Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 2010 - znamy szczegóły!

66 postów w tym temacie

Mnie te zapowiedzi nie zaskakują. Konami przez ostatnie wersje od szóstki ciągle mówi, że gra bardzo się zmieni tym czasem robią małe poprawki, wnoszące prawie tyle co nic. Szkoda bo dla mnie PES był(!) najlepszą grą piłkarską. Odkąd mam konsole to FiFA poszła w ruch, a PES spadł na drugie miejsce. Panowie z KONAMI będą musieli pracować jak woły, żeby chociaż tym razem dotrzymać słowa i powrócić na szczyt. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES zszedl na psy i wielka szkoda. Fifa zrobila ogromny postep (mowa o konsolach). Zreszat ostatnio nawet na PC nawet fifa mi sie bardziej podobala od PES-a. Pora by Konami wykonalo wreszcie dobra robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapowiedzi zapowiedziami a zycie zyciem. Co to mialo nie byc w ostatnich seriach? a, ai uczace sie naszych zagran by lepiej na nie reagowac. I co? jajco <-ai nie jest w stanie powstrzymac moich trickow ktore ciagle stosuje od pesa5 . Ccha cos zmienic ? niech zmienia ten przestarzaly system rozgrywek z czterema ligami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W PES-a 2009 nie grałem i na razie się na to nie zapowiada. W edycję 2008 grałem na PS2 i mnie odrzuciło na parę km - więc zrobiłem odpoczynek, a do tego opinie na temat 2009 nie były zbyt pochlebne.
No ale i tak czekam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te gierki w których można było łatwo i schematycznie strzelać jak kiedyś gole i nadal utrzymywać frajdę z tego ;/. Jak chciałbym się napocić nad strzelaniem bramki to poszedłbym na boisko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 11:41, Piterixos napisał:

A zna ktoś chociaż przybliżone wymagania PES-a 10?


Wiesz co, dużo za wcześnie na takie pytania. gra wyjdzie mniej więcej za pół roku. Zobacz choćby na cytat będzie odzwierciedlał prawdziwą grę w piłkę nożną na tyle, na ile tylko pozwala współczesny sprzęt. Czyli miejmy nadzieję że wycisną wszystko co można z dzisiejszych komputerów :) Nawet jeśli ma to być wymagane sporymi wymaganiami.
Niecierpliwie czekam na nowego PES-a, jest to moja ulubiona seria gier, gram w niego cały rok, aż do premiery kolejnych części, i mam nadzieję że w tym roku nastąpi odrodzenie, i przyćmi nawet konsolową Fifę... Takie mam oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 20:12, kedzior141 napisał:

> A zna ktoś chociaż przybliżone wymagania PES-a 10?

Wiesz co, dużo za wcześnie na takie pytania. gra wyjdzie mniej więcej za pół roku. Zobacz
choćby na cytat będzie odzwierciedlał prawdziwą grę w piłkę nożną na tyle, na ile
tylko pozwala współczesny sprzęt
. Czyli miejmy nadzieję że wycisną wszystko co można
z dzisiejszych komputerów :) Nawet jeśli ma to być wymagane sporymi wymaganiami.
Niecierpliwie czekam na nowego PES-a, jest to moja ulubiona seria gier, gram w niego
cały rok, aż do premiery kolejnych części, i mam nadzieję że w tym roku nastąpi odrodzenie,
i przyćmi nawet konsolową Fifę... Takie mam oczekiwania :)


Niestety dla mnie super grafa opłacana wysokimi wymaganiami to zła wiadomość:-( PES 09 działa co prawda na max (co kilka minut występuje jakieś półsekundowe zacięcie, a przy zbliżeniu na powtórkach mam jakieś 15 klatek na sekundę... albo mniej) ale z pewnością nie wyciska on wszystkiego ze współczesnych sprzętów. Uratować mnie może tylko nowy komp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ja w Pesa 2008 grałem cały rok na minimalnych detalach, jakoś ciągnął na moim starym sprzęcie też z ścinkami, i nie przeszkadzało mi to cieszyć się świetną grywalnością :) Więc nawet jeśli musiałbyś odpalić najwyżej na najniższych, to nie jest źle. Oczywiście jeśli stawiasz grywalność nad grafiką :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 20:30, kedzior141 napisał:

Wiesz co, ja w Pesa 2008 grałem cały rok na minimalnych detalach, jakoś ciągnął na moim
starym sprzęcie też z ścinkami, i nie przeszkadzało mi to cieszyć się świetną grywalnością
:) Więc nawet jeśli musiałbyś odpalić najwyżej na najniższych, to nie jest źle. Oczywiście
jeśli stawiasz grywalność nad grafiką :]


No ale napisali że PES 10 ma wycisnąć z współczesnych sprzętów wszystko co się da. A mi nawet dzisiejsze nowe gry raczej na minimalnych nie ruszą:-( a za pół roku? To jakiś Hororor będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 20:35, Piterixos napisał:

No ale napisali że PES 10 ma wycisnąć z współczesnych sprzętów wszystko co się da. A
mi nawet dzisiejsze nowe gry raczej na minimalnych nie ruszą:-( a za pół roku? To jakiś
Hororor będzie!


Ale myślę że optymalizacja nie zawiedzie, o skoro nawet na obecnym sprzęcie wyciągasz max, to powinno byc ok. Nie martw się na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu wole FIFE. FIFA 08(bo tylko w nia gralem oprocz 02 ;) bardzo mi sie podobala i jesli chodzi o pilke nozna na PC to FIFA u mnie wygrywa. Ale kto wie moze PES zrobi jakis nowy cud :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko to wszystko się sprawdziło, bo ostatnia odsłona PES''a była przeciętna. Jak zwykle czekam z niecierpliwością na nowego, odświeżonego PES''a 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować