Zaloguj się, aby obserwować  
aneye

Blood Bowl

283 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2009 o 10:49, necron1501 napisał:

Czemu morderczym poziomie? Już sami pr0? :D Po drugie są jakieś bonusy za wygrywanie
itp? Jakieś lvl jak w dawn?


Poziom jest morderczy bo grają sami pro i zawodnicy często zaliczają zgony. Za zwycięstwa awansuje się w rankingu, dostaje kasę na zawodników, cheerliderki, przerzuty, konsyliarza, itp. zaś w każdym meczu nasi zawodnicy za określone akcje dostają doświadczenie (punkty gwiazdorstwa) za które awansują nabywając nowe zdolności lub podwyższając swoje statystyki (zasięg ruchu, siła, zwinność lub klasę pancerza). Oczywiście zawodnicy na wyższych levelach mają bardziej "wypasiony" wygląd oraz możliwości. Po szczeblach kariery (ranking, levele zawodników) pnie się tylko i wyłącznie twoja drużyna (max 20 teamów) nie zaś ty sam jako trener.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 12:15, necron1501 napisał:

To szans się nie ma :D Lepiej najpierw pod koksić drużynę w kampanii a potem na multi


Nie możesz grać drużyną z kampanii na multi... poza tym strata "podkokszonych" zawodników bardziej boli...
Nie ma lekko w tej grze - to jest sport dla twardzieli - to jest BLOOD BOWL - tutaj zawodnicy giną na boisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 00:12, Teokrata napisał:

> Taaa brzmi jak reklama :D A zawsze sie gra 1 vs1?

zawsze, nikt nie przyjdzie Ci pomóc...

:-)))


Hmm no to ja se podaruje multi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 17:01, necron1501 napisał:

Czy ja wiem, raczej nie widzę sensu gry gdy jeden gość zatłucze mi cały team. :D


żeby to zrobić musiałby mieć niewyobrażalne szczęście a Ty musiałbyś mu w tym pomagać...

Zabijanie nie jest najważniejsze w tej grze... często wystarczy wypchnąć zawodnika poza linię boiska albo...
w ogóle unikać walki wykorzystując swoją zwinność i zdolność uników, bowiem... liczą się przyłożenia nie trupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gramy tak zeby absolutnym priorytetem byly przylozenia, po kilku meczach zauwazymy, ze nasi blokujacy zawodnicy maja o wiele mniej PGW, a wiec sa mniej rozwinieci, niz zawodnicy biegajacy. Pod koniec wygranego juz meczu warto rozwazyc chocby faule w rodzaju "3 gosci kopie lezacego"; wtedy jest wieksza szansa na kontuzje i PGW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 14:23, necron1501 napisał:

Niby tak, ale przyłożenia łatwiej się robi, jak przeciwnik ma dwóch, trzech zawodników
:D


nawet zakładając, że Ci się to uda to ile wtedy zrobisz przyłożeń? jedno?
Ja jak grałem ostatnio moimi Skavenami 2060 z Krasnalami to wygrałem jakieś 6-1 choć było mnie mniej...

Elwro - za faule nie dostaje się punktów gwiazdorstwa ;-P PGW są rozdawane w następujący sposób:

Najlepszy Gracz wybierany losowo przez gre - 5 PGW
Przyłożenie wykonane przez zawodnika - 3 PGW
Kontuzjowanie zawodnika opponenta - 2 PGW
Przechwycenie wrogiego podania - 2 PGW
Wykonanie udanego podania - 1 PGW

Widać wyraźnie, że najlepsza metoda na levelowanie zawodników to granie nimi piłką i przykładanie ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 19:25, necron1501 napisał:

Nawet dobra myśl :D Chyba sobie odpalę Blood Bowl''a i kto wie, może i multi :D


no wiesz... nic na siłe...
to jest komputerowa wersja gry planszowej, która przez 20 lat dorobiła się sporego grona fanów i ta gra właśnie taka jest - zrobiona przez fanów dla fanów - zero komercji - więc nie jest to dla każdego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 20:49, necron1501 napisał:

Ależ ja nie mówię że gra mi się nie podoba :D Turowa jest o wiele lepsza od tego całego
Blitz. Po prostu zaintrygowałeś mnie tym multi :D


multiplayer to najlepszy element tej gry, wrecz jej istota, jak w Dawn of War...
przed grami na automatchu polecam zapoznanie się z poradnikiem na moim sajcie
;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał zagrać to mam obecnie Skaveny 2060, Choas 1850 i Mroczne Elfy 1850
ale to tylko tak orientacyjnie, bo te wartości ciągle ulegają zmianie - zawodnicy giną i dostają levele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować