Zaloguj się, aby obserwować  
Cthulhu_X

The Secret World

71 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2012 o 13:26, Mrozinnio napisał:

Witam. Nie mogę znaleźć tej informacji, ile wynosi abonament do TSW? Przyznam, że gra
wygląda na bardzo dobrą zastanawiam się nad kupnem.

15€ na miesiąc.
Dłuższe okresy mają kilkuprocentowy upust i dodatkowo punkty bonusowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 17:39, Opal_P napisał:

Coś mi się wydaje ;-) że dziś rano ruszył kolejny 3 dniowy free trial ale nie ma newsa
na gramie więc piszę.


Nie wydaje ci się dziś sobie pociągnąłem sobie klienta dodałem tego triala i działa ;]. Ciekawa sprawa bo piszą że przy ukończeniu 30 misji w ciągu tych 3 dni dodają 2 dni gratis zobaczymy co z tego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 02:31, Hacket napisał:

> Coś mi się wydaje ;-) że dziś rano ruszył kolejny 3 dniowy free trial ale nie ma
newsa
> na gramie więc piszę.

Nie wydaje ci się dziś sobie pociągnąłem sobie klienta dodałem tego triala i działa ;].
Ciekawa sprawa bo piszą że przy ukończeniu 30 misji w ciągu tych 3 dni dodają 2 dni gratis
zobaczymy co z tego będzie...


Oj z tym wydawaniem to "puściłem oko". Ja klienta ściagnąłem na wcześniejszym "free evencie" ale nie miałem czasu pograć tylko na chwilę odpaliłem - więc moźe teraz... Najwyżej drugie konto trzeba będzie założyć ale drugi raz instalować to już: nie. O ile pamietam to pokazywało że ściągnie ok 18GB a na dysku zajmuje 35GB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad kupnem, bo gra zapowiada się całkiem ciekawie, jednak czytając (nie tylko wasze) komentarze mam mieszane uczucia. Czy system walki jest naprawdę tak śmieciowy jak go opisują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 22:33, scorp2005 napisał:

zastanawiam się nad kupnem, bo gra zapowiada się całkiem ciekawie, jednak czytając (nie
tylko wasze) komentarze mam mieszane uczucia. Czy system walki jest naprawdę tak śmieciowy
jak go opisują?

Niestety nie jest tak wyrafinowany jak np w age of conan który w tej grze byłby bardzo fajny. Ale za to gra nadrabia immersja której chyba nigdy nie czołem w grze mmo. Bo praktycznie każde zadanie ma jakieś fabularne mówione wprowadzenie tylko side questy maja wyłącznie tekst. A i sporo jednak trzeba myśleć bo tez nie ma tylko zadań które kończą wybiciem poszczególnej ilości danego stworka. Sam jestem po 5 dniach triala i jestem wniebowzięty kupuje na 100% do tego grając role playowo można bardzo fajnie się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale co do systemu walki muszę jednak zmienić zdanie bo początkowo można mashować i spamowac 1 skillem ale im się idzie dalej tym gra jest trudniejsza i bardziej wymagająca w walce trzeba się ruszać aby nie paść nie tylko po to aby unikać aoe ale także po to aby mięć jakąkolwiek szanse na przeżycie. Stoisz w walce giniesz ruszasz się może przeżyjesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować