Zaloguj się, aby obserwować  
aneye

Blood Bowl

283 postów w tym temacie

Ja osobiście jeszcze w multi nie próbowałem, ale nie powinno być żadnych problemów między językami. Cała reszta to zupełnie inna sprawa, przejrzyj sobie oficjalne forum Blood Bowla (wersji blaszakowej), to ujrzysz dziesiątki postów krytykujących za problemy z połączeniem, rozłączenia, DC, stracone punkty, brak automatchu (sam musisz kogoś wybrać i wyzwać) i do tego jeden czat dla wszystkich języków. I to wszystko przed wydaniem wersji pudełkowej w USA/UK.

Tak jak mówiłem, sam tego jeszcze nie testowałem, więc może nie jest tak źle.

Z innej beczki - jeżeli ktoś byłby zainteresowany wersją DS/PSP, trzymać się z dala, mnóstwo bugów, zawieszeń (pierwsza moja gra na PSP, która potrafi tak zawiesić konsolę, że przycisk power nie chciał zaskoczyć) i do tego potrafi rozwalić cała kampanię w pewnym momencie (rzecz jasna patchy na w/w wersje nie uświadczysz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2009 o 10:47, Elwro napisał:

Dzięki wielkie za info, poszukam w moim mieście. Sprawdzałeś może, czy działa nultiplayer
i czy można łączyć się z ludźmi z zagranicy (którzy mają grę w innym języku)?

I jeszcze jedno: na jakiej karcie grafiki grasz? Całkiem ładne screeny.


multiplayer działa, nie ma żadnego problemu jak na razie poza wysokim poziomem trudności
ja gram na GeForce 7900 więc na lepszych kartach gra powinna wyglądać jeszcze lepiej
;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2009 o 12:22, DragonLord napisał:

Tak jak mówiłem, sam tego jeszcze nie testowałem, więc może nie jest tak źle.


faktycznie nie ma "automeczu" i trzeba się "ogłaszać" na ogólnym czacie ale za to można sobie wybrać przeciwnika
większość graczy preferuje 2 minutowe tury i doskonale zna grę więc radzę najpierw potrenować w "kampanii"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie napisać w jaki sposob wyjąc płytę z pudełka gry Blood Bowl? Bo naciskam ten trzpień czarny po środku płyty i nic, płyta ani drgnie. To pierwsze pudełko z którym takie problemy mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 06:28, MrTe napisał:

Możecie napisać w jaki sposob wyjąc płytę z pudełka gry Blood Bowl? Bo naciskam ten trzpień
czarny po środku płyty i nic, płyta ani drgnie. To pierwsze pudełko z którym takie problemy
mam :/


delikatnie wyciągaj za sama płytę nie naciskaj na środek bo to pudełko jest inne ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 07:06, Teokrata napisał:


delikatnie wyciągaj za sama płytę nie naciskaj na środek bo to pudełko jest inne ;-PPP


Za brzegi płyty złapać i lekko do gory ciągnąc czy jakoś inaczej? :P Bo wbrew pozorom to nie takie oczywiste, żeby nie połamać płyty. A przynajmniej nie dla mnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2009 o 07:24, MrTe napisał:

Za brzegi płyty złapać i lekko do gory ciągnąc czy jakoś inaczej? :P Bo wbrew pozorom
to nie takie oczywiste, żeby nie połamać płyty. A przynajmniej nie dla mnie ;P


za brzegi i lekko do gory ciagnac starajac sie utrzymac plyte w poziomie nie wygieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam i gram (oczywiście wersja PC - zero problemów, w przeciwieństwie do konsolowych jak widać). W multi na razie nie grałem, tylko single. I nawet na niskim poziomie wygrać w trybie turowym wysoko to problem. Przynajmniej ludźmi. Zwykle wygrywałem jednym punktem, teraz zdobyłem puchar Fair Play pokonując szczurowate po dogrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 21:35, Bambusek napisał:

No ja mam i gram (oczywiście wersja PC - zero problemów, w przeciwieństwie do konsolowych
jak widać). W multi na razie nie grałem, tylko single. I nawet na niskim poziomie wygrać
w trybie turowym wysoko to problem. Przynajmniej ludźmi. Zwykle wygrywałem jednym punktem,
teraz zdobyłem puchar Fair Play pokonując szczurowate po dogrywce.

Orkami tez praktycznie nie wygrywam wyzej . Pewnie szybsze druzyny typu Skaveni czy Lizardmeni maja latwiej zdobywac punkty. Narazie nie mam nawet nikogo kto by jako tako pilke potrafil zlapac wiec zostaje "klatka" i okladanie przeciwnej druzyny piesciami by zdobyc przewage liczebna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skaveni nie wiem, nie grałem nimi. Lizaki wcale łatwo nie mają ze względu na zasadę, że u nich tylko Skinki mogą robić przyłożenia. Więc naturalnie kurduple są głównym celem wszelkich ataków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram na PSP i chyba zakupie ta gre takze na pc(nie dali multiplayera:/) a co do punktow to gram Krasnoluedami i zdobywam zwykle 1 punkt kiedy przeciwnikowi zostaje 5 graczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie ma multiplayera w wersji PSP? No to współczuję jej posiadaczom, w multi już sam hot seat to kupa frajdy, a umożliwia tylko zabawę w pojedynczy mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 20:38, Bambusek napisał:

W ogóle nie ma multiplayera w wersji PSP? No to współczuję jej posiadaczom, w multi już
sam hot seat to kupa frajdy, a umożliwia tylko zabawę w pojedynczy mecz.

Jest ale liczylem na granie infrastructure(przez internet) a nie AD-Hoc(w tym samym pokoju z kumplem);p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie i jak na razie w kampaniach najlepiej mi się gra ludźmi i krasnoludami. Próbowałem Elfami, ze względu na zupełnie inny styl ich gry, ale tylko się irytowałem. Za dużo zależy od rzutów. Możliwe, że później, jak już się nakupuje im przerzuty i nabije trochę doświadczenia, to rasa wymiata, ale nie mam jak na razie cierpliwości. Dla odmiany pojedynczy mecz, gotową drużyną, leśnymi gra mi się przyjemnie, więc to chyba faktycznie kwestia wylevelowania graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytalem dzis u znajomego recenzje BB w CDA . Zostala ta gra niesamowicie skrzywdzona przez indolencje autora . Nie dosc ze nie mogl sobie poradzic z dobra jak na te czasy AI (oskarzyl ja o oszustwa lol) to chyba nie podobalo mu sie przeniesienie zasad z gry figurkowej ( i chyba tez praktycznie ich nie znal )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 16:27, Miniu napisał:

Czytalem dzis u znajomego recenzje BB w CDA . Zostala ta gra niesamowicie skrzywdzona
przez indolencje autora . Nie dosc ze nie mogl sobie poradzic z dobra jak na te czasy
AI (oskarzyl ja o oszustwa lol) to chyba nie podobalo mu sie przeniesienie zasad z gry
figurkowej ( i chyba tez praktycznie ich nie znal )


CD-A sie nie zna i nigdy nie znalo na grach... juz w takim Komputer Świat GRY Blood Bowl dostał jeną z najwyższych ocen w numerze i zaostał uznany za grę bardzo dobrą choc nie dla kazdego,
ja gram w BB po sieci i gra jest swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat AI czasami ma zadziwiająco dobre rzuty i wszystko mu wychodzi. Z drugiej strony są sytuacje, kiedy nie wychodzi mu nic, więc się wyrównuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować