Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Pro Evolution Soccer 2010

449 postów w tym temacie

Ja jestem już po jakiś 10 patchach do PES 2010 i dzisiaj znalazłem polski. Naprawdę dobra robota. Jest to póki co jedyny, w którym są nowe twarze piłkarzy naszej reprezentacji :) Po za tym standardowo wszystko oryginalne, dodana Bundesliga i motywy graficzne. Jak coś to link jest tutaj: http://www.pes-patch.com/2009/12/tranceshine-patch-2010-full-version-1-4.html Do tego łatwy dla początkujących bo jest instalka i dokładna instrukcja. Wszystko w PL. Nie polecam za to Leo Patch, szczególnie nowych wersji bo twórca jak sama nazwa wskazuje jest fanem Messiego i w grze ten zawodnik ma nadludzkie statystyki :)
Edit: Zapomniałem także o aktualnych skłądach na 12.12..09 tak więc mamy Obraniaka w Polsce itp :) Może potem dodam jakieś screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może jak zainstalować sam logopack ? Ściągnąłem go z www.pes-patch.com, wypakowałem i mam tam takie pliki: dt0f.img, dt04.img, dt05.img, dt06.img (to foldery) i pik PES2010_EDIT.bin.
Co do pacza którego podałem 2 posty wyżej. Pograłem na nim cały wieczór, FC Barceloną, Liga mistrzów na poziomie proffesional i musze niestety stwierdzic ze cos w statystykach było mieszane. Messi jest szybszy, ale ma słabszą kondycję. Ibrahimović trochę słabszy, Abidal sporo szybszy. I co mnie martwi, w grupie 2 razy nie uporałem się z Dynamem Kijów (2-3 i 0-1) a w pierwszym meczu 1/8 finału rozgromiłem ManU 5-0. Też coś nie gra.

Swoją drogą, na jakiej kamerze gracie ? Wide, Normalna wysoka czy może jeszcze inna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patcha instalowałeś przez instalke czy przez kitserver? Tak czy siak, w folderze kitserver powinieneś mieć folder img (nie chodzi o ten w głównym folderze gry) albo example_root czy jakoś tak. W nim są właśnie foldery dt0f.img i tak dalej. Aby zainstalować te loga po prostu skopiuj zawartość folderu dt0f.img do folderu dt0f.img, zawartość dt04.img do dt04.img i tak dalej. Jeżeli trzeba będzie (a najprawdopodobniej tak się stanie) nadpisać pliki to się zgódź. Co do pliku PES2010_EDIT.bin to go wklej do folderu Moje Dokumenty -> Konami -> Pro Evolution Soccer 2010 -> save i nadpisz. Powinno być okej. Jeśli czegoś nie zrozumiałeś to pisz śmiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 11:05, pokier napisał:

Wyszedł patch z Ekstraklasą, jest w nim także dodana Bundesliga oraz mnóstwo twarzy,
nowe piłki, itd. Serdecznie polecam, patch jest świetny.

http://www.pespatchs.com/2009/12/pes-2010-ekstraklasa-patch-2010.html

Pobrałem go dwa dni temu i rzeczywiście jest świetny. Najbardziej podoba mi się łatwa obsługa scoreboardów, piłek i rękawic jakie mają być na meczu. Jedynie te przyśpiewki trochę wkurzają... Wczoraj rozegrałem Polską Euro 2012 (3 miejsce w karnych z Anglią:)) i na każdym meczu kibice w kółko śpiewali Mazurek Dąbrowskiego aż musiałem wyłączyć dźwięki kibiców :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Patch mam zamiar niedługo pobrać. A jak wyglądają twarze naszych reprezentantów i w ogóle polskich piłkarzy po użyciu tego patchhu? Bo na razie widzę, że tylko kilku naszych piłkarzy ma realne twarze..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 19:18, MadDogg napisał:

>/.../

Patch mam zamiar niedługo pobrać. A jak wyglądają twarze naszych reprezentantów i w ogóle
polskich piłkarzy po użyciu tego patchhu? Bo na razie widzę, że tylko kilku naszych piłkarzy
ma realne twarze..:/

Ja w polską Ekstraklasę nie grywam i ogólnie polską ligą się nie interesuje więc ciężko mi porównać do oryginału tych mniej znanych, ale w naszej reprezentacji twarze są dobre. Tylko dobre, bo niektóre są śmieszne jak np Mariusza Lewandowskiego, ale większość udana jak na poniższych screenach ;)

20100104222153

20100104222158

20100104222248

20100104222355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 22:24, Hartus napisał:

Ja w polską Ekstraklasę nie grywam i ogólnie polską ligą się nie interesuje więc ciężko
mi porównać do oryginału tych mniej znanych, ale w naszej reprezentacji twarze są dobre.
Tylko dobre, bo niektóre są śmieszne jak np Mariusza Lewandowskiego, ale większość udana
jak na poniższych screenach ;)


Widzę, że twarze naszych piłkarzy są nawet podobne do tych realnych xP
A czy ten patch miesza coś w statystykach? Bo nie chcę, żeby przepadł mi np. Krzynówek, który w grze ma średnią 80 (!) :P A w ogóle ta nasza reprezentacja jest jakoś dziwnie ustawiona w Pro Evo... Na budzie stoi Fabiański, ze średnią poniżej 70, gdy mamy takich choćby bramkarzy jak Boruc (72) i Dudek (82!). A i jakie ustawienie preferujecie dla naszych biało-czerwonych? Pozostałbym przy 4-5-1, ale zauważyłem, że na rezerwie jest sporo napastników z średnią powyżej 70...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch zawiera:

(Reprezentacje bez zmian) Ligi:
Barclays Premiership, Ekstraklasa, Unibet 1 Liga, Serie A, LFP, Bundesliga, dodatkowo wszystkie brakujące drużyny LIGI MISTRZÓW, LIGI EUROPEJSKIEJ oraz REPREZENTACJE U-21 zamiast klasycznych drużyn + 6 II ligowych drużyn . Szczegółowa zawartość Others A i Others B zostanie ujawniona już niebawem!
- nowa segregacja slotów -- 32 drużyny Ligi Mistrzów i.t.p
- nowe twarze (obecnie liczba bliżej nie określona)
- poprawne logosy dla wszystkich lig, pucharów, klubów oraz reprezentacji
- realistycznie odwzorowane stroje dla każdej drużyny w grze
- aktualne składy
- przeprowadzone wszystkie transfery
- poprawione numery
- nazwiska pisane ‘Lewandowski’ a nie jak w oryginale ‘LEWANDOWSKI’
- menu
- intro
- poprawiony statystyki zawodników
- murawy
- bandy
- flagi kibiców
- przyśpiewki dla wszystkich polskich drużyn oraz najlepszych klubów i reprezentacji
- soundtrack
- bootpack
- scoreboard = SCOREBOARD SELECTOR (wraz z wieloma scoreboardami ,repleyami i innymi plikami graficznymi zwiazanymi z oprawą meczu)
- replaye (zmieniane również scoreboard selectorem)
- ballpack = BALL SELECTOR (wraz z wieloma paczkami piłek)
- stroje sędziowskie
- nowe rękawice bramkarskie
- flagi narożne
- dodatki graficzne (ikonki ładowania, zdjęcia trenerów i.t.p.)
- Gloves selektor
- Selektor języków
- Selektor 1 ligowych drużyn w ML
- WIELE WIELE WIĘCEJ!
Patch zawiera własne exe oraz Option File.
Prezentacja drużyn Others A oraz LM

Podejrzewam, że skoro jest to polski patch (i jeden z lepszych ogólnie) to na odpowiednie dobranie statystyk, wyglądu, formacji itp naszej reprezentacji poświęcili najwięcej czasu. Co do Krzynówka to z tego co pamiętam w ogóle nie ma go w kadrze xD A jeśli chodzi o obsadę bramki to w patchu numerem 1 jest Kuszczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy da się jakoś zmienić numery zawodników w Master League? Szukałem we wszystkich opcjach (tak myślę) i nie znalazłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 21:41, sule napisał:

Mam pytanko: czy da się jakoś zmienić numery zawodników w Master League? Szukałem we
wszystkich opcjach (tak myślę) i nie znalazłem. ;)


Ok, już znalazłem. Zmiana numerów znajduje się w Options > Edit player numbers. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chwaliliscie pacza, sciagnalem, podmienilem co i jak i jestem wniebowziety, tak dobrej roboty nigdy jeszcze nie widzialem, teraz nie moge sie odciagnac od tej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 12:39, sule napisał:

> Mam pytanko: czy da się jakoś zmienić numery zawodników w Master League? Szukałem
we
> wszystkich opcjach (tak myślę) i nie znalazłem. ;)

Ok, już znalazłem. Zmiana numerów znajduje się w Options > Edit player numbers. ;)

Prawda, że umieszczone w idiotycznym miejsc? :D Też kiedyś szukałem długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, musiałem zreinstalować Pesa i teraz jak wgrywam EP to gra mi się otwiera w małym okienku pomimo tego, że ustawiłem maksymalną rozdzielczość. Próbowałem kilka razy zainstalować i dalej to samo. Wiecie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Was też wkurza jak ktoś gra przez neta Napoli z Messim, Ronalod, Terrym, Gerrardem i spółką? Jak te 8 latki to robią to ja nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 21:19, Albii napisał:

Grał ktoś na konsoli ? Fajny jest ? Mam fifę 10, na konsoli i ciekawi mnie trochę PES
10.


dokladnie, na konsolii bez porownania lepsza jest fifa, na pc pes, i nawet w porownaniu konsolowego pesa i pecetowego ten drugi lepiej wyszedl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To to ja wiem od dawna. ;p Tylko jestem ciekaw, czy taki zły ten PES, bo jakoś po tylu godzinach grania w fifę 10, chce się jakieś odmiany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować