Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 2010 - znamy szczegóły!

66 postów w tym temacie

Jak tam stoimy z licencjami ''10? jakie ligi? mogli by zrobic system aktualizacji transferowej solidny. Pozdrówki. Angielski to okno na świat btw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 00:12, Milan397 napisał:

Mam nadzieje że to nie tylko puste słowa i PES 10 będzie miał naprawdę wiele do zaoferowania
:D Kocham go gram PES od 1, PESA 09 kupiłem w dzień premiery i do dziś mnie wgniata w
fotel !!! Już nie mogę się doczekać!!!
A i tu prezentuje jak wielka jest przepaść pomiędzy PES a FIFA xD nic dodać nic ująć
!!!

A co to za porównanie, gdy po stronie Fify jest Messi z Fify 09, a po stronie PES''a Messi z PES 2010, a nie 2009?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, jak pewnie dla większości z Was, piłka to pasja. Co by nie mówić porównując rywalizujących producentów piłki nożnej Konami postawiło na bardziej realistyczną technikę zagrań i mnogość wielorakich funkcji od dryblingu po pressing i taktykę. Nie ma co się o to spierać, bo jeśli ktoś grał w obydwie symulacje, to obiektywnie to przyzna. Natomiast brak lig, licencji i nazwisk podstawowych piłkarzy, czy całych reprezentacji (o zgrozo nawet Niemiec!), to ogromny cios dla prawdziwych kibiców. Zamiast Klose - Kmala, zamiast Podolski - Pomatski itp. itd. Ja mam takie schorzenie, że chciałbym jeszcze, żeby Konami pomyślało też o starszych kibicach i być może zrobiło jakąś, jedną tylko, edycję nazwijmy to dla uproszczenia - historyczną, by można było np. zagrać reprezentacją Argentyny 1986! To by było coś! Przypomnieć sobie pierwsze oglądane w życiu MŚ. Być może jest więcej osób, które by coś takiego interesowało. Ale póki co to tylko marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować