Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Pro Evolution Soccer 2010

449 postów w tym temacie

Proszę o pomoc ekspertów ;] Miałem PES 06, niestety nie da się już tam grać przez sieć. Teraz zagrywam się w demo PES 10. I tutaj mój problem. Gra mi się fantastycznie a słyszałem, że pełniak jest jeszcze lepszy. Nie wiem czy kupić sobie teraz 10, czy poczekać te kilka miesięcy na 11. Możecie mi doradzić co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poczekać na 11. Z tego co się mówi, to podobno w Master League (kariera) będzie można grać w trybie online z innymi graczami. Do tego dojdą nowe animacje piłkarzy i jeszcze kilka wartościowych poprawek. Ja bym na Twoim miejscu poczekał, choć, sam nie wiem czy kupię najnowszą odsłonę po premierze. Jeśli FIFA 11 będzie lepsza, to nawet nie będę się zastanawiał nad PES''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez zastanowienia bierz PESa 2010, jeśliś fanem piłki nożnej i chcesz spędzić wiele mile spędzonych godzin przed komputerem w wakacje. Kwota 60 złotych to psie pieniądze, jak na tak udaną produkcję. A w październiku zapewne staniesz przed dylematem - FIFA 11 PC czy PES 2011 PC? Od razu podpowiem, że warto kierować się ku uznanej marce, toteż bierz Pro Evo 2011, a zabawkę-fifkę odstaw jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 15:12, Wrukos napisał:

Bez zastanowienia bierz PESa 2010, jeśliś fanem piłki nożnej i chcesz spędzić wiele mile
spędzonych godzin przed komputerem w wakacje. Kwota 60 złotych to psie pieniądze, jak
na tak udaną produkcję. A w październiku zapewne staniesz przed dylematem - FIFA 11 PC
czy PES 2011 PC? Od razu podpowiem, że warto kierować się ku uznanej marce, toteż bierz
Pro Evo 2011, a zabawkę-fifkę odstaw jak najdalej.


Eh... No niby tak, ale jeśli i tak potem kupię 11 obojętnie jaką? Muszę się jeszcze zastanowić, ale chyba rzeczywiście można miło czas spędzić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wystarczy ci sam single player, to możesz zostać przy Pro Evo 6 do premiery jedenastek. A jeśli kochasz multi - to znasz już odpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 10:52, Wrukos napisał:

A jaki poziom trudności ?

no Top Player, nie chwaliłbym się gdyby to było na innym, bo na innych obrońcy stoją w miejscu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 16:34, Wrukos napisał:

Jeśli wystarczy ci sam single player, to możesz zostać przy Pro Evo 6 do premiery jedenastek.
A jeśli kochasz multi - to znasz już odpowiedź .

tak mówisz? Odważnyś:P Ja gram w każdego PES''a od 2004 i powiem tak:
2004- grałem parę razy u kumpla na konsoli, ale...
2005-...ta gra wciągnęła nas na wieki:D Codziennie z paką dorosłych ludzi a ja glut 10 lat i mój rówieśnik:P Mama przyjeżdżała bo mnie nie mogła odciągnąć:D
2006-a to znowu pierwszy mój PES na komputer, specjalnie pada kupiłem no i świetnie się bawiłem (chyba najdłużej). Tylko w singiel, nie lubię grać w multi jeżeli nie mam werbalnej komunikacji z graczem:P Wygrane po 6-10 do paru kompa na czempionie:]
2008- grałem 1 mecz, słabe jakieś:/
2009- to drugi PES przy którym spędziłem masę czasu. Miałem go na kompa. Świetna zabawa.
2010- przestałem grać niedawno bo mi się pad rozłupał a ja na klawiacie nie gram.
Więc wg. mnie najlepsza część swoich czasów to chyba 06 jest. Albo 05, chociaż tutaj bym polemizował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 28.07.2010 o 21:20, Bithda napisał:

Więc wg. mnie najlepsza część swoich czasów to chyba 06 jest. Albo 05, chociaż tutaj
bym polemizował.

Użytkownik le2enda napisał:
"Miałem PES 06, niestety nie da się już tam grać przez sieć."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 15:12, Wrukos napisał:

Od razu podpowiem, że warto kierować się ku uznanej marce


Jaaasne. Pro Evo ostatnimi odcinkami faktycznie pracuje na swój wizerunek wizerunek.
Za to Fifka idzie ku dobremu, a że miażdży niestety mojego peeska na konsolach, to prawdopodobnie w tym roku padnie na grę ze stajni EA. Taka smutna prawda, do teraz gram w PES6 i o nowszych w ogóle nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko podkreślę, że konsoli nie mam i mieć nie zamierzam, a Pro Evo na PC, nawet jeśli ostatnimi czasy słabe, jest zawsze lepsze niż ten chłam Fifą zwany wersja PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 09:17, Wrukos napisał:

Ja tylko podkreślę, że konsoli nie mam i mieć nie zamierzam, a Pro Evo na PC, nawet jeśli ostatnimi czasy słabe, jest zawsze lepsze niż ten chłam Fifą zwany wersja PC.


To dlaczego wciskasz kit skoro jesteś niedoinformowany? Z góry skazałeś kolejną Fifkę na banicję nawet nie sprawdzając ocb, chociaż najważniejsza nowość bije po oczach w każdym opisie.
Eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"warto kierować się ku uznanej marce"
W tym przypadku sprawdzonej. Doskonale wiem, co obiecują twórcy FIFY 11 na PC, i wiem, co obiecywali w zeszłych latach. Także stąd moje niedowierzanie i utrzyma się ono dopóki, dopóty nie zagram w demo.

PS. FIFA 11 PC nie będzie 100% oddaniem wersji konsolowej FIFY 10, jak informuje uznane, polskie pismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 00:57, Hartus napisał:

Wiecie jak z poziomu gry ustawić trzeci strój? Nie domowy, nie wyjazdowy tylko ten trzeci
- alternatywny.

Z tego, co ja wiem, to w czystym Pro Evolution Soccer 2010 nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gdy chcę zalogować się do gry online, wpisuję dane, cd-key i je akceptuję, wyświetla się komunikat:
"Invalid data player found"

Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , jak wrzucić patche do kitservera ??? ( kitserver zainstalowałem ) I co zrobić żeby były w grze oraz działały ??? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 14:22, nani7 napisał:

Mam pytanie , jak wrzucić patche do kitservera ??? ( kitserver zainstalowałem ) I co
zrobić żeby były w grze oraz działały ??? Z góry dziękuje

http://www.pes-rev.com/manifesty/notka/30127,Kitserver-_-Instalacja,22.html

Jeśli po tym się nie połapiesz to nie bierz się za mody do Pro Evo 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować