Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 2010 - znamy szczegóły!

66 postów w tym temacie

Co do komentarza pepsiego... Chyba rywalizacja nie nabrałaby większych rumieńców, bo już teraz PES wyprzedza FIFA o mile... Gdyby faktycznie PES 2010 byłby lepszy od tego, to po prostu byłby to koniec serii FIFA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i barth89 masz racje, pes wyprzedza fifke ale pecetową. Na konsolach nowej ( teraźniejszej ? ) generacji pes wypada nędznie przy fifie. Konsolowa fifka świetnie się prezentuje, dawno nie widziałem tak dobrej gry piłkarskiej, zaś pes po udanej 6 spadł na psy według mnie. Jak konami będzie pracowało tak dalej to nic nie zostanie z dobrego pesa prócz nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 11:04, barth89 napisał:

Co do komentarza pepsiego... Chyba rywalizacja nie nabrałaby większych rumieńców, bo
już teraz PES wyprzedza FIFA o mile... Gdyby faktycznie PES 2010 byłby lepszy od tego,
to po prostu byłby to koniec serii FIFA :)

Dziwne, ostatnio to właśnie pod nieba wychwalali Fifę a co do PESa to krążyły opinie, że się powoli kończy :)
Zobaczymy odsłonę 2010 to się przekonamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no.. PES wyprzedza Fifę, konsolową, pecetową - kazdą. Tu jest po prostu inny styl rozgrywki, większa dowolność rozgrywania akcji.
Martwi mnie tylko że od PESa 4 co roku ta gra robi się coraz wolniejsza, a to już mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

misioo Ty chyba w konsolową fife nie grałeś. Pes to porażka przy tej grze, wieje amatorszczyzną i japońszczyzną na kilometr. Nadal wole pykać w spatchowaną 6 niż w 2008 czy 2009. Nawet moi znajomi, wierni fani pesa uznali że konsole warto mieć chociażby dla samej fify bo jest o niebo lepsza od tego potworka z Konami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że PES nie ma licencji, wtedy to miód i orzechy ;P

Hmm..
Wiadomo, że ten PES będzie dobry, ale czego można się spodziewać nowego po FIFE 10? Bo na razie ani widu ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby, gdyby wreszcie PES zmiażdżył FIFĘ i nie zostawił na niej suchej nitki, zwłaszcza chodzi mi o wersję konsolową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa co roku wielkie zapowiedzi, a gucio z tego. Seria PES stoi w miejscu albo sie cofa:P Takie moja małe spostrzeżenie:P Gra w tą serie od PES4 i już powoli zaczyna mi sie cofać jak widze, tą samą animacje, ten sam tryb kariery, tych samych drewnianych zawodników. Zobaczymy ten nowy tryb kariery, bo master League już dawno mi sie znudził.

Jeśli EA przeniesie FIFA z konsoli na PC, to skończy sie dzień dziecka dla Konami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES 2009 był po prostu słaby i nie wierzę żeby to się aż tak diametralnie zmieniło. Grafika jest poprawiana od miliardów lat, ciągle widzimy coś innego, szkoda, że niekoniecznie lepszego. PES ma być bardziej przyjazny użytkownikowi? Takie są tylko zręcznościówki, a w pierwszej części newsa wygląda mi to na symulację. Swoją drogą symulacja by to mogła być, była taka, ale ostatnio się zaczęło zręcznościowo (czyt. komercyjnie, masowo).

>> W Pro Evolution Soccer 2010 każdy piłkarz zostanie indywidualnie scharakteryzowany.
Słyszę to od 2006 roku. Na razie skończyło się na tym, że Ronaldinho wraz z pięcioma zawodnikami biegli przez boisko dryblując i co rusz tracąc piłkę, a Drogba wraz z pięcioma innymi powalali wszystkich na ziemię biegnąc do piłki i zdobywając czerwone kartki. Reszta, czyli to kilkaset (tysięcy?) zawodników było traktowanych jak zwykłe randomy i nie mieli oni "swojej indywidualnej charakterystyki".

Na końcu i tak skończy się na tym, że kupię FIFĘ 10 na mojego xboxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na prawdę nie widać gołym okiem czy ludzie są ślepi.Tylko,że ja PES''a skończyłem na 06 w nowsze nie grałem.Dla mnie seria ,04,05,06 była tą najlepszą serią :) Nie wiem jak te nowe PES''y,a.Mam nadzieję,że na prawili takie rzeczy jak łapanie piłki przez bramkarzy kiedy leci ona pod poprzeczkę bo zazwyczaj wybijają piłkę jedną ręką co nie wygląda zbyt realistycznie.Bo takie piłki co lecą z góry mogą spokojnie łapać.Albo błędy kiedy obrońca biegnie żeby ratować piłkę przed utratą bramki i zatzymuję się nagle bo bramkarz się rzuca,no jest tych błedów.Ale jeśli takie rzeczy poprawili to seria PES zawsze będzie wyprzedzać o lata świetlne tą Fife.Bo od strony graficznej i wizualnej prezentuję się bardzo dobrze.
A co do tego,że PES od czasów 04 staję się coraz wolniejszy to nie jest wadą,mnie co prawda na początku też strasznie to irytowało,ale dzięki temu unikniono takich rzeczy jak w fifie,bo tam prędkość jest zawrotna i akcje tworzy się strasznie banalnie bez jakiejkolwiek taktyki i pomysłowości.A tutaj zwolnienie rozgrywki umożliwia nam naprawdę ciekawą rozgrywkę oraz bardziej wymagającą.A w fifie na każdym poziomie przechodze piłkarzem tak samo linie obrony bez kłopotu.To nie wygląda dobrze.PES to przede wszystkim realistyczniejsza gra oraz bardziej wymagająca.Dla mnie rok z tymi grami zakończył się na 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli FIFA 10 będzie jeszcze lepsza od 09 konsolowej to wątpię żeby cokolwiek wygrało z Nią. Ostatnio kupiłem x''a z Fifą i na konsole jest ona po prostu genialna. Ale PES09 na PieCa z Fifką spokojnie wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, pamiętam jak pogrywałem w 5 i to była najlepsza IMO część. Na razie to nie jest taka arcadówka, dla zabawy, bo widać, że Panowie z Konami chcą zrobić cholerny symulator. Ale i tak wygrają z FIFĄ, jak EA nic nie zrobi (po raz kolejny..). Czekamy teraz co powie EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować