Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 2010 - znamy szczegóły!

66 postów w tym temacie

Chciałbym, żeby przede wszystkim w tej grze zostało miejsce dla zwykłego kopania piłki dla przyjemności. Nie chcę symulatora gry w piłkę. Ja chcę grę, w którą można sobie pograć dla przyjemności... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES 6 > all
Nie samą grafą człek żyje - pamiętacie, jaki był PES6? Brzydki, ale super. I dalej niestety tendencja spadkowa. Czekamy na demo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że i konami i ea co roku zapowiadają to samo... co roku obiecują, że poprawi się AI, trzeba bedzie wiecej myśleć i w ogóle gra będzie bardziej realistyczna... a tym czasem przełomu nie ma i nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA oby nie okazało sie tak jak zwykle miało być tak pięknie a wyszedł SYF!! i to jeszcze taki drogi i cd projekt dalej sprzedaje tego syfa za duże pieniądze to skandal ta gra nie spełnia podstawowej funkcji nie da się w to grać szczególnie online jeżeli tew wybryki co robią zawodnicy w tej grze nazwać piłką nożną to naprawdę grają w to tylko ci co na piłce się nie znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co mają robić Polish language ? Jak gra japońska !! ważne ze cała europa , ameryka i japonia umieją angielski :) Na małą polske nie będą zwracać uwagi :). a gra ogólnie będzie pewnie lepsza od fify. PES zawsze był trudniejszy od fify :) , Mysle ze tym razem też tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już był soccer po polsku i wszystkie opcje gry były lepiej zrozumiałe.Jesteśmy w uni dlaczwgo niemogą zrobić gry w języku polskim.nie każdy zna język angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to nie tylko puste słowa i PES 10 będzie miał naprawdę wiele do zaoferowania :D Kocham go gram PES od 1, PESA 09 kupiłem w dzień premiery i do dziś mnie wgniata w fotel !!! Już nie mogę się doczekać!!!
A i tu prezentuje jak wielka jest przepaść pomiędzy PES a FIFA xD nic dodać nic ująć !!!

20090713000813

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu FIFA do PES''a, przepaść, z czym do ludu, naprawdę, w Pro zawsze jest coś nowego, jakaś innowacja, graficzna czy inna. Całkowicie inne gry FIFA jest tylko zeby była zeby ją wydać co rok, a Pro Evolution Soccer, żeby sobie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tych wszystkich ulepszen ktorych tak naprawde nie widac to mogli by sobie wykupic licencje na podanie nazw klubow, skladow itp...........i tak w ciagu gry nikt nie zachwyca sie na powtorkach czy zawodnicy sa podobni,czy nie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 13:20, 280560 napisał:

Już był soccer po polsku i wszystkie opcje gry były lepiej zrozumiałe.Jesteśmy w uni
dlaczwgo niemogą zrobić gry w języku polskim.nie każdy zna język angielski.


Jesteśmy w Unii, której celem będzie stworzenie jednego potężnego panśtwa( o jednej walucie i języku zapewne). Kiepski wiec podałeś argument ;P Ja cenie sobie wartość narodową, i to ewentualnie moze być powód. Nasi powinni zbać o to, co do nas trafia na półki. Ja jestem polakiem, angielskiego za grosz nie łapię i chcę grac po polsku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mirexx widze ze znawca z Ciebie nieziemski...idz poklep w FIFE sobie troche, FIFA jest dla grajków, amatorów, pełny arcade i taka prawda, gram w obie serie od premier i zawsze śmieje się z FIFY, PES to symulacja, grywalność która powala FIFE na kolana, Sensible tez nie mialo boskiej grafiki a ludzie graja w to do dzisiaj nawet i online :) a licencja to takze nie wszystko, jeden patch do PESa i mamy wszystko, ale to dla tych co umieją ruszyć głową

wracajac do 2010, czekam na demo z niecierpliwoscią jak każdy fan piłki i PESa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować