ubisoftowi podziękuję, było miło ale takiego pokornego przystającego na wszystko kretyna
z siebie nie dam zrobić...

"Some people are inferring that your savegames are only stored online - that''s not
the case. You can set the Ubisoft Game Launcher not to upload your saves, and even if
you permit it, it seems the saves are made locally first and then uploaded when you exit
the game. Whichever setting you choose, you still need to be online to launch or play
the game"

Tak jak podejrzewałem.
To do anything you need to be online.
Kiedyś już ktoś podawał newsa i faktycznie już przy Settlersach 7 a teraz przy AC2 ta sama sytuacja.

Niestety Ubi straciło dużo w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugie DLC nawet daję radę. Mamy 9 zleceń zabójstw, niektóre można nazwać wyzywającymi pod względem trudności. Max 2 godziny grania za 14 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 12:41, Grz3chu napisał:

Drugie DLC nawet daję radę. Mamy 9 zleceń zabójstw, niektóre można nazwać wyzywającymi
pod względem trudności. Max 2 godziny grania za 14 zł


Szkoda tylko, że sprzedają osobno coś, co powinno być już w podstawce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@grzechu a jak wypada kreacja pani Sforzy? jest ciekawa czy dodatek to tylko zwykłe misje bez polotu w scenariuszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Pani Sforzy zrobili coś na kształt ostrej laski, która kryje swoje prawdziwe emocje. A polot w scenariuszu jest taki jak w innych wspomnieniach, chociaż sekwencja 13 > 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 17:40, Cascad napisał:

@grzechu a jak wypada kreacja pani Sforzy? jest ciekawa czy dodatek to tylko zwykłe misje
bez polotu w scenariuszu?

Jedyne co mi się nie podoba w pierwszym DLC to to, że główne bad guy''e spadają jak grom z jasnego nieba. W poprzednich misjach cele zabójstw można było zobaczyć, usłyszeć lub usłyszeć o nich od innej osoby. Wiedziałeś, że na nich polujesz, był to element detektywistyczny. Tu tego brak.

Na szczęście Savonarola zachowuje się jak każdy inny, robi coś be, zwiewa, ty musisz osłabić jego władzę i ostatecznie załatwić.

Tylko czemu nie ma fragmentów dialogów? Ech... może naprawią to w patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dubel dublem, ale muszę coś dodać.

W sumie te 2 DLC świetnie łączą się zresztą gry, dodając elementy, których było widocznie za mało. Pierwsze DLC wpakowuje eskorty i walko z wieloma przeciwnikami, natomiast Ognie próżności to maraton zabójstw z możliwością myślenia i zrobienia tego najlepiej. Jedyny problem to to, że kiepsko prezentują się osobno i jednak powinny być w grze od początku.

I oczywiście ostatni raz kupiłem polską wersję od Ubisoftu na X360, zwłaszcza po tym jak zdobyłem kod na bonusowe gratisy w Splinter Cell Conviction. Znając życie znowu zostaniemy oskubani z funkcji online. Olaboga, już się boję o multi i co-op''a przez sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 21:06, DambialkoX napisał:

Mam takie pytanie. Podobno czym dłużej się gra, Ezio dojrzewa tzn z dzieciaka staję się
mężczyzną i pytanie: Ile lat kierujemy Ezio?

40 lat. Od samych jego narodzin w 1458, do

Spoiler

zamachu na papieża

w 1498.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 21:09, Siriondel napisał:

> Mam takie pytanie. Podobno czym dłużej się gra, Ezio dojrzewa tzn z dzieciaka staję
się
> mężczyzną i pytanie: Ile lat kierujemy Ezio?
40 lat. Od samych jego narodzin w 1458, do

Spoiler

zamachu na papieża

w 1498.


A Jaki jest system tego starzenia ? Musimy wykonywać questy czy latać sobie po mieście i czekając na starość :D ? Wiesz o co mi chodzi ? Wiem, że troche chaotycznie napisane, ale ja chyba dobrze wyjaśnić po prostu nie umiem sorry ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kolejną sekwencją Ezio się starzeje. Na środku efektów starzenia nie widać, ale na poczatku i pod koniec tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 21:12, DambialkoX napisał:

A Jaki jest system tego starzenia ? Musimy wykonywać questy czy latać sobie po mieście
i czekając na starość :D ? Wiesz o co mi chodzi ? Wiem, że troche chaotycznie napisane,
ale ja chyba dobrze wyjaśnić po prostu nie umiem sorry ;d

W porządku, rozumiem. Pamiętasz może pierwsze AC, grałeś? Akcja przechodzi od wspomnienia do wspomnienia, z jednego bloku pamięci do drugiego. A tu jest podobnie, tyle że wydarzenia mają większy rozstrzał na osi czasu. Jedne blok pamięci się rozgrywa, ekran wczytywania i następny rozgrywa się np. 5 lat później. Asasyni nie oglądają w Animusie całego życia Ezio, tylko najważniejsze wyselekcjonowanie wydarzenia, które ich interesują (czyli fabułę gry). Wraz z upływającym czasem i postępem fabuły widzimy, jak Ezio z narwanego młokosa staje się mężczyzną... no i jak rośnie mu broda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę odpowiadał każdemu po prostu dzięki :). Trzeba wytrzymać do marca i sam zobaczę jak mu broda rośnie. Nie wiem czemu, ale nie podniecam się innymi grami tak jak AC 2 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować