Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Pro Evolution Soccer 2010

449 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2010 o 22:03, Albii napisał:

To to ja wiem od dawna. ;p Tylko jestem ciekaw, czy taki zły ten PES, bo jakoś po tylu
godzinach grania w fifę 10, chce się jakieś odmiany. ;)


O PES-ie na X-boxa słyszałem bardzo dobre opinie. Po poradzeniu sobie z lagami gra się świetnie. Ogólnie posiadam tylko Fifę na iksa i po dłuższym czasie rozczarowałem się, bo gra się już mi bardzo schematycznie. W tym miesiącu wiem, że zakupię nowe Pro Evo na iksa ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam fifa bardzo podoba. Tak, czy siak, jak kupisz to liczę na to, że wyrazisz swoją opinię na temat tej gry na forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po dłuższym graniu w Fife na X360 mam takie samo uczucie, że te wszystkie bramki są schematyczne. Ale myślałem, że tylko mi się tak wydaje, podczas gdy dla innych Fifa to ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 19:56, Hartus napisał:

Ja po dłuższym graniu w Fife na X360 mam takie samo uczucie, że te wszystkie bramki
są schematyczne. Ale myślałem, że tylko mi się tak wydaje, podczas gdy dla innych Fifa
to ideał.


Nie tylko Tobie - gra jest dobra, nie można temu zaprzeczyć, ale z tego co wiem dzięki temu, że Konami poradziło sobie z lagami w Pro Evo to właśnie ich gra powoli detronizuje grę od EA. W tym miesiącu kupię i przekonam się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 21:57, Hartus napisał:

Jak sprawdzić jaką mam wersję gry?

Już sobie poradziłem, jak by ktoś miał problem to trzeba wejść w folder z grą i kliknąć PPM na ikonę gry, właściwości i potem zakładka "szczegóły".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 19:11, kasztanek napisał:

czy można zmienić obłożenie klawiszy na padzie?


da

Dnia 16.02.2010 o 19:11, kasztanek napisał:

da się zrobić tak, żeby oba analogi
odpowiadały za ruch?


w jakim sensie? defaultowo lewy analog to bieganie, a prawy to te smieszne podania, z ktorych nikt nie korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podacie jakiś dobry, niewiele zajmujący patch do PESa na oryginalne drużyny itp? Ciężko mi znaleźć coś porządnego, a jednocześnie niewielkich rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa Patch 2010 uruchamia mi się w małym okienku, mimo tego, że w ustawieniach mam najwyższą rozdzielczość i zaznaczoną opcję Full Screen. Wiecie jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 16:04, Hartus napisał:

Podacie jakiś dobry, niewiele zajmujący patch do PESa na oryginalne drużyny itp? Ciężko
mi znaleźć coś porządnego, a jednocześnie niewielkich rozmiarów.


Najlepszy to raczej Master Patch, ale on trochę waży i potrzebny jest KitServer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uporałem się z tym, wszelkie ustawienia trzeba robić w pliku config w kitserverze...

Caymanpl: dzięki za odpowiedź, ale wracam do EP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez tak mialem i wystarczylo wgrac latke do tego EP zeby wszytsko bylo juz cacy (latke, ktora byla tez z calym patchem dodana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 19:58, Zauri napisał:

tez tak mialem i wystarczylo wgrac latke do tego EP zeby wszytsko bylo juz cacy (latke,
ktora byla tez z calym patchem dodana)

U mnie tak było po wgraniu 1 i 2 fixa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 20:58, nani7 napisał:

mam pytanie jak ściągnąć patche do PES 10 ???

Poszukaj na stronie czegoś takiego:
"Pobierz"
"Pobierz teraz"
"Download"
"Download now"

Chyba, że chodzi o instalację, odpowiedź masz na str 5/6. Chyba;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 20:58, nani7 napisał:

mam pytanie jak ściągnąć patche do PES 10 ???

Jak masz problem taki jak mówi Wrukos (jak się je instaluje) to odsyłam do mojego starego posta. Tam jest link do dobrego poradnika. Sam parę miesięcy byłem w tym kompletnie zielony, ale już idzie mi całkiem nieźle :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47527&pid=270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 20:58, nani7 napisał:

mam pytanie jak ściągnąć patche do PES 10 ???


Ja polecam ściąganie patchy przez Xfire IMO to najlepsze i najszybsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem..
Mój komputer spełnia wymagania gry, chodzi ona płynnie, ale.. niezupełnie. Jest taka dziwna sytuacja. Gdy strzelę gola, obejrzę powtórki, przez resztę meczu miewam lekkie ścinki, spadki fpsów. Nie wiem co to może być, bo jak mówiłem, do momentu strzelenia bramki gra chodzi bardzo płynnie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 23:15, Zauri napisał:

w jakim sensie? defaultowo lewy analog to bieganie, a prawy to te śmieszne podania, z
ktorych nikt nie korzysta


Te podania są kapitalne jak się je opanuje. Takie mega kozackie piły wchodzą że to szok. Takie w stylu Guitego, pojedyncze błyski geniuszy ale ile meczy dzięki nim wygrałem. I tak tego rzadko używam bo strasznie ciężko to wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować