Zaloguj się, aby obserwować  
aneye

Blood Bowl

283 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2009 o 21:32, benjiro napisał:

Można gdzieś ściągnąć demo tej gry?


niestety nie... ale rulebook mozesz zassac z sieci i obejrzec sporo filmikow
co powinno wystarczyc do stwierdzenia czy to jest ga dla ciebie czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Dark Elves: soon available, for Free!

"While the PC game already offers 8 races from Blood Bowl world (from a selection of more than twenty races), players will be pleased to know that the Dark Elves will be available as a free download this November. The full game will also be available as a digital download, and in most stores in a special version of the game called the "Blood Bowl Dark Elves Edition". This edition will feature the entire Blood Bowl game with the addition of the famous Dark Elves. The Dark Elves enter the Blood Bowl arena with their own Star Player, cheerleaders, new model designs and unique characterful animations. These evil cousins of the Wood Elves hold their heads high and have only one goal: prove their supremacy to all! To celebrate their arrival, enjoy these first exclusive Dark Elves'' images!"

wiecej u mnie na sajcie ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to tylko dla wersji PC to posiadacze wersji przenośnych mogą poczuć się oszukani. Nowa rasa za darmo - na pewno fajny bonus, normalnie takie rzeczy się trzyma na dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 19:44, Bambusek napisał:

Jeżeli to tylko dla wersji PC to posiadacze wersji przenośnych mogą poczuć się oszukani.
Nowa rasa za darmo - na pewno fajny bonus, normalnie takie rzeczy się trzyma na dodatki.

Żarty? Hahaha... uwierz mi, że brak dodatkowej rasy to najmniejszy problem dla posiadaczy BB na DS/PSP. Obie wersje mają ogromny błąd powodujący wywalenie się całej rozgrywki (zapisy gry itp.). W PSP poradzili sobie wydając drugą wersję i dając darmową wymianę starych egzemplarzy (oczywiście o ile ktoś śledził ich forum). Z tego co wiem, to Ci z wersją DSa zostali nadęci w butelkę z niegrywalną wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje, że darmowe mroczne elfy to tylko taka przystawka przed dodatkiem zawierającym kilka nowych ras i stadionów, wzbogacającym teksty komentatorów oraz kilka dodatkowych "bajerów" w trybie blitz ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 11:10, Teokrata napisał:

wzbogacającym teksty komentatorów oraz

Myślisz, że mają w ogóle zatrudnioną jakąś osobę to tekstów? Bo póki co jakieś 90% ich voice-over jest słowo w słowo przekopiowane z rulebooka.

Przy okazji, czy dodali w którymś patchu możliwość wyłączenia komentatorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 13:57, necron1501 napisał:

A ja mam pytanie kiedy jak i gdzie go będzie można ściągnąć?


Dark Elves will be available as a free download this November*

myślę że zassą się same jako update, ręcznie też będzie można sobie je dodać...
zaś do sprzedaży trafi nowa wersja Blood Bowl zawierająca wszelkie patche, update'y i Mroczne Elfy

* listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zdobyłem przyłożenie w 28mej turze (po dwóch dogrywkach). Mój Zabójca Trolli złapał nieudolnie podaną przez Zwierzoczłeka piłkę przy własnej linii boiska i przez jakieś chyba 5 rund leciałem nim, lawirując, do linii końcowej (bojąc się oczywiście podać). Reszta teamu trzymała przeciwnika z dala i udało się... ale GRA NIE ZALICZYŁA PRZYŁOŻENIA DO STATYSTYK! Mecz wygrałem, ale nie mam PGW i żaden z moich zawodników nie ma zaliczonego przyłożenia... tak ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktokolwiek poza mną gra w Polsce w tę grę i jest ciekaw, to... tak, tak ma być. Niestety, w grze nie ma rzutów karnych i po prostu dogrywka może potencjalnie trwać w nieskończoność, ale NIE ZDOBYWA SIĘ W NIEJ PUNKTÓW GWIAZDORSTWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w tym miesiącu ma się pojawić nowa edycja Blood Bowl zawierająca wszystkie patche oraz dodatkową 9-ą drużynę Mrocznych Elfów najwyższy czas rozruszać trochę ten temat...
Kto byłby zainteresowany graniem w małej amatorskiej polskiej lidze Blood Bowl? W domyśle miały by w niej grać drużyny o wartości 2000-3000 czyli takie bardziej "All Stars" ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest zarówno patch do multiplayera jak i nowa rasa - ciemne elfy. Ciekawa rasa, chciałoby się często używać Dźgnięcia ale nie ma za to PGW :-) Patch bez problemu współpracuje z polską wersją gry i ściąga się automatycznie przy jej uruchomieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:01, Elwro napisał:

Tak, jest zarówno patch do multiplayera jak i nowa rasa - ciemne elfy. Ciekawa rasa,
chciałoby się często używać Dźgnięcia ale nie ma za to PGW :-) Patch bez problemu współpracuje
z polską wersją gry i ściąga się automatycznie przy jej uruchomieniu!


dodano automatch i zresetowano rankingi ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Blood Bowl community is constantly growing everyday and already has a lot to celebrate. They will be celebrating even more as we announce many more big surprises already planned for the coming months!

http://www.bloodbowl-game.com/anims/flvplayer.swf?file=http://www.focus-files.com/videos/bloodbowl/BLOODBOWL_DARKELVES.flv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 20:16, necron1501 napisał:

Na czym polegałaby ta liga? Na czym polegają te punkty :D Dawno w to grałem :D


Liga już nie jest nikomu potrzebna bo jest teraz automatch na morderczym (dosłownie) poziomie i tylko te mecze są rankingowe, podobnie jak np. w Dawn of War a punkty (TV) określają wartość drużyny jak w bitewniaku ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować