Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MAG - 100% czystego multiplayera

24 postów w tym temacie

Tak samo jak Ecko, pierwszy raz słyszę o tej grze. A pozatym jeżeli będzie jak w BF2 na pzykład, że mapy będą w różnych wielkościach dla odpowiedniej liczby graczy to może być ciekawie. I może 256 graczy to jest max, a nie że wszystko dostosowanę pod tą liczbę w co dość trudno mi uwierzyć trochę :) Bo na pewno producenci pomyśleli o tym, że nie którzy będą chcieli pograć dajmy na to w 5-10 osób na lan party więc na kiego im mapa na 256 os? :P I jeżeli gra będzie mieć dobry silnik do modyfikacji to pewnie kupa modów do niej powstanie itd przez co gra może pożyć długo :) Więc Zaitsev nie mów hop nim nie zobaczysz tej gry i tego co oferuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serio nawet MAG nawet nie obił wam się o uszy? iceras - problem z modami jest taki, że to gra ps3-only... Jeżeli będą mniejsze mapki (a twórcy będą musieli takie dostarczyć z czasem), to tak naprawdę MAG będzie po prostu kolejnym sieciowym shooterem, tyle że płatnym. Jak to ma rywalizować z takim America''s Army?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, skoro to ma być gra PS3-only, to już sobie odpuszczam. Wolę kupić dodatki do MGO za 47zł (Tak, już można). Nawet po roku obcowania z konsolą, fpsy nieco mnie drażnią na padzie ;) Wyjątkiem był tylko Killzone, w którym jakimś cudem nie odczuwałem żadnego dyskomfortu.

Hmmm, Zaitsev, ta gra...ma być darmowa ? Jakoś trudno mi w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Osobiście uważam, że MAG niestety odniesie porażkę (...) granie w 30-40 osób na mapie przeznaczonej dla 256 >graczy? Pokonywanie zbyt dużych dystansów aby znaleźć chociaż jednego przeciwnika może okazać się zabójczo >nudne.

ehh może po prostu wykorzystają proste rozwiązanie z pierwszego Resistance czyli skalowanie mapki względem ilości graczy?

BTW panie Z nie ma co skreślać jeszcze nie wydanej produkcji, tylko dlatego, ze jest na ps3...to takie mało profesjonalne jak na branżę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev - w jaki sposób MAG ma rywalizować z Americas Army, gdy AA jest na PC, a MAG będzie na PS3? Myślę, że posiadacze PS3 nie będą brali AA w ogóle pod uwagę przy decyzji o zakupie gry :).

Co do samej gry, jakoś nie widzę rozgrywki w tylu graczy. Sam grając na multi, lubię mieć bezpośredni wpływ na rozgrywkę... to znaczy gdy "wymiatam" to wygrywamy rundę, w MAG tak raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego o tym nie słyszeliśmy.. gra na ps3, która nie ma przyszłości nie tylko przez założenie, ale przez to, że jest na ps3. Nie jest to żaden mega exclusive z kampanią reklamową wbijającą nam do domów więc sprzeda się ''''kilka'''', trochę pograją i zapomną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Zaitseva. Chociaż nie jestem tego pewien w 100% często jest z grami że to co miało być w nich najlepsze jest jedynie dobre. A w dodatku reszta to porażka. I właśnie nowe części CoD wychodzą coraz częściej i wnoszą nową jakość. Myślę że te MAG nad którego wielu graczy tak okrzykuje świetną grą będzie może dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do ilości graczy na serwerze to dla mnie git. Bo niby tak jak napisał SalieriMT dobrze jak jedna osoba może przeważyć zwycięstwo. Ale to też nie do końca jest git. A w takiej mini armii jeden żołnierz też może być świetnym graczem ale gra nabierze trochę realizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy jedno - nie twierdzę, że MAG będzie słabą grą. Po prostu wydaje mi się, że liczenie na 256-osobową rozgrywkę jest bardzo nawine ze strony twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto próbować nowych rzeczy i dotyczy to zarówno producentów jak i graczy. Osobiście nie grywam już w multiplayerowe shootery aczkolwiek pamiętam czasy pierwszego CoD''a, ewentualnie MoH:Allied Assault kiedy to godzinami pocinało się przez sieć. Może MAG przypomni mi te dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co powiedział to nie oczekuję, że ktokolwiek zwróci uwagę na tę grę. Zero konkretów i dużo lania wody...

Kolejna gra do odstrzału tylko dlatego że panowie developerzy zdecydowali się piać z zachwytu bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: teraz się nie dziwię, że gra nie obiła mi się o uszy skoro tylko na PS3 ma być. I odrazu wychodzi, że new nie kompletny jest :P Bo go czytając wspominano o COD 4 więc odrazu mi się nasunęło, że na PC to będzie, a nie konsole. A, że to na konsole to ja się już nie wypowiadam bo to nie moja branża :P Może jak by na PC to wypuścili to by były mody itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie ograniczoną wyobraźnię. Wizjoner tak na prawdę nie rozumuje w sposób ekonomiczny i "realny", on wyznacza nowe standardy. Gdyby takich ludzi nie było, w CoD 4 multi na największej mapie mogłyby grać 3 góra 4 osoby. Panowie od MAG'a są wizjonerami

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować