Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mozilla pracuje na Firefoksem 3.6

21 postów w tym temacie

Jak zrobią optymalizację taką, że nie będzie zjadać dużo pamięci to znowu zagości na mym dysku :)

(znowu - czytaj kolejny FF:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firefox to jak dla mnie najlepsza przeglądarka internetowa - coraz to nowe wersje instaluję z miłą chęcią, z tą najprawdopodobniej również tak będzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za. Mam tylko nadzieję, że w nowym ognistym lisku znajdą się elementy, które pozwolą znów prześcignąć konkurencję. No bo wiecie... żeby najnowsza wersja IE była szybsza od przeglądarki Mozilli? Toć to prawie obciach. ;) No i jeszcze przydałoby się generowanie każdej strony internetowej jako oddzielnego procesu, jak ma to miejsce w Google Chrome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że producenci przeglądarek znowu szykują się do batalii i wyścigu. Poprzedni rozgrywał się między Firefoxem 3.0 a Operą 9.5, a obecny między Firefoxem 3.6 i Operą 10. Ciekawe kto wygra (również na polu technologicznym)? Niezależnie od tego i tak będę miał obie przeglądarki na dysku (choć zdecydowanie bardziej lubię Operę i najczęściej z niej korzystam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 12:44, Braveheart napisał:

I to jest To Mozzula Rulezzz! widzę że ładnie pną się w górę i nie pozostali na laurach
po tym jak wydali równe 3.0 :)


Na jakich laurach jak 3.0 zmulało jak byk. XD
Najlepszy i najszybszy Firefox był w pierwszej wersji, później coś im nie pykło. ;]
Chociaż korzystam cały czas z 3.0.8, to oczekuję powrotu do dnia, kiedy przeglądarka mi się wgrywała od razu, a nie po minucie ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować