Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Pro Evolution Soccer 2010

449 postów w tym temacie

Zapewne dopiąłeś wszystkie szczegóły kontraktu przed okienkiem transferowym. Zawodnik dołączy do Twojego zespołu tuż po jego otwarciu.

@nani7
Jeśli wrzuciłeś XXX patchy, to logicznym jest, że nie będą działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 22:05, razor192 napisał:

Mam małe zapytanie czy wam też wyskakuje raport o błędach jak wychodzicie z gry ??

Nie. Używasz Visty? Wydaje mi się, że kiedyś tak raz miałem, wyłączyłem normalnie grę, a tu komunikat, że nastąpił błąd i aplikacja zostanie zamknięta. Ale to nie jest regularne. Miałem też czasami wywalania do pulpitu, ale po wgraniu najnowszych patchy od paru miesięcy nie miałem żadnego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 00:57, Hartus napisał:

> Mam małe zapytanie czy wam też wyskakuje raport o błędach jak wychodzicie z gry
??
Nie. Używasz Visty? Wydaje mi się, że kiedyś tak raz miałem, wyłączyłem normalnie grę,
a tu komunikat, że nastąpił błąd i aplikacja zostanie zamknięta. Ale to nie jest regularne.
Miałem też czasami wywalania do pulpitu, ale po wgraniu najnowszych patchy od paru miesięcy
nie miałem żadnego błędu.

No właśnie używam XP i mam takie coś ;/.A najnowszy patch to 1.03 tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 14:35, razor192 napisał:

> > Mam małe zapytanie czy wam też wyskakuje raport o błędach jak wychodzicie z
gry
> ??
> Nie. Używasz Visty? Wydaje mi się, że kiedyś tak raz miałem, wyłączyłem normalnie
grę,
> a tu komunikat, że nastąpił błąd i aplikacja zostanie zamknięta. Ale to nie jest
regularne.
> Miałem też czasami wywalania do pulpitu, ale po wgraniu najnowszych patchy od paru
miesięcy
> nie miałem żadnego błędu.
No właśnie używam XP i mam takie coś ;/.A najnowszy patch to 1.03 tak ?

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba tak. Na stronie KONAMI to właśnie on jest najnowszy do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:51, Hartus napisał:

Nowy i najlepszy patch do PES 2010. Zawiera wszystkie najlepsze dodatki. Wszystkie reprezentacje
mają oryginalne stroje w tym Polska :) Świetna robota polecam.
http://www.pes-patch.com/2009/11/pes-2010-big-patch-v-1-by-sonnie.html


Rozumiem, że odpalam to poprzez plik instalacyjny tak? Czy kopiuje pliki w odpowiednie foldery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie: Czy w trybie "Zostań legendą" jest możliwość grania w dwie osoby? Jeśli nie, to czy istnieje jakiś mod? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 16:33, Czarek188 napisał:

> Nowy i najlepszy patch do PES 2010. Zawiera wszystkie najlepsze dodatki. Wszystkie
reprezentacje
> mają oryginalne stroje w tym Polska :) Świetna robota polecam.
> http://www.pes-patch.com/2009/11/pes-2010-big-patch-v-1-by-sonnie.html

Rozumiem, że odpalam to poprzez plik instalacyjny tak? Czy kopiuje pliki w odpowiednie
foldery?

Wiesz co, już od dawna korzystam z innego patcha, więc nie pamiętam w jaki sposób się go instalowało. :P Na chwilę obecną, polecam Ci CRY Patch (sam go używam). Daje dostęp do lig: BBVA, Premier League, Bundesliga, Serie A oraz 2 Bundesligę, Serie B, Premiership i drugą ligę hiszpańską. Do tego wiele nowych drużyn z pozostałych lig oraz takie niecodzienne jak młode drużyny Realu, Barcy i innych oraz reprezentacje legend Europy i świata czy obecnych gwiazd Europy i świata. Jedyna wada to to, że sporo waży, ale moim zdaniem warto. A jeśli nie chcesz tego to regularnie sprawdzaj stronę www.pes-patch.com. Teraz pojawiają się nowe stroje i piłki na następny sezon więc czekam na patch, który wszystko pozbiera w jedno miejsce.
Pozdrawiam

patch: http://www.pes-patch.com/2010/04/pes2010-cristaldarkhon-patch.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 15:10, Czarek188 napisał:

Rozumiem, że stroje wszystkich drużyn prawdziwe? I na jaką wersję trzeba to instalować?

Wszystkich. A instalujesz na czystą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wyłączyć to automatyczne przełączanie zawodnika w wersji PC?? Bo mnie to zaczyna do istnej furii doprowadzać bo nie można przez to gówno sensownej akcji zagrać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to chyba jest to niemożliwe, musiałbym poszperać w ustawieniach gry. Sprawdź, bo za dużo opcji manewru jednak tam nie ma, to się nie zagubisz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 17:19, Wrukos napisał:

Z tego co wiem to chyba jest to niemożliwe, musiałbym poszperać w ustawieniach gry. Sprawdź,
bo za dużo opcji manewru jednak tam nie ma, to się nie zagubisz xD

znalazłem tylko zapomniałem o tym napisać. Znajduje się w to ustawieniach controler settings w grze gdzie ustawia się manual,semi-automatic,automatic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać jakie patch trzeba zainstalować?

1.03 to na pewno, ale wystarczy sam, czy ściągać też 1.02 i 1.01?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno. Czy gdy zacząłem karierę w Master League i Become a Legend to po wgraniu tego patcha będę mógł dalej kontynuować grę czy mam zacząć od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować